IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #631  
Стар 26th November 2008, 05:45
EU_BG_akademika EU_BG_akademika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Става дума за ВМА, ама аз проверих и в Доверие, там е 1700Е банда, 1500лв опреацията 60лв анастезията и 4.50 на легло ден. С други думи няма да излезе повече от 5500лв. Така че в петък отивам при Ивайло Цветков в МБАЛ "Доверие"
Бях си уредил пръстен от Германия /американски, последна разработка. Те американците яко инвестират в това. При тях е много сериозен всеобщ проблем/ за 1800Е ама в ВМА отказаха да го слагат. Работели само с техния си. Явно Германия и Америка са назад от ВМА в това отношение. Така че Доверие приятели, поне за мен...................
Отговори с цитат
  #632  
Стар 14th December 2008, 12:02
mgmg mgmg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Варна
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TANE1971
Но сега имам новини и те са че днес съм на преглед при д-р Кирязов във Варна. !
Тане, какво става с консулта? Ходи ли вече при д-р Кирязов, какво ти каза ? Дай малко инфо ,ако не ти се пише тук може и на ЛС.
Отговори с цитат
  #633  
Стар 14th December 2008, 20:37
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Отдавна не съм писала, за което се извинявам. Да се отчета: към днешна дата -27 кг. и вървя надолу. В петък бях на трето затягане, за да посрещна спокойно празниците, да не се притеснявам, че ще трябва сама да се ограничавам. Сега ща не ща малко ядене, повече веселба. Да питам, какво става с TANE1971 и EU_BG_akademika. Пишете бе хора!
Отговори с цитат
  #634  
Стар 17th December 2008, 21:20
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Извинявайте , че не писах по рано , но си имах причини. На прегледа всичко си мина добре и дори цената не е променяна от една година . За стомашен байпас - 3000лв. Ако някой има други въпроси ше отговоря с удоволствие !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #635  
Стар 18th December 2008, 22:26
El40 El40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте,
аз също не съм писала отдавна във форума (като доста други хора). Радвам се, че има нови съмишленици, които намират ценна информация и пространство, в което могат да си оказват подкрепа. Пожелавам воля и сила на всички, които са решили да променят живота си по този начин.
При мен резултатът след 1 година е 40 кг по-малко.
Отговори с цитат
  #636  
Стар 29th December 2008, 00:01
sisa_a sisa_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,отново и от мен ! Сега след 4м съм 15кг по-малко ,което понякога ме радва ,а понякога не,защото онова подпиране и болка /при натиск или по силелен допир /на порта продължава и не отшумява! Дори ,когато неволно по време на сън съм се обърнала по корем ,се събуждам от болка и едва се обръщам. Да ви кажа честно яд ме е, че не можах да се справя с килограмите по друг начин и се подложих на тази манипулация ! Сега се питам дали бих могла да го махна този пръстен /ще го потърпя още година ,поне да си свърши работата/,ако болката си остане ! Дали някой има информация кога е добре да се махне и някой махал ли си го е ! И всъщност много ме притеснява,че за да ми го извадят пак трябва да мина през тази тежка за мен операция! А и още един въпрос трябва ли да отида да ми затегнат ,и кога? И как се разбира дали има нужда от затягане. Аз понякога си хапвам добре , а понякога не мога да хапна нищо,всичко връщам...И най лошото според мен е че най- трудно преминават плодовете или салатите ,а нали те са най- пълноценната храна...
Отговори с цитат
  #637  
Стар 29th December 2008, 07:35
Telez Telez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Sisa _a : Не се притеснявай. За момента организма свиква с пръстена. След 2-3 месеца максимум ще престанеш да го усещаш въобще,все едно никога не го е имало. Относно храната , в един момент точно плодовете и зеленчуците ще бъдат основната храна ,от която ще ядеш количества, а хляб или друга суха храна ще ти пълни стомахчето от минимално количество. Не се отчайвай , дай си още 1-2 до 3 месеца търпение и няма да съжаляваш. Пръстена по принцип може да се маха без проблем ,когато пожелаеш, но мисля, че след някой и друг месец тази идея ще отшуми.
затягането , след първото затягане може година или повече дори да не е нужно ново затягане. Хубаво е на период от 1 година да посещаваш лекаря си , който ще провери дали трябва затягане. Ти самата ще можеш да прецениш кога е нужно, ако започнеш да ядеш количества както преди. Аз след година и половина не мога да изям храна като количество за цял ден авняващо се дори и на едно обилно хранене от времето преди пръстена.
Горе главата, ще видиш ,че няма да съжаляваш.
Отговори с цитат
  #638  
Стар 7th January 2009, 18:05
sensation sensation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Варна
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation
По подразбиране :)

Здравейте...
И аз не съм писала отдавна, но днес се зачетох отново във форума.
Една година мина от моята Вертикална гастропластика при д-р Цветков от Доверие и 35кг. по-малко. Няма разбира се, да споменавам, че малкото стомахче, вече съвсем не е толкова малко и поемам доста по-голямо количество храна, което ме притеснява доста.

Както и да е... изглеждам значително по-добре. Пролетта на 2008г. се подложих на друга операция - абдоминопластика, за която никога няма да съжалявам. Сега имам превъзходен корем и вече съм се размечтала и за нов бюст, но и за това има време.
Какво става с Таня? Скоро не сме се чували.
Реши ли да се оперира?

Много поздрави и успехи на всички, които са решили да променят живота си! Заслужава си!
Отговори с цитат
  #639  
Стар 9th January 2009, 13:50
DEMMNA DEMMNA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране Здравейте! Имам нужда от съвет!

Здравейте, казвам се Събина и съм на 27 години, решила съм да си направя вертикална гастропластика, но искм да попитам - Дали някой от вас има представа след такава операция има ли проблеми при бременност!?
Отговори с цитат
  #640  
Стар 9th January 2009, 14:56
sensation sensation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Варна
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation
По подразбиране ...

Аз лично не съм запозната с подобен случай, но не е ли по-добре да се премине една бременност и след това да се мисли за подобна интервенция?!?
Лично аз имам 2 деца и проблемите с килограмите започнаха след тяхното раждане.
Помисли добре!


Сподели повече за теб. Защо си се решила на тази операция?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:03.