IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd November 2010, 22:19
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Странно моята информация силно се различава, а и опита ми я потвърждава.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd November 2010, 22:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

разкажи за своя опит, моля
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th November 2010, 21:28
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

моят опит на подобен уред беше следният:
Първо поне за мен усещането е доста неприятно, ако се прави с необходимите за целта настройки за интензитет. На мен ми оставяше и синини чак.
Второ специално ме предупредиха, че след всяка процедура трябва да се прави мануален лимфодренажен масаж иначе продуктите на разпада които са токсични остават и има опасност за здравето.
Трето при мен ефекта траеше докато траеха процедурите. После отново се възстанови като чели не съм ги правила.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th November 2010, 21:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Второ специално ме предупредиха, че след всяка процедура трябва да се прави мануален лимфодренажен масаж иначе продуктите на разпада които са токсични остават и има опасност за здравето.
Хм, това никак ни ми хареса, ако имаш възможност да поясниш малко повече ще е добре.

Благодаря ти, че се включи!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th November 2010, 09:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
иначе продуктите на разпада които са токсични остават и има опасност за здравето.
Трето при мен ефекта траеше докато траеха процедурите. После отново се възстанови .
Не съм съгласна, че е така и ще кажа защо. Токсините, които се изсипват, въобще не може да се сравяват даже с тези, които се получават след третиране с лазер и др. разни подобни машинни терапийки. Ти сама казваш, че не е имало особен ефект и това само потвърждава, че "продуктите на разпада" явно не са толкова много... Аз след процудерата с лазер така и не отидох на лимфодренажен масаж, пък оцелях А с този тип вибромасажор далеч не е чак толкова добър ефекта, поне сравнен с други процедури...При мен обаче имаше ефект, тъй като бях след липосукция и на места се бяха образували неравности и втвърдявания...Ползвала съм приставката за лимфен дренаж. Загрявания и синини след третиране по този начин е нормално да има, информирала съм се специално. Само дето имах възможността да пробвам в продължение на пет дни, ефект имаше някакъв - да, но има и какво още да се желае...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th November 2010, 09:14
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Гуен, можеш ли да ми кажеш /покажеш/ какъв точно вибромасажор е подходящ в случая /аз целя антицелулитен ефект/, защото попаднах и на такива за по 300 и няколко лв.
Те дали вършат хубава работа
Аз така или иначе съм се навила да си купувам, та се страхувам да не попадна на неподходящия.
Все пак може би и марката е важна
Има някой са с по три колана, други с по пет, шест...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th November 2010, 10:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Все пак може би и марката е важна
Има някой са с по три колана, други с по пет, шест...
Значи най-опростеният вариант, който аз съм срещала из нета е с една степен на регулиране и с три колана - единият, от който е за антицецулитен ефект. Мен ме влече обаче този с шест колана, и най-вече лимфо-дренажния такъв. И с две степени, разбира се...отначало се започва с по-леката, постепенно се преминава към другата, която си е бая хард, но на мен не ми беше неприятно пет минути по-късно....Началото е по-тегаво...имах чувството, че кожата на бедрата ми започва да плющи и да се вее в началото , когато включих първата степен. Сякаш ми беше отлепена... После даже беше приятно усещането, когато се пораздвижи кръвта и лимфата и превключвах на по-бързата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th November 2010, 11:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Объркала съм линка. За този ставаше въпрос.

http://www.maxefect.com/components/c...b3909b0b4d.jpg
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th November 2010, 17:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Объркала съм линка. За този ставаше въпрос.

http://www.maxefect.com/components/c...b3909b0b4d.jpg
Да, но не знам, този модел, който си показала с колко колана и степени е....иначе красиви уредчета на вид - колкото искаш....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th November 2010, 18:01
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ами да, той е със същите колани, както този, който си пуснала в началото на темата.
Даже на едно място гледах, че промоционален е бил на сносна цена 311лв.
Втора ръка не се срещат за съжаление.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отзивизавибромасажор
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.