IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st February 2007, 10:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от laska
Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.
ама не забрави да ти вземе парите, нали
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st February 2007, 11:46
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от laska
Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.
ама не забрави да ти вземе парите, нали
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st February 2007, 18:14
laska laska не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 158
По подразбиране

Всъщност на преглед се бяхме разбрали за 470 но после му се обадих по телефона за другите.Предполагам че затова е забравил.Ще мисля позитивно и ще си казвам "гроздето е кисело "т.е 520 щяха да тежат.Момичета, изпитвам все още много силни болки особено в едната гърда а под мишницата все едно ножове ми забиват.В неделя вдигнах 38,8 темп и ми изписаха антибиотик.Кажете кога ще свърши "ходенето на Богородица по мъките"
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd February 2007, 00:52
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

Ласка... скъпа! потърпи още малко... във всеки един момент когато те заболи трябва да грейва една голяма усмивка, защото само след няколко месеца ще красиш улиците на твоя град и много привлекателни мъже ще те сънуват и само ще си мечтаят за теб ... Това последното мога да кажа, за съжаление, че е така...би трябвало да ни оценят и по други неща, но аз съм реалистка , за това го казвам
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd February 2007, 09:14
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Аз на 14-ия ден изведнъж приключих с болките, тежестта и дискомфорта. А и като се разходих по магазините за бельо, като видях какви страхотни сутиени са пуснали - с меки триъгълни чашки, без досадните банели, с дантелки и финтифлюшки. И като започна едно пазаруване ... всички негативни мисли ми изчезнаха. Нямам търпение да минат още 10 дни и да махам бабешкия сутиен.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd February 2007, 09:19
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vili_cm
... по магазините за бельо, като видях какви страхотни сутиени са пуснали - с меки триъгълни чашки, без досадните банели, с дантелки и финтифлюшки.
Къде ги тези магазини аз си намерих сами един такъв в ETAM
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd February 2007, 10:00
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Аз съм от Варна. Естествено тук изборът е на 1/5 от този в София. Говорех за една италиянска марка Fruscio се казва и доколкото зная имат магазин само във Варна http://www.fruscio.it/homepage_ita.htm . Освен това харесвам Etam и Woman's secret - и двата в София.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2007, 10:12
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vili_cm
Аз съм от Варна. Естествено тук изборът е на 1/5 от този в София. Говорех за една италиянска марка Fruscio се казва и доколкото зная имат магазин само във Варна http://www.fruscio.it/homepage_ita.htm . Освен това харесвам Etam и Woman's secret - и двата в София.
Fruscio имаха магазин в София но го закриха, сега имат само в Варна. Купувала ли си си от там нещо?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd February 2007, 10:26
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

vili_cm това на аватара ти ли си
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd February 2007, 10:28
Аватара на vili_cm
vili_cm vili_cm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 37
По подразбиране

Аз от миналото лято си пазарувам от там. Мога да кажа, че вече почти само тяхно бельо нося. Пера само и единствено в пералнята и не съм имала проблеми. Може би просто е била кофти материята. В момента цените на моделите от новите колекции /не намалени/ са около 40-50 лева на сутиените и около 20 на прашките. В зимната им колекция /inverno/ има един модел в тигрова шарка и кафява кадифена лента за колан под гърдите - сутиена е точно 40 лева - купих си го миналата седмица, а прашката мисля, че беше 20, но не съм съвсем сигурна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Следоперациятанагърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:39.