IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th January 2009, 22:00
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране Нощтен крем за млада кожа

Имам проблем с кожата ..люпи ми се суха е .нещо става ..Досега не съм ползвала никакви кремове ...
Някой ако има информация нека ми помогне да избера кремчето за моята кожа ..тя е смесена към мазна на Т зоната ...в момента както казах се люпи...и съм на 25 г
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th January 2009, 22:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Според мен пробвай със някакъв мазен крем ,щом се бели значи е много суха ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th January 2009, 22:56
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

мило ти ползваш скъпа и хубава козметика знам аз ,препоръчай марка на мазничкия крем
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th January 2009, 23:12
kalinka_malinka kalinka_malinka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: sofiq
Мнения: 428
По подразбиране

Според мен е от студния вятар , и аз миналата година бях почнала да се беля ама май че беше декември месец.Ходих на дерматолог и ми каза че от студеното време , а и заради сухата ми проблемна кожа . Сега ползвам едно кремче на Vichy и съм много доволна
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th January 2009, 09:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Смесената кожа е ужасна за поддържане, и моята е такава. Но sisiapostolova внимавай с мазничкия крем, да не вземеш да се обзаведеш пък с пъпки. Да не би нещо предишния крем да не ти е понесъл. Аз за моята кожа открих, че най-добре й понасят кремове за нормална кожа. Бих ти препоръчала да си вземеш някакъв крем за нормална кожа.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th January 2009, 09:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007
Смесената кожа е ужасна за поддържане, и моята е такава. Но sisiapostolova внимавай с мазничкия крем, да не вземеш да се обзаведеш пък с пъпки. Да не би нещо предишния крем да не ти е понесъл. Аз за моята кожа открих, че най-добре й понасят кремове за нормална кожа. Бих ти препоръчала да си вземеш някакъв крем за нормална кожа.
А и също така може да е и от липса на витамини, вземи си някакви витамини от аптеката. Мерц например са хубави.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th January 2009, 22:26
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
мило ти ползваш скъпа и хубава козметика знам аз ,препоръчай марка на мазничкия крем
Сиси аз ползвам кремовете на Жан Дарсел и сиги взимам от чужбина,но скоро рабзрах чи и в България се внасят...
Попитай в някой по заредени магазини...Ако не опитай с Нивея но тази в металната кутия ...на първо време докато ти се оправи кожата.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th January 2009, 23:05
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

ооо не как нивея ...това е мнгоо масова козметика на ниски цени нямам вяра,,мнгоо нисък клас
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th January 2009, 08:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тц, тц, в никой случай Нивеа!!! По-скоро някоя от аптеката - Eucerine, Avene, Bioderma, Galenic, Lierac... - те са среден клас. Освен това в аптеките има и тестери, затова може да пробваш.
Смесеният тип кожа е доста масов и има много кремове, които влияят добре. Нормално е зимата кожата да се изсушава и ако не се полагат грижи, по-сухите участъци се лющят Аз лично ползвам козметика за нормална кожа или пък ако съответната серия има за смесен тип, още по-добре.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2009, 10:37
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз говоря за временно ползване от 1 на седмица не за системно....
За та ти се омазни малко кожата и да спре да се бели...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нощтенкремзамладакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.