IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th May 2005, 08:12
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране Re: относно китката

Цитирай:
Първоначално написано от borqna
леле... това нещо ако смята правилно значи е за скелети
при височина 167 и обиколка на китката 14 трябва да тежа 47-52кг, това вече съм го пробвала- костите на таза ми вървяха половин метър пред мен да не говорим за ребрата и още няколко стърчащи кокали...
Не само ти мислиш така. Още преди 400 години Peter Paul Rubens е увековечил "женската красота".
Отговори с цитат
  #32  
Стар 7th May 2005, 19:07
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

някои ше я кажели все пак тая формула за китката? :P
Отговори с цитат
  #33  
Стар 8th May 2005, 18:35
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
някои ше я кажели все пак тая формула за китката? :P
http://spidersport.com/fitness-calculator.php
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th July 2005, 08:32
anelia_d anelia_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 4
По подразбиране Абе аз ли съм луда?

Аз ли съм луда или калкулатора за ИТТ на този сайт нещо не е в ред.

Казва, че индекса ми е 24 и е ИДЕАЛЕН. Да бе - аз съм на 30, тежа 87 кг и съм висока 164 см. Ще ми се да съм с ИТТ 24. Трябваше да каже 30+.

Калкулатора за идеално тегло ми казва да сваля 35 кг, а ИТТ-то ми било идеално.

Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th July 2005, 09:56
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Аве относителни са тея калкулатори, недейте да им вярвате и да се връзвате много.
В 99% от случаите не важат за активно спортуващи от много време.
Отчитат костната система само по една точка, и то по обиколката(която не е кръгла), Даже и да приема, че обиколката може да даде обема, масата е обемът по плътността!.
Според Милко - който ви е писал 10 фермана по - горе - личният му процент телесни мазнини близо една година е бил 3!
Според науката - Милко отдавна е умрял и погребан.
Самият той извършва услугата - мерене на мазнини с калипер, е това може да ви покаже ясно колко точни са тези измервания. 3 +- 3 процента... ГОре - долу така е. Не по седем, ми и по седемдесет гънки ако иска да се мери.
Ако калкулаторът ви трябва наистина(макар че аз не виждам защо), намерете поне 3-4, сметнете и сверете резултата. Едва ли можете да ми намерите калкулатор, в който да не може да се вкара случай, за който да се получи видимо грешен резултат.
А защо ви е калкулатор? Истинската ви цел е да изглеждате и да се чувствате добре или да отговаряте на определени цифрички? Тези калкулатори се правят с цел да ангажират вниманието на хората, научната им стойност е съмнителна, сметките са на око +- много.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th July 2005, 23:31
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Я кажете аз колко трябва да тежа... сега съм 52-53кг. и съм висока 1.64см.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th July 2005, 00:43
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Клкото ти харесва, толкова. Телото само по себе си не е показател за нищо. Може да си с уж нормално тегло и да изглеждаш дебела, а може да си с уж наднормено тегло и да изглеждаш добре. Та, ако нямаш много излишни мазнини, да не ти пука за теглото
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th July 2005, 09:04
anelia_d anelia_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 4
По подразбиране

Това за калкулатора на ИТТ на tialoto.bg го пиша, за да го погледне програмист. Нещо има объркано във формулата.

Иначе отношението ми към калкулаторите е като отношението ми към хороскопите - чета, забавно ми е и после веднага забравям.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th July 2005, 11:27
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Трябва не програмист, а екип доктори на НАСА и на правителствената болница на белия дом да го огледнат, та да се получи поне близка до безукорна формула. Точно като хороскоп си е, не виждам какво повече искаш. ТОва са алабала ориентири, не път, който 100% трябва да следваш. Оптимално тегло, глупости. По формулите на сайта на спайдърспорт на мен идеалното ми тегло излезе седемдесет и няколко килограма. Господ да ми е на помощ. Как ще ги свалям тея близо 50 кила? Мъж, близо 1 и 90 висок - 70 кила. Сорка, но имам малки китки.
Ако много държиш на точността - огледало + наблюдател + метър + мерене на мазнините + калкулатор за тегло може горе долу да те насочи на някакъв резултат.
Разумните хора не се вманиачават и щом става дума за външен вид - гледат само огледалото
Нарцисизъм го викат
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th July 2005, 13:02
vania vania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: sofia
Мнения: 9
По подразбиране

Аз мисля че с тези данни ти изглеждаш добре и ако се чувстваш така значи няма основание да отслабваш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: индексзатеглоВИЕЛУДИЛИСТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.