IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 6th July 2009, 18:40
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred

Monique, сухо месо и ориз е хубава комбинация за диета и предполагам те държи сита. Звучи добре А относно фрешовете ... наистина е много по-добре да консумираш плодовете заедно с фибрите и целулозата в тях.
радвам се че одобряваш менюто Излиза ми по-евтино с фрешовете и съм малко стисната напоследък...а и плодовете ми надуват стомаха.
Отговори с цитат
  #662  
Стар 6th July 2009, 19:00
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от Engel

Немога да разбера само защо скачаш веднага като някакъв адвокат? Някой да говори на теб? Като говоря на теб тогава и ти ще ми отговаряш, ако искаш.
Яж си боба и не ми се бъркай повече в разговорите.
Не ми е адвокат, а приятел и явно се е издразнил за коментара с ориза защото знае че съм имала хр. разстоиство и наистина повръщах преди и един такъв коментар (че 300 гр ориз и филиика са мн.) може би щеше да ме накара да направя някоя глупост , ако го бях прочела преди време Както и да е това са глупости и няма нужда да се спори ... Не смятам че някои тук имам нужда от това, по - скоро трябва да се вталяваме че лятото вече свършва
След като не си дала никаква информация за себе си как предполагаш, че можем да знаем това? Как очакваш, че можем да ти даваме правилни съвети? Ти си знаеш най-добре.

Ivanin: Аз не съм говорила на теб и затова казах, че се обаждаш като адвокат. Не ми казвай какво незнам и какво знам.
Ти неможеш да направиш заключение какво ми е поведението към някой. Ще ти обясня за какво си помислих, че е питала мен, макар че не заслужаваш.
Помислих, че говори на мен, защото първо моят пост беше последен, второ се говориха за мойте килограми и трето дните и свалените килограми съвпадаха с мойте.
Хайде със здраве вече и не споменавай повече моят ник. Не си мисли, че си тук за да раздаваш правосъдие.
Отговори с цитат
  #663  
Стар 6th July 2009, 19:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Очаквах да си вземеш поука от глупостта, явно е невъзможно, дори срам нямаш. Нещо правосъдието ти е много на устата, това е форум, за пореден път - слез на земята, нещата са прости. Живей си в заблуда.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #664  
Стар 6th July 2009, 19:05
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Блинблин: Мисля, че храната ти е малко при положение, че спортуваш активно. Под активно имам в предвид - всеки ден.
Ето и моето меню:
1. Кисело мляко + 2с.л. мюсли + 30гр. стафиди
2. Кисело мляко + 30гр. стафиди + 1 ябълка
3. 2 яйца на омлет + 20гр. кашкавал + 30гр. шунка

Би трябвало да направя още едно хапване и смятам да е някакъв кисел плод по-късно като се прибера в къщи.
Поздрави на всички и успешен ден!
Отговори с цитат
  #665  
Стар 6th July 2009, 19:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Очаквах да си вземеш поука от глупостта, явно е невъзможно, дори срам нямаш. Нещо правосъдието ти е много на устата, това е форум, за пореден път - слез на земята, нещата са прости. Живей си в заблуда.
Немога да разбера на кое викаш заблуда?! Зарежи, не ме интересува.
Няма как правосъдието да не ми е на устата като ти се опитваш да раздаваш правосъдие.
Слез ти на земята и спри да си пъхаш носа, където не ти е работата.
Отговори с цитат
  #666  
Стар 6th July 2009, 19:12
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
lilith, май ще ги направя три и половина, хаха
за 20 дни 4 кг май ще са мим много ... не мога да гладувам...
Днес съм на 500 гр ориз със кюри и пилешко (ориза не е 500 гр а всичко заедно е толкова)
две филии пълнозурнсет хляб ,два жълтъка от яйце , чаша fresh от портокал и манго и мамлко корнфлейкс със обезмаслено мляко .

P.с. трудно ми е да пазя диети нещо
Определено е трудно да се гладува и да се спазват диети, затова е най-добре да намериш златната среда за теб самата и да се храхиш здравословно Един съвет от мен не можеш ли да хапваш повече зеленчуци или млечни за сметка на въглехидратите...например на мястото на двете филийки хапни филийка със сирене и домат или краставица, чушка ....
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #667  
Стар 6th July 2009, 19:15
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Очаквах да си вземеш поука от глупостта, явно е невъзможно, дори срам нямаш. Нещо правосъдието ти е много на устата, това е форум, за пореден път - слез на земята, нещата са прости. Живей си в заблуда.
Немога да разбера на кое викаш заблуда?! Зарежи, не ме интересува.
Няма как правосъдието да не ми е на устата като ти се опитваш да раздаваш правосъдие.
Слез ти на земята и спри да си пъхаш носа, където не ти е работата.
Стига сте се палили... Engel, мила, зарежи ...
Ivanin, кавалер си и ти отстъпи...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #668  
Стар 6th July 2009, 19:23
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Мерси за коментарите
И аз си мисля,че като калории идва малко,обаче последните няколко дни или не ми се яде или ми се ядат някакви такива(полезни,слава Богу) неща Ще го оправям и ще добавя протеини по на често
И ще видим утре как ще мине с целия тоя път,че и време за тренеровка няма да има най-вероятно,цт...
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #669  
Стар 6th July 2009, 20:54
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Monique, аз сега чак се сетих, че си споменавала в друга някоя тема за хранително разтройство. Ние обаче наистина не го знаехме и просто във форум е нормално да не се доразбираме. Но вече го изяснихме и прекратяваме с ненужни спорове. Наистина е хубаво да включиш повече протеини и зеленчуци вместо по-прости въглехидрати. Така ще контролираш нивото на инсулин по-лесно.
Engel, в последните няколко дни и на мен менюто ми е точно такова. Много е вкусно, нали
Ето аз днес какво хапнах:
елда-50гр, две праскови и канела
кисело мляко
огромна салата от краставица, два домата, 3 печени чушки и една пържола.
Малко късно дойде вечерята.
Днес бях по магазините и сигнализирам за страшни намаления. Заслужава си да се вземат някои неща.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #670  
Стар 6th July 2009, 22:19
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Здравейте момичета

goldish и аз бях по магазините скоро и какви летни намаления има Не изпускайте, момичета, заслужава си

Менюто ми за днес :

закуска - 2 филии хляб без брашно, намазани с крема на Маджаров, половин кофичка кисело мляко

обяд - пушено филе, 2 яйца и извара (всичко на тиган без мазнина), 6 чери доматчета

следобедна закуска - половин ябълка, половин кофичка кисело мляко

Изядох и 2 кръгчета бейкролс.

Вода - около 2 литра

Успех, момичета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.