IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 5th April 2010, 13:17
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Христос Воскресе!
Момичета, пожелавам ви много здраве, любов,късмет и желаните от вас минусчета!
Днес ми е въглехидратния ден и от вчера ми се вие свят и са ми запушени ушите..никога не ми се е случвало мисля че е низко кръвното!! и майка ми ме накара да изпия сутрин голяма чаша кафе (пропуснах закуската) и малко парче козунак и парче щрудел да се пооправя малко, че...хич не готино , ама не искам да спирам диетата! някой съвет момичета какво да правя?
иначе съм на 36 ден
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 5th April 2010, 13:38
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

[quote="olq_ua"]Христос Воскресе!
Днес ми е въглехидратния ден и от вчера ми се вие свят и са ми запушени ушите..никога не ми се е случвало мисля че е низко кръвното!! и майка ми ме накара да изпия сутрин голяма чаша кафе (пропуснах закуската) и малко парче козунак и парче щрудел да се пооправя малко, че...хич не готино , ама не искам да спирам диетата! някой съвет момичета какво да правя?
quote]
Мен ми се запушваха няколко пъти (по-скоро заглъхваха за кратко) преди като бях на диета и след фитнес. И според мен ти е паднало кръвното,но не знам дали баш козунака и щтрудела ще те оправят. Хапни парче шоколад,пийни чаша кола (Light примерно в твоя случай) и пий много вода или черен или зелен чай си направи,ако имаш. Ще те освежи.
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 5th April 2010, 13:40
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Честито Въскресение!!!
Вчера бяхме пак на село и протеините ми харесаха-ядох наобяд паржолка на скара със зелена салата+1яйце,вечерта същото+2яйца Днес съм на козунак(неголямо парче)и довечера пак.Радвам се,че козунака свършва и няма да ме изкушава повече Утре с плодове те ще се пречистя!!!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 5th April 2010, 13:51
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Ice Cream mersi mnogo, 6te probvam!
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 5th April 2010, 17:13
Аватара на CrazyMuffin-
CrazyMuffin- CrazyMuffin- не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 57
По подразбиране

Момичета, аз още в началото се предавам, знам, ама.. Бях споменала, че съм болна - влошава се.. Почвам да пия някакви антибиотици, че кашлям да не казвам като какво Майка ми ми нажира чай с мед в устата всеки ден, каква полза да си на режим.. Ще опитам поне да се храня здравословно, предполагам след седмица някъде ще ми мине и пак ще пиша
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 6th April 2010, 08:50
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Христос Воскресе!
Нямаше ме 3 дни,бяхме на село и съответно не съм влизала и писала.Сега обаче ме е срам да пиша-като гледам,как повечето сте си запазили режима и нямате кой знае какви груби грешки.Аз 3 дни смесвах здраво храните от всички групи,7човека бяхме и постоянно се готви и нареждат маси. Снощи пък за капак от масата на село тръгнахме и директно на рожден ден-продължих да ям от всичко. Това е-3дни тотален провал,не знам сега как ще си оправям бакиите.Днес ми е плодовия,но мисля и утре да е пак такъв и дано се поизчистя малко-ще продължа режима до където съм стигнала,няма да започвам от начало.

Лек ден на всички и успех!
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 6th April 2010, 10:16
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте момичета!
малко съм наплашена че последни няколко дни имам световъртеж и шум в ушите, което е високо кръвно! и не знам какво да правя..
няокой съвет или същите проблеми да има?
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 6th April 2010, 12:53
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте!Оля,ако питаш мен иди на лекар,з-то ако е високо кръвно хич не е добре.В диетата пише,че е идеална за регулиране на високото кръвно,би трябвало да е така.Но ти се прегледай за всеки случай.Аз днес съм на плодове и за сега 2ябълки и 1 портокал.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 6th April 2010, 13:06
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Евита, не се притеснявай. Не си сама и аз съм с тебе. Последните 4 дена такова ядене беше, че чак ми стигна до гърлото. Обаче голяма работа, си казвам на себе си. От днес съм отново в режима, продължавам както би трябвало ако не съм спирала диетата. Аз днес съм на варива и за обяд леща чорба и тъй като в 12.37 ч започва фаза на луната мисля да изкарам до утре на обед на течности. Утре от обед си продължавам на въглехидрати и се надявам кантара да е благосклонен към мен.
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 6th April 2010, 15:16
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте сладурани!Покрай празниците не съм имала време да влизам в нета,прочетох как сте изкарали и се радвам,че с нови сили продължаваме напред.И аз поразместих дните и леко хапнах в повечко,но вярвам,че не е непоправимо,като се премеря в събота ще ви споделя какво "вещае" кантара.Пожелавам ви весел ден и вече следпразнично да сме по-сериозни и изпълнителни по отношение на режима!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:53.