IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th January 2009, 21:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ама как така реши, почва се на първия ден от цикъла... ти от кой ден го почна, като не ти е идвало....
ИНаче имплантационното кървене не е чак толкова срещано явление. А и в крайна сметка ако е минала една седмица от половия акт, още е рано за имплантиране, нещо друго е, според мен просто последствие от разкъсването на девствената ципа. Ако не ме лъже паметта, при мен също по време на самия полов акт нямаше почти никаква кръв, но няколко дни след това имах по малко.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th January 2009, 22:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз мисля, че не е бременност, а е от акта. Възможно е и да е наранена лигавицата от триенето Възможно е и химена да е. Пр мен първият път кръвта беше малко, но вторият...
Все пак след 1 седмица си направи тест, за да си сигурна.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th January 2009, 23:42
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Благодаря,наистина се бях изплашила.Утре ще отида на лекар.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th January 2009, 09:42
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Jonito,ти правиш ли почивки между приема на Диане?? Не е възможно на 19 да нямаш редовен цикъл,не че е невъзможно,а по-скоро е признак на някакъв проблем.Моя съвет е да се консултираш с лекар.
Относно кървенето след пишкане,най-често представлява т.нар хеморагичен цистит.Тоест лигавицата на пикочния мехур е възпалена(мн често -в следствие на полов акт) и кръвоносните съдчета се пукат,затова и има кръв.И все пак - това ще го установи лекар Успех!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th January 2009, 10:30
Jonito Jonito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: PLEVEN
Мнения: 29
По подразбиране

Имам поликистоза и затова пия диане 35,правя почивки по 7 дни след 21 дни прием на хапчета.Както написах пила съм ги 6 месеца и след това цикъла се оправи за кратък период време.Сега пак ми закъснява...Когато спах с приятеля ми,ги ползвах с противозачатъчна цел,защото са ми предписвани след кръвни изследвания и неисках да рискувам с други.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th January 2009, 10:47
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Защо Диането да се пие на 6 месеца и след това да се почива
Пила съм го два пъти между две бременности, но по година и половина някъде. Предписано ми е от лекар и не само, че ми оправи цикъла да забива на 28-мия ден, но си действаше рекрасно и като противозачатъчно. Само че не ми е ограничавано времето за прием така.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възможноли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.