IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1701  
Стар 8th September 2009, 17:55
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Sine Qua Non: Менютата са ти доста по-добри. Относно критиката - тя е градивна. Не се сърди!
Относно РД-то ти, можеш да си направиш диетична торта стил Дюкан.
Сайта, който можеш да разгледаш за рецепти е
Тук

Мауз: Твойте менюта също са страхотни!

hatred: Добре дошла! Завиждам ти, че имаш такава воля, но дано не си докараш някоя беля
някъде. Какво ще стане, ако си някъде една седмица, а не два дни? Две торби храна от вас
ли ще носиш? Незнам тогава колежките ти какви коментари ще направят.

Мая Павлова: Успех в начинанието!
Отговори с цитат
  #1702  
Стар 8th September 2009, 19:41
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Благодаря Engel

Сутрин: чаша кис.мляко и 2 лъж.овесени ядки
М/у: десетина зърна грозде
Обяд: 3 яйця,1/2 краставица и 1 домат
Вечеря: салата с малко пилешко и 1 карначе

Момичета, дано не ме смятате за пълно куку, че едно бабе е сред вас.
Май и времето за диети отдавна е минало ама искам да поотслабна и да изглеждам малко по-добре. Дано не звучи откачано
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1703  
Стар 8th September 2009, 19:47
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз не виждам нищо откачено една жена, независимо от възрастта си, да се грижи за себе си и да желае да изглежда добре. Намирам за ненормално обратното.



Днес се отклоних много малко от монодиетата ми. Изядох 2-3 лъжици цедено кисело мляко с чушките. Утре се надявам да съм по стриктна. Гледам да не прекалявам с количествата и все пак да не оставам гладна. Не се тегля изобщо. Чак след 5-6 дни.
Отговори с цитат
  #1704  
Стар 8th September 2009, 19:49
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Sine Qua Non: Менютата са ти доста по-добри. Относно критиката - тя е градивна. Не се сърди!
Относно РД-то ти, можеш да си направиш диетична торта стил Дюкан.
Сайта, който можеш да разгледаш за рецепти е
Тук
Относно градивната критика- хм. Мнението ми за рязкостта ви не се е променило. ще се преживее обаче

Благодаря за сайта, ще разгледам (макар че горките ми гости... като знам каква "готвачка" съм )
Отговори с цитат
  #1705  
Стар 8th September 2009, 19:58
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Не съм виждала по-големи опаковки от "Мероне"
Отговори с цитат
  #1706  
Стар 8th September 2009, 20:16
Аватара на Love Joy
Love Joy Love Joy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 133
По подразбиране

Engel, благодаря ти за топлото посрещане, мила! Мисля, че тук ще се чувствам страхотно

Jaynee, много, ама много си сладка и в момента изглеждаш супер. Колко още искаш да свалиш?

Кокодиди, издържа ли целия ден на протеин?

Мауз, аз мога да кажа само едно - браво на теб! Много хора се занемаряват след определена възраст, което аз мисля, че изобщо не е похвално. Така че- с теб съм! На колко години си всъщност? (Ако е удобно да те питам)

Аз продължавам с режима по план. Днес съм 87 кг. Дано да стигна 73-4 до Нова Година... Добре поне, че съм върлина (или по-скоро планинка ), та не се търкалям все още. Това, че приличам на двукрилен гардероб си е отделна история

Успех на всички, гъъъърлз!!!

Цунки от мен!
Отговори с цитат
  #1707  
Стар 8th September 2009, 20:21
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Love Joy, ПО ПРИНЦИП идеалните ми килограми би трябвало да са 58. Обаче там е работата, че съм била 58 и пак имам тук там тлъстинки. Така, че целта е до там и после с нормално хранене и фитнес да поизгоря остатъците и да се стегна Това е в общи линии - още 6.
Отговори с цитат
  #1708  
Стар 8th September 2009, 21:09
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jaynee
Love Joy, ПО ПРИНЦИП идеалните ми килограми би трябвало да са 58. Обаче там е работата, че съм била 58 и пак имам тук там тлъстинки. Така, че целта е до там и после с нормално хранене и фитнес да поизгоря остатъците и да се стегна Това е в общи линии - още 6.
Аз пак като свекърва ще повторя, че малко ме тревожи това твое гладуване на чушки и няколко лъжици цедено мляко, които възприемаш като отклонение от правия път. Резултатът от ден без протеинови източници се изразява най-вече в забавяне на метаболизма. Хапвай поне извара на воля, нали ти допада

Аз още не успявам да смогна да прочета всичко, което сте написали докато бях на семинар. А и тези дни в училище е лудница, има толкова много организационна работа... Но ще прочета всичко и ще после ще има feedback за всеки
Отговори с цитат
  #1709  
Стар 8th September 2009, 21:12
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Jaynee, забравих да кажа колко невероятен резултат имаш! Макар че си много сладка и на двете снимки

Менюто ми за днес
закуска-3-4 стафиди, 20 гр. тиквени семки ( не ме убивайте, събудих се с ужасни болки от цикъла и търсех нещо бързо за ядене, за да си изпия хапчетата )

обяд- пъстърва на скара с лимон

вечеря- 400гр. кисело мляко 2%, два малки домата
Отговори с цитат
  #1710  
Стар 8th September 2009, 21:15
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Ох аз днес цял ден съм навън ии менюто ми не е прекрасно, но понеже обещах да се отчитам ще си го напиша. Нямам и особен апетит не знам защо

2 мини палачинки (от 1с.л. овесени трици и 1 яйце) с домашно сладко от горски ягоди и извара, 1 нектаринка
около 20гр сурови лешници
голяма салата домати и краставици + около 150-200гр извара
200гр кисело мляко 2%
малка зелена ябълка


Ааа намерих си моето кисело мляко Бор Чвор 2% !!! Страхотно е на вкус, мнооооого ми харесва!!! :P
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.