IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1681  
Стар 7th September 2009, 20:30
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

hatred, може би ядат повече точно защото ти не ядеш.

Аз забелязах този ефект тази седмица в една моя приятелка, която непрекъснато ми обясняваше как трябвало да отслабна, но когато и казах че съм на диета ме убеждава половин час как не бивало да правя диети и непрекъснато дъвче нещо в мое присъствие.... не мога да я разбера- първо натякване за теглото ми а после натякване да не свалям.... наистина не схващам какъв и е проблемът...
Отговори с цитат
  #1682  
Стар 7th September 2009, 20:39
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Момичета, искам да ви попитам нещо. Тъй като съм започнала сега една седмица всеки ден по нещо различно. Днес бях на кисело мляко, утре мисля да си изпека чушки, после примерно яйца, месо, ябълки ... и така 7 дни.
Какви трябва да са ми количествата ориентировъчно, за да не си навредя в желанието да си помогна?
Само да кажа, че не смесвам. Днес изядох 2 резенчета портокал преди упражненията, но не мисля, че е голямо прегрешение.
Отговори с цитат
  #1683  
Стар 8th September 2009, 07:00
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
maika, действително много дискомфортно се оказа това търсене на храна, още повече, че се набих на очи на колежките и през целия семинар само ме коментираха колко съм била слаба
И други коментари е имало, но те са били зад гърба ти Единственото, с което трябва да се съобразяваш ти и околните е това, че си вегетарианка. Аз съм имала групи, за които организаторите са ми поръчвали n-броя вегетариански менюта. В бъдеще ще имаш други такива ситуации. В място като Боровец, където извън сезон едва ли има 1 зареден хранителен магазин, трябва да се пречупиш. Всичко е въпрос на психическа нагласа!!!! И аз при родителитре на мъжа ми едва избирам какво да ям и понякога отива 1 парче мазна риба или панирано пиле (там всичко се панира и пържи ), но си мълча... от 1 път нищо няма да ми сатне.
Друг вариант - не ходиш никъде, стоиш си в къщи близо до хладилника, зареден с ТВОЯТА си храна :P
Отговори с цитат
  #1684  
Стар 8th September 2009, 07:23
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Jaynee, чувала съм, че така наречената монодиета не била полезна за организма. Не мога да подкрепя твърдението си с научни факти, но една моя позната я е правила и й е станало лошо още на 3тия ден. Не знам, мисля си, че обикновеното разделно хранене, при което човек яде от всички хранителни групи в определени часове, е по-полезно. Познавам жена на 42, която по този начин свали 14 кг (от 74 на 60 при ръст 165) за 3 месеца и сега изглежда страхотно и най-важното, задържа ги вече повече от година. Но избора си е твой.

Аз за 2 дни съм свалила 2та килограма от морето, но имам още доста за сваляне и борбата продължава. Към менюто от вчера добавих 150 гр пилешко и още 1 яйце, защото се почувствах изтощена още в 5 часа следобяд. Въпреки това, днес кантара отчете точно 1кг и 400 гр надолу. Само вода е, разбира се. Сланинките си стоят. Днес продължавам
Отговори с цитат
  #1685  
Стар 8th September 2009, 07:24
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

hatred мила
коментарите никога няма да престанат
бъди себе си
е понякога прави компромиси - не е толкова страшно
Отговори с цитат
  #1686  
Стар 8th September 2009, 07:26
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Аз все пак си взех протеин и от днес съм на 5х5
сутринта изобщо не бях гладна но си изпих първата дозичка
дано да издържа
сутринта се премерих и няма да се меря докато не приключат 5-те дни
Отговори с цитат
  #1687  
Стар 8th September 2009, 07:54
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Аз все пак си взех протеин и от днес съм на 5х5
сутринта изобщо не бях гладна но си изпих първата дозичка
дано да издържа
сутринта се премерих и няма да се меря докато не приключат 5-те дни

Какъв протеин си взе?
От тази диета се отслабва драстично, но аз си оставам резервирана

aniK, и мен ме е яд, че не мога да се пречупя дори за някакъв малък компромис.

Jaynee, монодиетите имат ефект, но защо точно ден на печени чушки?!? Това е все едно един ден без храна.
Отговори с цитат
  #1688  
Стар 8th September 2009, 07:58
Мая Павлова Мая Павлова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: България
Мнения: 2
По подразбиране отслабване?

Как става това? Аз от край време все съм на диета и все си е това! Една моя позната (и тя в това положение) ми каза веднъж, че ще си умрем гладни и дебели! Как мислите? Вярно ли е това? Да не се напъвам, да не се тормозя защото няма смисъл или напротив, все един ден ще се харесам. На мен ми пречат излишните килограми, не се чувствам удобно, пречи ми на самочувствието, а в моята работа трябва да го имам иначе не става! Сега отново съм поръчала едни продукти, ще дойдат на 10 септември и пак ще стартирам ремонт! Моля, помогнете с ваше мнение за това може ли все пак да се отслабне, трайно и достатъчно?
Отговори с цитат
  #1689  
Стар 8th September 2009, 08:01
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

hatred протеина ми е PRO Gold млечно-яйчен
съдържа 80% протеин
не разбирам от тези неща
живея в един град дето и фитнес нямаме пък камо ли магазини за подобни стоки
купих го от Пикадили /може фитнес да нямаме но Пикадили имаме /
взех си кутийка от 400 гр защото не съм сигурна дали ще ми повлияе ок и ще изкарам въпросните 5 дни
Отговори с цитат
  #1690  
Стар 8th September 2009, 08:04
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране Re: отслабване?

Цитирай:
Първоначално написано от Мая Павлова
......Сега отново съм поръчала едни продукти, ще дойдат на 10 септември и пак ще стартирам ремонт! .............
какви са тези продукти които си поръчала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:26.