IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th October 2007, 11:10
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране PIP или Eurosilicone?

Здравейте, операцията ми е насрочена за идния понеделник 5ти.....но имам още колебание по отношение на инплантите........PIP или Евросиликон......ще ме оперира доц.Евстатиев, той самия каза че има по-голям опит с евросиликона.........кажете вие момичета......плюсове минуси.......че то време не остана........
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2007, 11:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Някои доктори предпочитат ПИП. като например д-р Н. Георгиев и д-р Тонев. Други работят с Макган(Заякова) и така нататък... Зависи колко кубика и как ще ти бъдат поставени, защото всяка марка има различна твърдост(да го нарека) и ако е подмускула, някои се сплескват повече, други по-малко...

Аз лично харесвам ПИП. А на едно момиче от форума са Ментор и стоят перфектно..Но да не те обърквам повече
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2007, 11:45
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

mimish, надявам се операцията да е минала леко и като имаш възможност да пишеш как си, какво избра и т.н.
А относно въпроса и аз съм много зайнтересована от това каква е разликата м/у имплантите, ако някой може да даде повечко инфо. (може и не ЛС) ще съм много благодарна
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2007, 11:55
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ако ще си надмускулно-определено съм за ПИП микротекстура,ако ще си подмускулно обаче не съм сигурна.
П.П.Кажете момичета с ПИП подмускулно какво мислите,защото и аз обмислям евентуална смяна с ПИП/някой ден де/
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2007, 12:32
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Aз пък искам някой ден да пипна твоите, за да видя ментор как са. Защото като по-твърди, стоят перфектно подмускулно.

Мисля, че някой от форума имаше ПИП подмускулно. Дано не бъркам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2007, 15:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз съм твърдо за PIP , със собствените си очи видях на моята приятелка гърдите и чух как доктора и каза че Евросиликона е причината тя да има липса на млечни жлези.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2007, 15:18
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

От всичко което съм изчела по форумите и сайтовете, аз бих избрала ПИП. Мен лично с Макган ме оперира Стоянов, но ходих но на една консултация с Ефремов той ми каза следното" Аз работя само с Макган, защото като съдържание и повърхност те нямат конкуренция. В САЩ /най-големия пазар в света / са разрешени само Макган и Ментор. Всички останали, с които се работи в Европа /ЕС, ПИП ит.н./са забранени. Трябва да знаеш, че тези, които се произвеждат в Европа имат сертификат за качество, който се получава след тестване единствено в лабораторни условия. Макган имат мъхеста повърхност, която много допринася за срастване с тъканите при подмускулно. Практиката показва, че при работа с Евросиликон и другите европейски марки, усложненията са значително повече, което се определя както от повърхността, така и от гела."

Обясняваше ми нещо и за фабричния начин на капсулиране на гела на Макган, но вече не помня точно. Да не забравяме че той е и представител на Макган, но неговата информация ми се припокрива с останалите хирурзи, с които съм говорила.
Колкото до ПИП, считам че щом във форума има доста уважавани специалисти, които работят с тях, сигурно имат качества. Но мисля, че трябва да знаеш, че са сравнително млада марка и няма наблюдение в годините върху резултати от имплантиране. Докато макган и Ментор имат около 30 г. наблюдение върху пациенти. Ако цената не те притеснява особено и трябва да избираш САМО между ПИП и ЕВРОСИЛИКОН, аз съм за ПИП.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th October 2007, 15:43
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Аз съм с ПИП микротекстурирани, подмускулно.
Кой знае кави впечатления нямам още, само месец и 10 дни съм след операцията.
Още ми стоят високо и са малко твърди, но засега нямам проблеми.
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th October 2007, 15:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Aз пък искам някой ден да пипна твоите, за да видя ментор как са. Защото като по-твърди, стоят перфектно подмускулно.

Мисля, че някой от форума имаше ПИП подмускулно. Дано не бъркам
Хаха Авче, покана за среща?
/а аз може ли да проверя как е липофилинга на целуване ,не ми обръщай внимание,хванала ме е лигата... /
Наистина са малко твърди,но аз съм и с втора степен кохезия,защото пекторалисът ми е добре развит и щеше да смачка мек имплант.
Общо взето избирах между "хубава форма" и "приятни на докосване" и избрах първото.
Това,което Хуанита каза е вярно.По същата причина бях игнорирала френските марки импланти,което обаче на практика като че ли не се доказва.Като че ли вероятността от усложнения не може да се свърже с дадена марка.
П.П.Момичета с ПИП подмускулно-кажете си мнението,pls
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th October 2007, 16:05
mimish mimish не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 20
По подразбиране

за сега аз съм се спряла на евросиликон 300 кубика надмускулно среден профил........ще разказвам като свършат нещата сега ми е притеснено......но се надявам всичко да мине......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: илиEurosilicone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.