IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 12th February 2007, 18:47
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

А аз да ви кажа днеска к'во стана!Закусих си аз сутринта преди училище киселото млекце, след него си пинах кафенце и в даскалото като ми даде зор! Не искам да ви разправям как съм чакала 1 часа да се прибера и да......сещате се!Та, може да пробвате, ако отново не сте ходили доста време!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th February 2007, 04:01
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

OOOOO НЕ! , казвам ви аз ако някога имам редовен стомах, Ви пожелавам на всички да станете билионери(или каквото искате )! . Пак не съм ходила, днес ми е 2-ри ден и няма да Ви казвам как ми изглежда корема(като на последните снимки, които пратих )!
Всичко, което сте написали съм го пробвала + куп други хапчета, чайове и някакви други неща и пак нищо ! Имам чувството, че вече нищо не ми действа . Днес пак се оплаках на майка ми, а тя даже се направи, че не ме чува и ми каза "Аз какво мога да направя?! Стига само си ми го повтаряла!". Вчера говорих с една "лекарка" приятелка на майка ми и тя ми каза "Много движени и сутрин мюсли с кисело мляко.". Е това мюсли всеки ден(почти) го ям и се старая да ходя на фитнес. И какво още мога да направя . Потърсих този oxy-powder, но където и да питам ми казват, че никога не са чували за такова нещо (а уж имали вносители в Канада ). На всички все нещо им помага, а на мен нищо . Дори вчера тази "лекарка" ми показа някакви клекове и ми каза, когато имам този проблем да правя по 100. Днеска направих 120 и след 2 часа съм тук и Ви пиша . Майка ми абсолютно отрича да ми запише час при лекар като казва: " Ще се оправиш, какво може да ти помогне лекатят?!" или "Нямам познато лекари, къде да ти го търся този лекар?!".
Наистина знам, че вече няма с какво да ми помогнете, НО поне Ви благодаря, че наистина когато нещо ми тежи мога да споделя с Вас без да ми се разкрещите или някакви такива . Много Ви благодаря и съжелявам за времето, което сте загубили докато четете това .
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th February 2007, 10:31
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

flakita както знам си на диетата на Байкова и приемаш по-малко храна отколкото преди това...може от това да е!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #144  
Стар 19th February 2007, 14:39
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Gavr1, уж съм на тази диета, но изобщо не я спазвам стриктно 8) .
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th February 2007, 18:25
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Писах ти и преди,но явно не си обърнала внимание.Пробвай с MOVIСOL би трябвало да го има в Канада.Пият се 3 пакетчета на ден и въобще не боли корем,както при другите разхлабителни.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #146  
Стар 21st February 2007, 09:41
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flakita
Gavr1, уж съм на тази диета, но изобщо не я спазвам стриктно 8) .
Е тогава вече незнам, прбвай с лекарството на Неличка.И при мен е така, в смисъл, че не ходя до тоалетна 3-4-5 дена и после се нагълтвам с всичко възможно, което имам и може да помогне.И след най-много 1 ден работата става!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #147  
Стар 24th February 2007, 13:40
sara81 sara81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 63
По подразбиране

ох,и аз съм с такива проблеми,но в съчетание и с колит положението е ужасно подува ти се корема все едно си глътнала топка и боли адски гадно.айде за запека горе-долу оправих нещата с много постоянство,но пак от време на време имам проблем.най-вече ако отида за няколко дена на чуждо място,смятайте ,че няма ходене.но приемам повече фибри,овесени ядки,смокини,киви и такива неща.а от известно време всяка сутрин ям по 2 суп лъжици сусамов тахан с малко мед.това ми е като за първа закуска на гладно,преди кафето даже.да "чукна на дърво" нямам вече никакви оплаквания-нито запек,нито проблеми с колита.пробвайте и вие-вкусно е и има ефект.дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #148  
Стар 24th February 2007, 13:59
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Флакита ако по незнайно кви прични не можеш да го поръчаш от CА пробвай от US нямат мита и такси помежду си а и US дистрибуторите заради големият пазар често имат промоции и доста добри отстъпки.

Най чудесната новина при Oxy-то е че не е лахатив които с времето уврежда лигавицата на дебелото черво и няма никакъв проблем да си го пиеш колкото ти душа иска като времетраене а и допълнително втечнява остатъчната шлака or целят тракт и я извежда навън. А и въобще за ползите от охyгенацията на организма нама какво да се каже, един куп други малки а и не само малки оплаквания се повлияяват като пъпки, умора, главоболя, отпадналост, даже и ПМСа се облекчава ако страдаш от такъв.

Не знам дали се опитваш да го купиш с дебитна карта ако е така пробвай с кредитна защото първо ако се купува извън държавата където е издадена дебитната тя не е валидна а и много от дистрибуторите предпочитат да работят само с кредитни независимо дали клиентите им са вътре или вън от държавата.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #149  
Стар 24th February 2007, 21:09
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Флакита, аз имам същия проблем и се побърквам бавно. Винаги съм била редовна и не съм си и помисляла колко неприятно могат да се развият нещата. Спрях да пуша преди два месеца и наред с всички други метаморфози в тялото ми имам и ужасен запек придружен с подуване през живота си не съм се чувствала толкова дискомфортно, корема ми е подут и твърд, дрехите не ми стават. Пробвах всякакви глупости вече, ям фибри в колосални количества, по принцип намирам диетата си за доста здравослона, тренирам.
Но като се събудя с подут корем ми се реве направо! Не искам да взимам лалскативи, защото знам че рано или кюсно ще спрат да действат и тогава какво ще правя, пък и не ми се занимава с химии. Бях на тази житна диета прослувута за 10 дена и като че ли се почувствах по добре. С житната диета си купих и един Детох чай (намирам се в US), които е изцяло билков и няма сенна. Много ми помогна, ходех си до тоалетна всеки ден, но откакто спрях диетата и чаят свърши проблемите почнаха отново. Ужасно е обезкуражващо да тренираш всеки ден, да ядеш диетично и да си с подут корем и да се будиш с 2 паунда по тежък от предната вечер.
Та пак си взех този чай вчера и пих два пъти и днес ходих до тоалетна! Не много, но определено е някакво облекчение.
Та чаят е:марка: Йоги Tea (хеалинг формула)
вид: Пеач Детох (made with organic Dandelion)
Тук тази марка я има навсякъде, в магазини за organic фоодс, в супермаркетите също, online се продава навсякъде също. Не е скъп около 3-4 долара за 16 пакетчета. Не е много вкусен, но аз my слагам малко соево мляко и става приемлив. Надявам се да го намериш в Canada.

Притеснявам се обаче че като го спра пак ще отида на предния хал, не искам да завися от чайове и лахативес. Гледам Охъповдер препоръчано от Яна и незнам дали да си го поръчам...искам нещо което да оправи нещата веднъж за винаги! Яна, ти като го спреш този Охъповдер възвръща ли се запека или...?

Отговори с цитат
  #150  
Стар 24th February 2007, 21:37
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

При мен запека е в пряка зависимост от емоционалното и психическото ми състояние а и зависи дали съм яла сладко или не. Перисталтиката не се влияе само от храните а и от много други фактори. Една седмица не съм пила Oxy-то но мен ми действа и домашното кисело мляко.

Да без помощ отвън запека е трудна за водене война. Както си забелязала от сайта хората не ти казват че като го спреш си оправен просто е един от малкото естествени продукти като сложим настрана фибрите които даже те подуват и не винаги работят това е нещо което произвежда желаният резултат без значение колко дълго или колко много си пил, всъщност той е един вид Detoxifier. И тъй като е кислород не може да ти навреди, дишането не е вредно нито има странични ефекти:)

Пробвай го, горещо ти го препоръчвам и ще отнесеш 1 номер по малки панталони, корема ти хлътва поради тоталният очистващ ефект.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:32.