IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th October 2007, 10:27
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Оф че трудно Горният ти полюс е по-добре очертан от моя,а аз съм с твърди импланти точно поради тази причина.
Как става така-гърдите ти стоят,като надмускулни,а си с меки импланти и си ПОД Егати
Джоли,датата на фотоапарата ти е 7 години назад
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th October 2007, 11:02
lux&lux lux&lux не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 47
По подразбиране

момичета страшни са ви гърдите
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th October 2007, 12:25
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Да, наистина на joliy гърдите стоят като кръгли, надмускулно. Силно очертан горен полюс..Странно..

На мен, обаче по-ми допада варианта като на Джънгъл. да са притиснати от мускула и да не се личат толкова, че са кръгли

не мога да разбера- от доктора ли зависи(защото колкото доктори, толкова и различни гърди а уж еднакви по форма и начин на поставяне?!) или от гръдния мускул и формата на гурдите, като цяло?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th October 2007, 12:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Да, наистина на joliy гърдите стоят като кръгли, надмускулно. Силно очертан горен полюс..Странно..

не мога да разбера- от доктора ли зависи(защото колкото доктори, толкова и различни гърди а уж еднакви по форма и начин на поставяне?!) или от гръдния мускул и формата на гурдите, като цяло?
Ами в случая с Джоли и Джангъл факторите, по които се различават, се определят и от това, че едната е само на три месеца от поставянето, а другата - повече от година. Това не е за подценяване при преценката все пак. Не е за подценяване и разликата им в кубатурите, както и първоначалните им гърди... така че.. на практика са несравними една с друга (специално на тях двете). Все едно да се сравняват ябълки и портокали...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th October 2007, 14:18
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
не мога да разбера- от доктора ли зависи(защото колкото доктори, толкова и различни гърди а уж еднакви по форма и начин на поставяне?!) или от гръдния мускул и формата на гурдите, като цяло?
Цитирай:
Първоначално написано от Lady Blue
ето и моите,половин месец след операцията.
330сс,PIP, подмускулно,

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179024
Ava-ava, не мисля, че е от доктора, защото виж тук първата снимка на Lady Blue и моята със синия сутиен. Тук тя е на 2 седмица от операцията,а аз на доста повече и въпреки това на нея не и е изпъкнал толкова горния полюс. Разликата в кубатурата ни е само 20сс, методът на поставяне ни е еднакъв и все пак са доста различни. Явно си е до телосложение. Освен това аз не съм раждала и кожата ми е по-стегната, предполагам, че и това е от значение.

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Джоли,датата на фотоапарата ти е 7 години назад
Знам, счупи му се дисплея и не мога да оправя датата..вече една година си е така. Май е време за нов
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th October 2007, 14:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Като минах тук да събера овациите, забравих да ви благодаря момичета, за комплиментите... Обнадеждена съм от факта, че гърдите с времето се променят и че почва да личи най-после...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th October 2007, 17:12
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Джоли,
Обаче на Лейди Блу имплантите са със стандартен профи, а твойте са с висок. Затова твоят горен полюс е по-ясно очертан. Поне аз така мисля!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30th October 2007, 17:15
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Профилът на имплантите ни е еднакъв. Всичко ни е еднакво без кубатурата
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th October 2007, 17:22
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз пък направо се влюбих в циците на Гуендолин И другите са хубави, но със сутиен не ми дадоха ясна представа. Моите никога няма да станат така, защото ареолите са ми големи и трябва да избирам между това и белези
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th October 2007, 17:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Аз пък направо се влюбих в циците на Гуендолин И другите са хубави, но със сутиен не ми дадоха ясна представа. Моите никога няма да станат така, защото ареолите са ми големи и трябва да избирам между това и белези

Мъжете харесват големи ареоли... Така че... оплакването ти е неоснователно Дай да ги видим бързо и да преценим :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: илиEurosilicone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:06.