IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th May 2010, 20:28
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Мм... предполагам си права... Мерси за съветите.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th May 2010, 21:44
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

В темата на 90 дневната диета се обяснявах, ама пак ще го направя може нещо по умно да кажа
Истината е, че тялто свиква на продължителене режим и втори, трети път като го подкарваш няма същия ефект, както първия, ако е бил спазван.

Казваш, че тренираш, така че надали ще увисне нещо. Пък и ти нямаш кой знае колко да сваляш, тъй че разнообрази с 90-те дни. Тренирай, качвай повече стълби слизай на предни спирки и бъди спокойна.
Според мен проблема идва от това, че рябва да ограничаваш порциите не е като при Дюкан - от позволеното по колкото искаш (въпреки че и тука има уловка).
Утре ми е втори плодов ден и съм свалила 3 килограма. Тъй че за 8 дни 3 килограма е добре. Вероятно 2 са течности, но съм доволна. Не е като при Дюкан за 7 дни бях свалила 5 или 6 не си спомня, но тук има плодове, освен това във въглехидратния можеш да си готвиш с пълнозърнесто брашно, кафява захар, мед и така да го направиш дори полезен.
Успех в решението.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th May 2010, 08:55
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Решението е взето. 90-дневната.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th May 2010, 08:55
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Благодаря на всички за съветите!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th May 2010, 10:43
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Коментирали сме го преди време. Но човек не може да изчете стотиците ни страници, затова пак ще повдигна въпроса. Защо повторното пазене на режим не дава добри резултати:
Учените отдавна установиха "паметта на клетката". Важи за всичко. Напр. при рентгеновото облъчване. Снимат само един участък, да речем кръста. И ти си мислиш, че само там си облъчен. Да, ама не! Клетките си предават информацията и тя достига до всяко кътче - все едно си облъчен целия. При това, колкото и време да мине, тази информация се запазва. Затова рентгеновите облъчвания се натрупват в организма, колкото и време да е минало.
Същото е с диетите. Когато продължително си на един режим, организмът си изработва противодействие. Когато и да подхванеш пак този режим, може да е след години, тая гад организмът "помни". И щом разпознае режима, веднага включва противодействието - въпрос на ден-два. Нали си е готов изработен. Така че веднага почва да противодейства и ти няма как да свалиш толкова. Покрай "Пълна промяна" Байкова каза, че няма смисъл да се прави диета, която някога в миналото е правена и затова разпитваше всички участници, за да им изработи нещо различно.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th May 2010, 13:24
as74 as74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

И аз като Izu се чудя коя диета да хвана.Бях преди 3години на Дюкан и отслабнах,задържах почти 2години кг,и тази зима,по скоро жт стрес и ядове качих и отново съм 65кг,а това ме потиска много.Опитах с Дюкан 1месец изкарах и като се издъних ,такова освинване направихф 2дни и сега при мисълта да я почвам пак ми става лошо от пилешко,а и четох че няма да има ефект и наистина втория път за 1месец свалих има няма 3-4кг.Какво да правя
Дали да почна 90дневната,но акакда озаптя вълчия глад вечерта...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2010, 08:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз, 4 кг за месец никак не е малко. Ако аз можех да свалям толкова с Дюкан, нямаше да го спра. Мисля, че докато дава резултати, трябва да продължиш. С никоя диета няма да свалиш за 1 месец 15 кила (освен ако не тежиш 120).
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th February 2012, 20:52
Vanyass Vanyass не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 2
По подразбиране

А можем ли да комбинираме 90 дневна диета и лунна диета?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дюкандневна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:56.