IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3351  
Стар 17th July 2013, 09:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Нямам доверие на Н. Георгиев!
Ужас,тоя е ....ай да не казвам,ти знаеш!УСПЕХ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3352  
Стар 17th July 2013, 11:06
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ви момичета
Отговори с цитат
  #3353  
Стар 18th July 2013, 00:07
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

ЕхоУ! Привет и от мен!
Скоро не съм се мяркала из тЕлото, и ми залипсвахте!
Като ви чета, не съм единствената, която още не е стигнала до морето, но пък се надявам всички да имате едно хубаво лято. Момичетата, които вече са водили сисите на сефте на моренце, как се чувстват? Доволни ли сте от резултатите в банЦки?
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3354  
Стар 18th July 2013, 03:49
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

О,Лидеее
Моите "прелести" не стигнаха до морето и банските,но достигнах заветните 54 килограма почти неволно и съм много щастлива!!!Много е гот да слабееш и да си имаш цици!!!Преди със свалянето на килограми,губех деколте,но сега не!
Моля се да задържа теглото зимата,че тогава с мързел и обездвижване мога да стигна и 58 килограма
Така че сега имам фигура за море,ама отпуската мина
Нищо...чакам септември и другата отпуска...и с повечко късмет може и моренце да видя,ама планове не правя,че напоследък всичко ми върви наопаки...все още
Отговори с цитат
  #3355  
Стар 18th July 2013, 08:22
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

И от мен хелоу на всички, които все още се навъртат тук. Всички звучите някак щастливи. И така изглеждате предполагам...
Деси, браво на теб! Как успяваш? /завижд, завижд.....с най-добри мисли, разбира се/. А аз тепърва ще трябва да се боря с тези 4-5 така дразнещи кг
9-ти ден за мен и най-после станах сама от леглото без гадните усещания след това. Това си е малка победа за мен. И това беше единственото неприятно нещо, от което исках да се отърва...е, може би и усещането, че са ми сложили каменни гърди.
За 10ти път опитвам да сменя гадната снимка на профила си, но не успявам. Някой ако го е правил скоро, да каже, моля...

Последно редактирано от Лина : 18th July 2013 на 08:24
Отговори с цитат
  #3356  
Стар 18th July 2013, 09:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Дескоооо!
Звучиш ми много по-добре! Надявам се да са се разсеяли облаците над теб вече и всичко лошо да е зад гърба ти.
Супер много се радвам, че си на килограмите, които си искала. Няма по-голям кеф от това, да облечеш старите дънки и да са ти голееееми, нали? А минавайки покрай огледало да ти е кеф да се огледаш в него.

Лина, честит ти нов бюст! Бързо възстановяване и резултат, от който да си много доволна и щастлива ти желая!
Може и да си писала някъде, но не съм чела скоро форума. При кого се оперира, колко кубика и какви импланти сложи?
Форума пак се "разболял" и от известно време насам, аватарите не могат да се сменят.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3357  
Стар 18th July 2013, 09:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ох момичета, до онзи ден бях супер от снощи съм пропаднала в сериозна дупка. Неприятности, след неприятности. Най-лошото е, че ми се реве та ми се вие, а не мога, защото цял ден съм на работа и един куп колеги около мен, а в къщи пък детето. Имам чувството, че ще пръсна. Туууу, верно са казали хората - едно зло не идва само.
Отговори с цитат
  #3358  
Стар 18th July 2013, 09:47
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ооо, това е ужасно, Шоки. Ще ти кажа само едно: Т Ъ Р П Е Н И Е. То най-гадно си е когато нещата не зависят от нас. Едно зло не идва само, ама като стигнеш дъното, пътят е само нагоре.

Последно редактирано от Лина : 18th July 2013 на 10:09
Отговори с цитат
  #3359  
Стар 18th July 2013, 09:57
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

lidiya, благодаря за пожеланията. аз верно още не съм се похвалила де....
Но първо искам да благодаря от сърце на Деси, че беше безкрайно отзивчива и търпелива напоследък към мен, въпреки денонощните ми набези и на всички от форума: Шоки, Лидия и другите, че без предварителна информация, нямаше да се реша.
Отговори с цитат
  #3360  
Стар 18th July 2013, 10:37
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Лина,няма за какво да ми благодариш...знаеш!
Гордея се с теб!Възстановяваш се скоростно,което може само да ме радва!Като съм полезна се чувствам по-добре и се надявам и тепърва да съм насреща,за да споделим след няколко месеца колко са станали прекрасни придобивките ти!
Лиде,определено се чувствам по-добре заради килограмите.Черните облаци над мен все още не са се пръснали,а понякога се струпват и новички,но няма да им се дам!!!
И в този ред на мисли...Шоки,горе главата!Всичко ще отмине,колкото и да не ти се вярва в това!След всяко зло идва добро,мила!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.