IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 2nd September 2009, 19:49
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Не бяхме в Мcdonalds,а на края на света...на една автомивка и се наложи един приятел да отиде да вземе нещо за ядене.Поръчах му да вземе нещо,което не е сандвич,пай или картофи...и си получих само водата.Дали е нямало салати точно в този или мъж е и е забравил незнам...но си седях гладна...Наясно съм че е голяма простотия да стоя гладна...обаче не ми се и ядяха боклуците,които донесе...а нямаше нищо друго..
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 2nd September 2009, 19:57
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Ако трябва да съм честна не съм обърнала внимание на другите ти менута,просто това ми се наби в очите с доста отрицателна светлина.Разбирам те,че не си искала да ядеш гадостите,които се предлагат там.Просто като видях,че си писала минерална вода за обяд и ми стана лошо...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 2nd September 2009, 20:35
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Старая се да се храня добре-основно кисело мляко,овесени ядки,праскови или други плодове,съвсем малко от не-мазните манджи на майка ми,салати от домати,краставици,зеле,мор ови,сирене...общо взето всичко което намеря и сметна че е здравословно След два ми е мерителния ден и съм обнадеждена.
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 2nd September 2009, 20:50
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Не виждам месо,вегетарианка ли си? Аз преди бях за една година,обаче когато започнах да сънувам месо почти всяка вечер реших,че предпочитам да си го ям.А пък и аз 0+ и си ми е заложено да ям такива неща
Пожелавам ти мн хубави резултати Ти колко имаш да сваляш,аз се боря с едни 6 килограма тука вече цяла вечност,ама този път съм решила сериозно да gи сваля до октомври средата или края,че ми писна вече...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 2nd September 2009, 20:55
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Ям месо,обаче сама да си го купувам с джобните пари ми излиза доста скъпо.На 17 съм все още.Обаче обичам най-вече пилешко на скара или риба и не ми е вкусно приготвено по друг начин,а майка ми все на манджи или супи го готви и то пилетата от баба ми,които за скара не стават...а аз така ги обичам.Затова месо ям когато самото то ми хареса XD
Имам да свалям 20 килограма и крайният срок е април догодина-абитурентка съм.При последното мерене показах 85 килограма и чакам петъка да разбера колко съм сега.
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 2nd September 2009, 21:04
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

И аз съм на 17 И на мен балът ми е другата година,хубавото е,че сме се сетили тъкмо навреме,не последния месец
Защо не пробваш да говориш с мaiка си(както беше преложила някое от момичетата,сега не се сещам коя точно)?Би трябвало да те взима впредвид като готви...
Аз сигурно съм страшна досадница,горката ми майка,обаче се съобразява и като поискам нещо ми го готви и купуваме много здравословна храна...
Иначе и аз за месо съм страшно претенциозна-ям само бяло месо,пуешко филе и единствената риба,която ям е пъстървата-нищо друго...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 2nd September 2009, 21:08
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Той баща ми е проблема-яде страшно много и ако не му се сготви и няма и сладкиш,ще отиде и ще купи боклуци...за да се наяде.Няма как иначе.Имам и брат,който е същия.Майка ми не готви калорично,старае се и тя да е на диета,но с всичките тия сладкиши,които готви...си хапва.
Затова се блъскам сама..За месото-не го написах в нещата които ям,защото съм претенциозна и го ям,когато има каквото ми харесва XD
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 2nd September 2009, 21:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Докато напиша, блин го е написала - трябва да говориш с майка си!!!! Като майка ми е ясно защо готви от пилетата на баба ти и то манджи - трябва да изхранва цяло семейство, но... как една майка приема дъщеря и на 17г. да бъде 85 кг Този начин на хранене е вреден за цялото семейство!!! Те какво искат - да наранят психиката ти и увредят здравето ти в тази така важна възраст

Останалите в семейството ти с какво тегло са?
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 2nd September 2009, 21:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

мда, това обяснява всичко... мъжете в къщата... говори и с баща си! Все пак му пука за теб, нали!
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 2nd September 2009, 21:15
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Останалите в семейството ти с какво тегло са?
И аз това щях да питам.Ние с баща ми винаги имаме някakви състезания(не винаги се получава,ама това специално се получи) Та спортуваме заедно,ядем уж здравословни храни и т.н.Той обаче е почитател на гладуването и постоянно му мрънкам колко е вредно,обаче не чува де.Той постоянно сваля едни 6-7 кг. и ги качва,ама с неговия режим нищо чудно.Мисълта ми беше,че може заедно да си направите някакъв режим цялото семейство и да си го спазвате....
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.