IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 27th October 2009, 20:02
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Забравих да кажа - утре в деня за варива ще ям постни чушки пълнени с ориз + свежи зеленчуци. макар, че ориза никак не ми се връзва с варивата, а и не само на мен. Най-вероятно по-нататък ще редувам боб, леща, грах, нахут. Склонна съм да експериментирам с храни и мисля да не ям торти, вафли , бейкроулс и прочие творения на модерната цивилизация, а да заложа на макаронени и зърнени храни.
Между храненията най-вероятно ще наблегна на ябълки.
Отговори с цитат
  #162  
Стар 27th October 2009, 20:39
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Sorry za latinicata ama ne sum na moq komp i ne6to ne moga da opravq kirilicata. Pod nebuta imah v predvid da kazvash koi den kakvo qdesh, a ne recepti. Stiskame palci da uspeesh da napravish mechtanoto tqlo. Az vse oshte sum dalech ot nego
Отговори с цитат
  #163  
Стар 28th October 2009, 19:50
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

днес издържах геройски втория си ден от диетата. До обед хапнах 2 ябълки, на обед - 2 пълнени чушки с ориз и сурово зеле, сл. обед 1 ябълка и една чаша портокалов фреш, вечеря - 1 чушка + салата от зеле. Салата за вечеря беше повече отколкото на обяд, обаче...направих малко прегрешение . Ще влезна в крачка. Утре смятам да ям варени картофи + салата от зеле и моркови. Естествено и ябълки за закуска и при глад.

Правих и упражнения - slim in 6 /start it up/ - 3-ти пореден ден.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 29th October 2009, 13:58
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ориз на единия ден картофи на другия???
Отговори с цитат
  #165  
Стар 29th October 2009, 22:17
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

да точно така, не виждам нищо нередно. Както казах ориза не го смятам за вариво, но понеже имаш сготвени чушки затова го хапнах на втория ден. Преди да започна диетата се информирах кои са варивата и да ти кажа освен боб, леща , нахут , грах и соя, не прочетох за друго. Освен това смятам ,че в деня за въглехидрати е по-добре да ям варени картофи, отколкото торта, бейкроулс, солети и разни там други изкушения, както се препоръчва. Всъщност хареса ми идеята за ядене на разни неща в различни дни. Сигурна съм,че ще имам резултат. Не искам да живея заради деня на въглехидрати, защото без всякакво съмнение в момента в който спра ще си казвам, че може да ям такива неща и да отслабвам и ще се заредят само дни на въглехидрати. Предпочитам да си променя цялостно храненето, отколкото само за 3 месеца. Въпрос на избор.

Нали ще споделяме резултати? В понеделник ще има ден за мерки и теглилки. Ще разбера дали ми понася.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 29th October 2009, 22:23
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз съм съгласна че картофите са въглехидрати, но също така мисля че диетата си е диета и трябва да се спазва така както е направена, за това не бих си позволила да ям картофи във въглехидратния, но не те упреквам-всеки си знае

А що се отнася до резултатите аз след комбинацията плодов+воден съм доста по-добре (някъде около 5-5,500кг).
Отговори с цитат
  #167  
Стар 29th October 2009, 22:27
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

утре съм на ябълки
Отговори с цитат
  #168  
Стар 29th October 2009, 22:45
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
Аз съм съгласна че картофите са въглехидрати, но също така мисля че диетата си е диета и трябва да се спазва така както е направена, за това не бих си позволила да ям картофи във въглехидратния, но не те упреквам-всеки си знае

А що се отнася до резултатите аз след комбинацията плодов+воден съм доста по-добре (някъде около 5-5,500кг).
Имам доста време до водния ден.
Ще те скандализирам най-вероятно, но смятам като му дойде времето и да постя. И белтъчния ми ден тогава да бъде посветен на бадеми, лешници и орехи.
Както казах, хареса ми идеята в различните дни да се хапват различни по основен състав продукти. Срещнах доста противоречия в оригиналните рецепти към които има линк в бг-мама. http://docs.google.com/Doc?id=d3wjr9f_21f8727scc . Както забелязах в бобовия ден се ядат основно картофи с някакви зеленчуци, има една единствена рецепта с зелен фасул. Изобщо защо тогава се нарича бобов? В плодовия пък някакви измислени рецепти с пържени плодове и разни други там ненормални комбинации. Изводите които правя за себе си са на база много прочетена литература през годините. Колкото и да е модерно нещо, трябва да си задаваме въпроси, а не просто да се подчиняваме на последното актуално течение в диетите.
Въпрос на избор.
Независимо какво ям то ще е според основните принципи на обсъжданата диета и ще продължа да се отчитам тук, че така се мотивирам.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 30th October 2009, 15:57
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Аз в бобовия най-често ям фасул (много го обичам и не ми пречи да го ям всеки път )
И целта ни май е една и съща - аз искам 59-60 кг, преди даже исках 58, но започвам да мисля по-реалистично
Отговори с цитат
  #170  
Стар 30th October 2009, 17:10
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

за мен е неареалистично да искам други килограми, висока съм и с едър кокал. Никога не съм била кльощава но десетина години поддържа килограми между 59 и 63 и си мисля, че там е моето тегло.

Трудно устоявам днес само на плодове и още не съм правила упражнения.
мерките ще ги споделя в сряда, не както писах вчера в понеделник.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:42.