IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 15th April 2008, 10:44
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от El40
(спомням си аз колко въпроса имах преди операцията и как получих отговорите именно от хора, пишещи в този форум).
El40, хубаво е, че си спомняш хората, които са ти отговорили на въпросите. Погледнах мненията ти и видях, че нито един въпрос не си задала досега, а още с първото мнение съобщаваш, за извършена вече операция. Разбира се, има и други начини да си отговориш на въпросите - като четеш мненията на другите или на лични, може би това си имала впредвид? Другото, което остава е, ако си писала от друг ник преди.Всяка от възможностите си е твой избор, просто ми е интересно как именно са ти отговаряли на непоставените (поне тук) въпроси съфорумците?
Отговори с цитат
  #572  
Стар 16th April 2008, 08:36
El40 El40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей Мария,
задавах въпросите си на лични. Наистина преди операцията не съм писала нищо директно във форума, само четях и четях...
Отговори с цитат
  #573  
Стар 16th April 2008, 08:40
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

о.к., мерси за отговора.
Отговори с цитат
  #574  
Стар 7th May 2008, 21:25
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране РЕЗУЛТАТИ

Хайде, де, всеки си слабее, ама тайничко. Хайде да оповестм резултатите. Толкова хора минахме през всякакви интервенции. За някои годината мина, дори. След първия порив на бързо свалените килограми, замряхме в чакане и приехме всичко за нормално.
То и аз не мога да се хваля с резултати в последно време. Фактите са, че 11 месеца след бай паса съм 88 кг, при старта 144.4 кг. Но аз бях 88 и преди 2 месеца, после за седмица качих 7 кг (още се чудя как успях), с които се борих до сега. Всичко останало си е ОК. Правих си всички изследвания, информация за които прочетох къде ли не. Всичко ми е в норми, вкл. и VIT B12. Само фолиева киселина не съм проверявала, а някъде прочетох, че и тя трябва да се "мери".
Хайде, момичета и момчета, отчетете се! Да не посочвам по имена!
Отговори с цитат
  #575  
Стар 7th May 2008, 21:50
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Да, наистина - интересно би било да напишете и за "после" (аз съжалявам, че няма повече мъже да пишат, но жените нали сме по-приказливи)
Много хора четат темата.
Отговори с цитат
  #576  
Стар 9th May 2008, 20:38
Telez Telez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

давам отчет и аз. бях точно 183 кг при ръст 172 см, когато ми сложиха лап банда. сега съм 144 , като последните 4 кг свалих по време на празниците от ходене пеша по европейски забележителности. преди това 3-4 месеца задържах защото ям всичко. хубавото е ,че не качвам защото не мога да ям количества като преди. сега вече събирам сили за нова серия от 40 кг, мисля да започна пак сериозно тези дни и до края на есента да ги сваля. надявам се. Но мога да кажа,че живея отново! Нов човек. Нямам здравословни проблеми , нито такива свързани с банда. Имах повишени стойности на захар преди операцията, които сега са минало. Е това е засега.
Някой друг ще се похвали ли?
Отговори с цитат
  #577  
Стар 10th May 2008, 11:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Здравей, Telez, предполагам че си познатия ни потребител Teletz с нова регистрация (мисля, че и с ника си си искала да го подскажеш, просто уточнявам)
Радвам се за теб, че си по-лека и се чувстваш добре! Искренно е, макар че ме е малко страх да ти говоря...
Да те попитам - кожата прибира ли се с отслабването? Някакви мазила ползваш ли? А движиш ли се повече от преди в ежедневието си?
Отговори с цитат
  #578  
Стар 16th May 2008, 09:08
numb numb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до numb
По подразбиране

Здравейте! Мина доста време от както не съм писала, но не мога да кажа, че имам някакви съществени резултати от тогава. Нещата сякаш спряха. От Нова година до сега съм свалила едва 4 кг. и някак вече не съм ентусиазирана и залитам към стария начин за решаване на проблемите - яденето, която още повече пречи на процеса. Генерално - свалила съм за една година 44 кг. Не е малко, но определено този застой ме тормози... и така. В общи линии това от мен. Поздрави на всички!
Отговори с цитат
  #579  
Стар 16th May 2008, 21:57
Telez Telez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Numb не се отчайвай. Нормално е организма да си даде почивка от отслабването, както и волята ни. Хубавото е,че не се качват килограми. Застой известно време и после пак с нови сили още една сериозна серия от 30-40 кг. Аз лично чакам сезона на дините, мога да ям само дини и сирене и тогава наистина резултатите са супер

Но пък не се ли чувстваш много много по добре с 44 кг по малко?
Отговори с цитат
  #580  
Стар 19th May 2008, 01:04
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

numb, бая нещо си е 44 килограма!! явно организма си има свои задачи към момента и почивката е нормална.
за яденето не знам какво да ти кажа организма все пак си има своите нужди но за сега и само да задържиш си е успех!
Предполагам, че винаги можеш да питаш лекар, а, ако нещо те притеснява!
Надявам се, че се чувстваш по-добре от преди! Движиш ли се повече?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:49.