IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 31st March 2007, 20:34
alfa33 alfa33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2
По подразбиране

евентуално скоро ще ми предстои такава манипулация и за това се интересувам , почти болка няма , но си направих снимка за всеки случай и се вижда как мъдреца съвсем леко закача единия корен на 7-и зъб горе в ляво , леко накриво расте.в понеделник ще се ходи за консултация при хирург.от варна съм , така че ако някой ми препоръча стоматолог-хирург ще му бъда благодарен.от познати разбрах , че щом е горе мъдреца била по-лека манипулацията.имам и питане - от снимката ясно си личи , че мъдреца е без корени - възможно ли е това??
Отговори с цитат
  #202  
Стар 31st March 2007, 22:48
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Не е възможно,просто корените му са сляти ,или така са излезли на снимката....
Д-р Венелинов е от Варна и е чудесен специалист,ако се занимава и с вадене на мъдреци,предполагам няма да откаже...
п.с.горните мъдреци принципно са по-лесни от долните за вадене,но аз лично се въздържам винаги от подобни коментари,защото не се знае ...
Отговори с цитат
  #203  
Стар 31st March 2007, 22:49
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

на мен пък ми расте от 2-3 месеца и не ме боли
Отговори с цитат
  #204  
Стар 31st March 2007, 23:03
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Спокойно,ще те заболи
Отговори с цитат
  #205  
Стар 1st April 2007, 00:26
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
п.с.горните мъдреци принципно са по-лесни от долните за вадене,но аз лично се въздържам винаги от подобни коментари,защото не се знае ...
да, аз съм изключение от правилото, при мен горния беше лудница
Отговори с цитат
  #206  
Стар 1st April 2007, 14:20
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa33
.в понеделник ще се ходи за консултация при хирург.от варна съм , така че ако някой ми препоръча стоматолог-хирург ще му бъда благодарен.??
моят мъдрец го вади др. София Пенева - Варна - на бул.Мария Луиза от страната на Общината близо до магазина на Ролман и Централниятъ офис на АДРЕС - една стара реновирана къща - частна Стоматологична клиника но не се сещам името и сега. аз бях доволна , ако искаш провери на място
Отговори с цитат
  #207  
Стар 16th April 2007, 15:57
Desi82 Desi82 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 91
По подразбиране

Здравейте! И аз имам проблеми с долния ми десен мъдрец, който се опитва да порасте ама няма място за него в устата ми. Преди 3 дни ме заболя за пореден път/случва ми се 2-3 пъти в годината- боли, боли и спира/, но на следващия ден се събудих с доста подута буза и на следващия ден пак и разбира се се престраших и отидох на стоматолог. Изписа ми Клиндамицин и Вит.С за да ми спадне оттока. Днес отидох на хирург. Той ми почисти и проми мъдреца и ми изписа друг антибиотик, който да пия еднократно-Тинидазол и ми даде едно гелче, с което да го мажа. Каза ми, че като мине това възпаление ще трябва да се извади. Ще струва 240лв. Това нормална цена ли е за вадене на мъдрец, понеже на мен ми се струва доста?!И трябва ли задължително да се извади? Аз съм от Варна, а хирурга е Д-р Кръстев.
__________________
НИЕ СМЕ ТОВА КОЕТО ЯДЕМ!
Отговори с цитат
  #208  
Стар 16th April 2007, 17:20
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desi82
Здравейте! И аз имам проблеми с долния ми десен мъдрец, който се опитва да порасте ама няма място за него в устата ми. Преди 3 дни ме заболя за пореден път/случва ми се 2-3 пъти в годината- боли, боли и спира/, но на следващия ден се събудих с доста подута буза и на следващия ден пак и разбира се се престраших и отидох на стоматолог. Изписа ми Клиндамицин и Вит.С за да ми спадне оттока. Днес отидох на хирург. Той ми почисти и проми мъдреца и ми изписа друг антибиотик, който да пия еднократно-Тинидазол и ми даде едно гелче, с което да го мажа. Каза ми, че като мине това възпаление ще трябва да се извади. Ще струва 240лв. Това нормална цена ли е за вадене на мъдрец, понеже на мен ми се струва доста?!И трябва ли задължително да се извади? Аз съм от Варна, а хирурга е Д-р Кръстев.
240 лв...
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #209  
Стар 16th April 2007, 23:28
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Всеки сам определя цените,с които работи..Аз имам приятели хирурзи които взимат точно толкова,най-малкото защото това е голяма отговорност ,също така ,защото са със специалност "Орална Хирургия" и не на последно място защото има кой да им ги дава
Та въпрос на избор е,има и за 25 има и за 250..въпроса е да няма след това "Олеле!"
Отговори с цитат
  #210  
Стар 17th April 2007, 00:19
FASH1ON FASH1ON не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sin City, Italy
Мнения: 384
Изпратете съобщение чрез ICQ до FASH1ON
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Всеки сам определя цените,с които работи..Аз имам приятели хирурзи които взимат точно толкова,най-малкото защото това е голяма отговорност ,също така ,защото са със специалност "Орална Хирургия" и не на последно място защото има кой да им ги дава
Та въпрос на избор е,има и за 25 има и за 250..въпроса е да няма след това "Олеле!"
Яворе, доколкото разбрах си стоматолог, нещо специализирано?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растемимъдрецкакводагоправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.