IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2361  
Стар 19th January 2013, 15:09
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Мацкииии, не мога да дишам от тази лента. До кога е драмата...чак като я сваля на 1-вия месец ли? Усещам че когато си поема въздух-зърната ще ми се отворят по шевовете, а това е на всеки 2-3 мин когато изпитвам нужда да си поема дълбоко въздух.
Надявам се другата седмица вече да не ми пречи толкова и да не ми стиска толкова много, но...се съмнявам.
При вас отоците от гърдите разнесоха ли се надолу към корема? Аз сега съм на този етап.Предполагам е нормално?!
Приятна почивка от мен!
Спокойно,всичко ще отмине.Аз бях същата паника.Кошмарът скоро ще приключи,колкото и невероятно да ти звучи в този момент
Другата седмица ще е по-спокойна за теб със сигурност,малко по-малко болките поутихват и нещата стават като преди
При мен ластичната превръзка от операцията ме съсипваше,въздух не можех да си поема,дори леко я дърпах,за да дишам,а бях така само два дена.После гърдите ми се доближаваха толкова ужасно,че се побърквах.Отоци в корема нямах,но имах достатъчно други "екстри",така че не се притеснявай,почти всички сме минали този път.Но красотата иска жертви,нали?!Веднага погледни пълното деколте и се усмихни!!!Хубав ден и на теб!!!
Отговори с цитат
  #2362  
Стар 20th January 2013, 13:54
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Nells, desislavaangelova9910 благодаря за подкрепата: Dirty_dance: надявам се скоро да спра да мрънкам и да започна с хвалбите
Утре ми е ден за къпане...хахахах...и съм взела 2 водоустойчиви лепенки, но съвсем обикновени...Има ли някакви конкретно за зърната? Аптекарката каза че не знае да има специално такива и аз купих каквото имаше..?!
Много се притеснявам да не намокря шевовете и да си направя някакво възпаление...само това ми липсва....
Отговори с цитат
  #2363  
Стар 20th January 2013, 13:57
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
След операцията имах болки единствено в гърба и кръста и взимах обезболяващи. А за спането настрани просто ми убиваше, въобще не ми беше удобно. Щом се опитах да се обърна и започваше силно да ми убива и след това да ме наболва. Обяснявах си го с това, че аз бях без никакви гърди преди операцията. мисля си че тези дето са имали някакво месце им е било по-лесно. Преместих се да спя на дивана в хола и така се спасих. Леееко се извъртах настрани и облегалката на дивана ми подпираше гърба. Но аз май съм единствения случай тук с толкова дълго неудобно спане. Дано при теб е по-лесно.
Не си единствения случай, Шоки! Да не говорим, че аз си имах и месце и ситуацията беше същата поне докъм 8-мия месец от операцията. Можех да спя настрани, но просто това не беше моята поза. Не ме болеше, но как да опиша чувството.... все едно ми ръбеха. По-удобно ми беше да спя по корем, отколкото настрани. Сега вече отмина това неприятно чувство, но имаше периоди, в които си мислех, че никога вече няма да изпитам комфорта от спането настрани.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2364  
Стар 20th January 2013, 14:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Nells, desislavaangelova9910 благодаря за подкрепата: Dirty_dance: надявам се скоро да спра да мрънкам и да започна с хвалбите
Утре ми е ден за къпане...хахахах...и съм взела 2 водоустойчиви лепенки, но съвсем обикновени...Има ли някакви конкретно за зърната? Аптекарката каза че не знае да има специално такива и аз купих каквото имаше..?!
Много се притеснявам да не намокря шевовете и да си направя някакво възпаление...само това ми липсва....
Влизай спокойно под душа! И аз имах същите страхове от първата баня, но после вече се успокоих. Лепенките държат толкова здраво, че едва ги свалях след душа. Но може да имаш нужда от помощ първият път. Спомням си, че тогава /ден трети/ влязох в банята и пред мен се изправи дилемата - гърдите си ли да държа, главата си ли да сапунисвам Много е странно чувството като свалиш сутиена и оставиш гърдите си "да се справят сами".
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2365  
Стар 20th January 2013, 14:18
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Мацки, утре е моят ден Благодаря ви на всички за подкрепата, съветите и куража! Утре лягам под ножа! Не мога да повярвам, че свърши това проклето чакане и утре ще сбъдна една своя дългогодишна мечта! Всичко ми се е свило в корема Надявам се утре да съм една щастлива силиконка като вас!
Отговори с цитат
  #2366  
Стар 20th January 2013, 14:24
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Мацки, утре е моят ден Благодаря ви на всички за подкрепата, съветите и куража! Утре лягам под ножа! Не мога да повярвам, че свърши това проклето чакане и утре ще сбъдна една своя дългогодишна мечта! Всичко ми се е свило в корема Надявам се утре да съм една щастлива силиконка като вас!
Ще бъдеш! Сега, колкото и да те убеждаваме, че няма нужда да се притесняваш, това чувство си е неизбежно и непреодолимо за човека, на когото му предстои операция. Утре, докато те подготвят за операцията и ще се събудиш чисто нова. След което ще си кажеш: "Това ли беше?!?"
Успех и прекрасен резултат от мен!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2367  
Стар 20th January 2013, 14:32
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Мила, успех утре. Няма нужда да се притесняваш, екипа е много добър, болка няма да има , само дискомфорт. Спомням си на другия ден след операцията, аз останах до третия ден в хотела под клиниката , за да ми сменят лепинките , и тъй киато ми беше скучно обиколих моловете , единственият ми проблем беше, че една седмица не можех да шофирам. Междидругото Шоки май е права, тъй като имах жлеза не съм сиусещала кожата опъната . Настрой се , че всичко ще е ок. Утре сутринта ли си ?
Отговори с цитат
  #2368  
Стар 20th January 2013, 15:19
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Колко нови попълнения си имаме.

Силиконке, успех утре и непременно да се похвалиш!

Колкото до размера на спортния сутиен - и моят е 75 D, който ми се струваше огромен преди мамото. Сега, 10 месеца след операцията, пак ми става (е, малко се е поразтегнал, няма как). Мисля да си взема този или този.

Писала съм и преди, пак ще го напиша - каквато чашка са ви гърдите след операцията, такава и ще си останат, въпреки отоците и невярващите мозъци на пряснооперираните. Кака ви Лилян когато ми го набиваше в главата, аз си виках "Да бе, даааа." Но се убедих, че е така.
Не, че не ми малеят. Малеят и още как. Но всичко това е в резултат на привикването. И нищо повече.
Отговори с цитат
  #2369  
Стар 20th January 2013, 15:35
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението

Писала съм и преди, пак ще го напиша - каквато чашка са ви гърдите след операцията, такава и ще си останат, въпреки отоците и невярващите мозъци на пряснооперираните. Кака ви Лилян когато ми го набиваше в главата, аз си виках "Да бе, даааа." Но се убедих, че е така.
Точно така, Бижу! И аз дълго и упорито се надявах да мина на пустата, бленувана чашка D, ноооо си останах със скромното С....
Много ми харесаха суЛЮтиените! И аз вчера минавайки покрай магазин на Триумф си мисех, че е време да ги подменя моите, че доста са се развлекли вече, а черните са и избеляли.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2370  
Стар 20th January 2013, 16:53
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Бижу, triaction е страхотен и горещо ви го препокъчвам. Има едни вградени омекотяващи вградени в презрамките, някаква вата и много е удобен, аз си взимам 75 Е.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.