IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3321  
Стар 13th July 2013, 14:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Как си, Ели?
Отговори с цитат
  #3322  
Стар 13th July 2013, 21:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

В един момент ми беше писнало нови момичета тук да задават едни и същи въпроси, на които сме отговаряли 1000 пъти. Обаче сега ми липсват, че поне покрай тях форума се раздвижваше. Върнете се момичета дори и само глупости да си говорим.
Отговори с цитат
  #3323  
Стар 14th July 2013, 00:53
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

hera,на мен неведнъж са ми разменяни комплекти бельо.Преди като си купувах такова,взимах сутиен по размер,а долното винаги исках възможно най-големия номер,защото не обичам да ми се отбелязват,т.е.впиват...
Е,сега това не е проблем,защото бельо не мога да си купя,а за бански не ми се мисли
Отговори с цитат
  #3324  
Стар 14th July 2013, 08:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Деска, веднага идвам да ти търсим бански. Не само че ще ти намерим, ами ще бъде и весело.
Отговори с цитат
  #3325  
Стар 14th July 2013, 15:34
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
В един момент ми беше писнало нови момичета тук да задават едни и същи въпроси, на които сме отговаряли 1000 пъти. Обаче сега ми липсват, че поне покрай тях форума се раздвижваше. Върнете се момичета дори и само глупости да си говорим.
Аз се подвизавам в темите за рино, но нали търсите свежа плът. Да задам няколко въпроса. Преди време се вълнувах само от носа си, но тъй като вече е във форма, ми минават едни мислииииииии. Та, обмислям да направя нещо с гърдите си! Обаче незнам към кое да се насоча. Принципно имам приличен бюст - нито голям, нито малък, средна хубост. Ако обаче е по-изпълнен /не е виснал, но формата му генетичо е по-улегнала /ще е по-красив. Смятам след няколко месеца да си правя липофилинг на лицето със стволови клетки при ИС. Някоя от вас има ли информация, какви са вариантите за липо на бюст със стволови? Имам впредвид малко количество - около 100 -150 мл. Другия вариант - импланти - може би най-добрия вариант, но имам едно сериозно притеснение - тренирам бойни изкуства, натоварването е много сериозно и се притеснявам от усложнения. Четох в една от темите /възможно е да е тази/ че една девойка скъсала мускул на гърдата при натоварване? Кой е правилния избор?
Отговори с цитат
  #3326  
Стар 14th July 2013, 15:50
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Аз се подвизавам в темите за рино, но нали търсите свежа плът. Да задам няколко въпроса. Преди време се вълнувах само от носа си, но тъй като вече е във форма, ми минават едни мислииииииии. Та, обмислям да направя нещо с гърдите си! Обаче незнам към кое да се насоча. Принципно имам приличен бюст - нито голям, нито малък, средна хубост. Ако обаче е по-изпълнен /не е виснал, но формата му генетичо е по-улегнала /ще е по-красив. Смятам след няколко месеца да си правя липофилинг на лицето със стволови клетки при ИС. Някоя от вас има ли информация, какви са вариантите за липо на бюст със стволови? Имам впредвид малко количество - около 100 -150 мл. Другия вариант - импланти - може би най-добрия вариант, но имам едно сериозно притеснение - тренирам бойни изкуства, натоварването е много сериозно и се притеснявам от усложнения. Четох в една от темите /възможно е да е тази/ че една девойка скъсала мускул на гърдата при натоварване? Кой е правилния избор?
За липофилинга със стволови клетки прави ли консултация със Стоянов и защо го няма обявено като процедура , дай малко повече инфо
Отговори с цитат
  #3327  
Стар 14th July 2013, 16:05
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
За липофилинга със стволови клетки прави ли консултация със Стоянов и защо го няма обявено като процедура , дай малко повече инфо

Наистина няма нищо обявено в сайта му. На консултация смятам да отида есента, понеже процедурата принципно я бях замислила за лицето, но съвсем наскоро си правих плазмолифтинг и за сега това е излишно. Отделно в момента нямам нужните средства. Иначе има доста интервюта със него за позитивете на стволовите клетки. Това, което ме притеснява, че той самия твърди че в областта на бюста се постига единствено леко изпълване, не може да се гони обем. Това обаче мен напълно ме устройва. Притесняват ме обаче последиците?

Ето линк към една от статиите:
http://eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B...%BA%D0%BE.html
Отговори с цитат
  #3328  
Стар 14th July 2013, 17:12
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Наистина няма нищо обявено в сайта му. На консултация смятам да отида есента, понеже процедурата принципно я бях замислила за лицето, но съвсем наскоро си правих плазмолифтинг и за сега това е излишно. Отделно в момента нямам нужните средства. Иначе има доста интервюта със него за позитивете на стволовите клетки. Това, което ме притеснява, че той самия твърди че в областта на бюста се постига единствено леко изпълване, не може да се гони обем. Това обаче мен напълно ме устройва. Притесняват ме обаче последиците?

Ето линк към една от статиите:
http://eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B...%BA%D0%BE.html
Аз бях гледала едно интервю , където каза , че не се препоръчва липофилинга за бюст , може и да съм гледала нещо старо ... но в др. сайт за пластични видях , че се прави липофилин с цел уголемяване и оформяне на бюста , за теб може би е добър вариант
Аз мн. искам да си уголемя устните и да попълня тук там лицето със сволови клетки , но не намирам никакво инфо от вече съществуващи пациенти и цена не намирам
Отговори с цитат
  #3329  
Стар 14th July 2013, 17:34
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Как си, Ели?
Добре съм Инче,мерси чакам си морето.Ти как я караш,има ли много нуждаещи се за хапове?
Отговори с цитат
  #3330  
Стар 14th July 2013, 18:50
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Деска, веднага идвам да ти търсим бански. Не само че ще ти намерим, ами ще бъде и весело.
О,Инче,с огромно удоволствие!
То ми омръзна мъж ми да ми натяква,че сама съм си виновна за това,че не мога да си купя нищо

Последно редактирано от Dessislava : 14th July 2013 на 19:33
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.