IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th June 2007, 11:32
puma puma не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 29
По подразбиране energy

Искам да ви попитам защо нямам достатъчно енергия?Като започна да тренирам нямам сила, приспива ми се, липсва ми концентрация...пък нито имам мускулна треска нито ме боли нещо нито съм уморен...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th June 2007, 11:51
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

и при мен е така ,но лично спасявам проблема с 1 шоколад или 1 пакетче вафли преди тренировка и по голяма концентрираност върху тежестите не на околната среда
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th June 2007, 13:09
Jetrox Jetrox не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Същия проблем, даже залитам отвреме на време, като правя с кривата за бицепс прав... За това едно Корни преди тренировка и всичко е на 6
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th June 2007, 14:19
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Зависи кво си ял , или дали въобще си ял
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th June 2007, 14:22
XunokpaT XunokpaT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Да и аз имам същия проблем ... тъкмо щях да пускам същата тема ,но видях тази. Вчера правих гърди и бицепс ,но при гърдите нямах никакви проблеми ... правих си с толкова кг колкото винага и толкова повторения. Обаче при бицепса направо ми се разкат@ майката ,защото смених програмата и сега първо правя прав лост ,после скотово и завършвам с чукове. Обаче след правия лост едва едва вече правех всичко останало. Има нещо много странно ,когато правя с прав лост бицепс правя с 25кг и ми е добре (правя и с 30кг ,ама ми дава яко зор и затова рядко) ,а като правя скотово правя с 38кг без проблем. На какво се дължи това - тази разлика в килограмите? БТВ преди правех първо скотово и после прав лост ,сега след правия на скотовото и 33кг ми дават зор
Гледам да се храня по някакви правила : не ям сладко ,пържено , хляб и не пия газирано и никакъв алкохол. Ям по 3-4 пъти на ден и уж само "качествена" храна.(Примерно мое меню за 1 ден е горе долу: сутринта овесени ядки(около 100гр) с кисело мляко (една кофичка от 2% масленост) и плод , обед месо около 200грама(най-често пилешко) с 3-4 филийки хляб бонус и пак някакъв плод , следобед само зеленчуци(много краставици и домати) и плод и на вечеря се старая да не ям защото трябва да свалям мазнинки ,за да се виждат повече плочките ,че сега са доста мазни ,ама хапвам по малко от сорта на 2-3 белтъка от яйце със още една кофичка кисело мляко иняколко резена някакво месо шунка ,кренвирши ,абе квото намеря в хладилника. Също така след всяка тренировка (3 пъти седмично тренирам) ям по нещо сладко -вафла ,китк кат, нестле лайън и т.н. . Вода пия над 2 литра на ден!)
ПС. Забелязал съм ,че ръцете ми са най-слаба мускулна група ,най-бързо се изморяват по време на тренировка ,макар че с трицепса нямам чак такъв проблем, дайте някакви съвети как да ги подсиля...
пп2. Абе не съм си нарушавал хранителния режим ,не съм надебелявал ,а нещо от 3-4 дена не ми личи пресата на корема както преди на какво може да се дължи това ... нямал съм никакви хранителни издънки и не съм спирал тренировките през тези дни.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2007, 14:39
badjo23 badjo23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Според мен трябва да напипате кога през деня ви е най-добре да тренирате.Аз съм тренирал през всички възможни часови зони от 8 сутрин до 10 вечер.За всеки си е индивидуално,аз лично най-добре се чувствам като тренирам до час след закуска...
__________________
Търпението е добродетел...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2007, 16:33
XunokpaT XunokpaT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от badjo23
Според мен трябва да напипате кога през деня ви е най-добре да тренирате.Аз съм тренирал през всички възможни часови зони от 8 сутрин до 10 вечер.За всеки си е индивидуално,аз лично най-добре се чувствам като тренирам до час след закуска...
То това хубаво ,ама като имам време за това само следобед след 4 кво правим ... не може да си променя часа на тренировките просто.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th June 2007, 18:35
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
и при мен е така ,но лично спасявам проблема с 1 шоколад или 1 пакетче вафли преди тренировка и по голяма концентрираност върху тежестите не на околната среда
Прост въглехидрат преди тренировка е голяма грешка. Той се яде след тренировка защото се изгаря много по-бързо от останалите въглехидрати и участва във възстановяването на гликогеновите нива. Когато се яде преди тренировка ти се доспива.

Основния проблем е липсата на концентрация по време на тренировка. Аз когато тренирам много често се случва да не мога да забележа някой на 1 метър от мене...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th June 2007, 20:47
badjo23 badjo23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Ами
__________________
Търпението е добродетел...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th July 2007, 13:01
Ivan_iyi Ivan_iyi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Сливен
Мнения: 100
По подразбиране

Тренирам почти винаги вечер след 18 часа. Има дни когато определено не съм в добра форма, но според мен не е добре да се яде точно преди тренировка, особено пък сладко.
__________________
Когато правото поражда безправие, съпротивата е задължителна!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: energy
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:47.