IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th April 2005, 21:47
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
А тука точно за тежеста на костите ставаше дума и много хора това ги интересува . Защото ако си с по - тежка костна структура, съответно и ще тежиш повече. А по - горе се обсъждаше идеалното тегло, а повечето формули отчитат (или би трябвало да отчитат) и костната структура.
Плътността на костите и остеропорозата са тема на отделен разговор.
Извинявам се,ако съм досадила на някого.Не ми е било цел!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th April 2005, 22:01
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bella
Милко,плътността на костите се измерва с уред,който мисля е много по-точен от метода с обиколката.))))Нали не мислиш сериозно,че сега ще седна да си измервам китките,за да правиш анализ на съставките ми .Просто се учудих как можеш така категорично да определяш кой колко трябва да тежи,когато ръстът не единственият определящ фактор.Аз не съм тинейджърка,а жена на 39,която се грижи за себе си.Удовлетворена съм от външния си вид и най-важното,здрава съм!Нямам нужда от такива като теб да определят колко трябва да тежа или с какво да се храня.Имам си лекар за това.Твоят идеал за жена може да е някоя от рода на Клаудия Шифер,така както изглежда в днешния брой на novinar.net в отдел Забава,снимана по монокини от папараци. Бъди здрав
Плътността на костите неможе да се промени драстично, така че да повлияе за съществена промяна на теглото. Освен това за плътност не съм говорил, тя е относително еднаква при различните хора.
Всеки тежи колкото желае.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th April 2005, 22:04
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrazyBlackBitch
Ок, ама дай ми база за сравнение По-големи от колко? Мойта китка е 15,5 примерно...а в някаква книга за културизма четох за един неколкократен шампион отпреди доста години, неговата беше 17. Тва ме навява на много противоречиви мисли
Ако калкулаторът на SpiderSport.com ти дава едно и също тегло с въведена китка и без, то значи китката ти е статистически най-срещана за ръста ти.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th April 2005, 11:19
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Ми не ми дава една и съща стойност. Като въведа китка ми дава 57 кг. оптимално тегло, а като не я въведа - 54 кг. Това пук ме навежда на мисълта, че костите са ми по-тежки, отколкото е нормално за височината ми, нали така?
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th April 2005, 17:03
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Милко.. по твоите критерии... (Жена, 174 см: 56 kg ) ... аз трябва да съм прасе... аз съм 170см : 60кг ... трябва да сваля според мен 3кг.. за повече едва ли ще мога, а и едва ли ще изглеждам добре... аз съм едричка по натура... имам широк ханш.. ако стана 56 ще си ударя гъза в тавана просто
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th April 2005, 18:44
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrazyBlackBitch
Ми не ми дава една и съща стойност. Като въведа китка ми дава 57 кг. оптимално тегло, а като не я въведа - 54 кг. Това пук ме навежда на мисълта, че костите са ми по-тежки, отколкото е нормално за височината ми, нали така?
Да, по-едри/тежки спрямо средно-статистическтата жена с твоя ръст.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th April 2005, 18:50
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kurtni
Милко.. по твоите критерии... (Жена, 174 см: 56 kg ) ... аз трябва да съм прасе... аз съм 170см : 60кг ... трябва да сваля според мен 3кг.. за повече едва ли ще мога, а и едва ли ще изглеждам добре... аз съм едричка по натура... имам широк ханш.. ако стана 56 ще си ударя гъза в тавана просто
Вкара ли китката си във формулата?
60 кг не е толкова далеко от 56 кг. Особено когато се казва, че диапазона е до 59 кг.
Също така тези данни са за ориентир на тези, които се интересуват от статистиката по въпроса с теглото. Никъде не е казано, че ТРЯБВА да се тежи толкова или че е ВРЕДНО да не се тежи толкова. Разбира се, че всяка статистика има изключения.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st May 2005, 10:22
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Да вкарах си и китката - 14см. ... Пише ми че трябва да съм 54кг
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st May 2005, 15:08
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kurtni
Да вкарах си и китката - 14см. ... Пише ми че трябва да съм 54кг
Имаш тънка китка, фина изработка
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th May 2005, 16:51
borqna
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране относно китката

леле... това нещо ако смята правилно значи е за скелети
при височина 167 и обиколка на китката 14 трябва да тежа 47-52кг, това вече съм го пробвала- костите на таза ми вървяха половин метър пред мен да не говорим за ребрата и още няколко стърчащи кокали...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: индексзатеглоВИЕЛУДИЛИСТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.