IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3341  
Стар 16th July 2013, 16:43
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Момичета, искам да ви попитам нещо, малко нахлувам в темичката ви с въпрос не точно по темата, но някой знае ли операцията на гърдите на Анджелина Джоли дали може да се извърши и тук в Бг. В смисъл дали някой би се наел да направи такава операция тук?
Защо, Тити, налага ли ти се (или на някой близък) да правиш мастектомия? Щото за мен е глупаво само заради някакъв ген да се прави мастектомия. Даже й се чудя на Джоли ... къде ли не е ходила, Тибет и тем подобни ... човек колкото повече го мисли едно нещо, като че ли го предизвиква ... за мен това е като приказката за неродения Петко, дето му ревали, та ревали ... Пак да подчертая: "за мен" .
Отговори с цитат
  #3342  
Стар 16th July 2013, 16:57
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Самото натоварване - как да отговоря! Като преметнеш голям мъж през рамо /30 кг. над собственото ми тегло/ се натоварва и раменния и гръдния мускул. Самото натоварване е мигновенно, но може би достатъчно да се получи лоша травма. Четох постовете на Валента, полезни са, благодаря на мацката че е споделила ценен опит. Ще се консултирам с док., но честно казано вашето мнение е по-важно и ценно, защото вие имате реалното усещане за бюст след мамо. Док. може да е правил милиони бюстове, но не ги чувства и едва ли неговия съвет ще е по-рационален от вашите.
Нищо не прави. Сложиш ли импланти, просто няма да можеш да спортуваш толкова интензивно. Пък отделно, че нямаш нужда от тази интервенция.
Отговори с цитат
  #3343  
Стар 16th July 2013, 17:40
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Класически липофилинг за бюст наистина не се препоръчва - не се кръвоснабдява добре мазнината и с годините става на бучки или се втечнява. Но със стволови по-добре се захваща, но все пак е в експериментален стадий.
За лице е перфектно, не само попълването, а и факта че самите стволови много регенерират кожата. Ще светнеш!!! - млада, хубава и с бузки. Иначе цената в статията е актуална. Другия позитив е, няма стандартните оттоци като при обекновен липофилинг, тръгваш си с приличен, човешки вид.

Та, да се върна на въпроса, с импланти какво физическо натоварване е поносимо. Чисто хипотетично ако сложа импланти малък кубик, бих ли могла да продължа да тренирам бойни изкуства?
Днес останах много разочарована , бях в Естеклиник и разбрах , че липофилинг със стволови клетки не се прави за голямо мое съжаление , така се бях навила за устни и лице .... Ще трябва да правя класическия ...

Последно редактирано от tyning : 16th July 2013 на 17:44
Отговори с цитат
  #3344  
Стар 16th July 2013, 19:05
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Защо, Тити, налага ли ти се (или на някой близък) да правиш мастектомия? Щото за мен е глупаво само заради някакъв ген да се прави мастектомия. Даже й се чудя на Джоли ... къде ли не е ходила, Тибет и тем подобни ... човек колкото повече го мисли едно нещо, като че ли го предизвиква ... за мен това е като приказката за неродения Петко, дето му ревали, та ревали ... Пак да подчертая: "за мен" .

Ами аз го обмислям, понеже гърдите ми са кистозни, освен това имам мастопатия, откриха ми също фиброаденом, който след като отстраиха, се оказа че е злокачествен в единия край. Последва още една операция, при която изчистиха мястото още и ми махнаха всички лимфни възли под мишницата. Ехографа видя още 2 фиброаденома, единия на същата гърда, който при втората операция се оказа стара киста, а другия на другата гърда. Затова почнах да се замислям дали в моя случай това няма да е едно добро решение.
Отговори с цитат
  #3345  
Стар 16th July 2013, 19:13
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Днес останах много разочарована , бях в Естеклиник и разбрах , че липофилинг със стволови клетки не се прави за голямо мое съжаление , така се бях навила за устни и лице .... Ще трябва да правя класическия ...
Защооооо, нали уж било най-доброто за сега. Аз също бях навита за лице /за бюста сте напълно прави че е моя глезотия/, но за лице наистина трябва. Че аз си бях направила разчет на финансите и от месец се лишавам от това - онова за да събера сумата до края на годината.
Би ли писала повечко подробности - как и защо не се прави? И всичко което знаеш по въпроса!
А на всички мацки - благодаря за съветите.
Отговори с цитат
  #3346  
Стар 16th July 2013, 19:46
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Защооооо, нали уж било най-доброто за сега. Аз също бях навита за лице /за бюста сте напълно прави че е моя глезотия/, но за лице наистина трябва. Че аз си бях направила разчет на финансите и от месец се лишавам от това - онова за да събера сумата до края на годината.
Би ли писала повечко подробности - как и защо не се прави? И всичко което знаеш по въпроса!
А на всички мацки - благодаря за съветите.
До колкото разбрах има проблем в Швейцарската клиника относно коректността , не знам подробности , но съм сигурна че занапред Стоянов ще направи нещо по въпроса и ще започне да работи със стволовите клетки и дано наистина е така , щото не ми се ляга под ножа на касапи , искам при него ...
Отговори с цитат
  #3347  
Стар 16th July 2013, 21:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ами аз го обмислям, понеже гърдите ми са кистозни, освен това имам мастопатия, откриха ми също фиброаденом, който след като отстраиха, се оказа че е злокачествен в единия край. Последва още една операция, при която изчистиха мястото още и ми махнаха всички лимфни възли под мишницата. Ехографа видя още 2 фиброаденома, единия на същата гърда, който при втората операция се оказа стара киста, а другия на другата гърда. Затова почнах да се замислям дали в моя случай това няма да е едно добро решение.
Скъпа, посъветвай се с няколко пластични хирурга. Аз знам за Тепавичарова, казаха тук и за Георгиев. Направо се консултирай с хирурзите как ще е най-добре за теб.
Отговори с цитат
  #3348  
Стар 16th July 2013, 21:34
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нямам доверие на Н. Георгиев!
Иначе трябва преди всичко да говоря с моя хирург-онколог, но това трябва да е след известно време, като ми мине терапията и нещата се пооталожат.
Аз исках да събера мнения и благодаря ви момичета, че се включвате!
Отговори с цитат
  #3349  
Стар 16th July 2013, 21:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тити поинтересувай се за Тепавичарова. И ти пожелавам успех. Пиши как се развиват нещата при теб в бъдеще.
Отговори с цитат
  #3350  
Стар 17th July 2013, 09:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ами аз го обмислям, понеже гърдите ми са кистозни, освен това имам мастопатия, откриха ми също фиброаденом, който след като отстраиха, се оказа че е злокачествен в единия край. Последва още една операция, при която изчистиха мястото още и ми махнаха всички лимфни възли под мишницата. Ехографа видя още 2 фиброаденома, единия на същата гърда, който при втората операция се оказа стара киста, а другия на другата гърда. Затова почнах да се замислям дали в моя случай това няма да е едно добро решение.
Тити, препатила си си и то много. Не мога да дам съвет, решението си е твое (и на лекарите). Пожелавам ти само и единствено здраве.

Последно редактирано от ina.ina : 17th July 2013 на 09:09
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.