IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3371  
Стар 19th July 2013, 14:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

lily.ana, аз така и не разбрах защо ме не долюбваш, честно. Кажи ми причините, защото ако съм направила нещо лошо, неволно е било или не си ме разбрала. Аз нямам нищо против теб, но ти се озъбих, когато започнах да усещам че ме заяждаш. Карали сме се, но ако зависи от мен, искам да заровим томахавката, защото е глупаво. Ние всъщност няма какво да делим дори не се познаваме.
Пуф паф , незнам за кой твой коментар става въпрос. Просто за няколко дни ми се струпаха доста неприятни неща и ми стана мноооого тъжно. И наистина го превърнахме в турски сериал, ама пък ми дойде така да го напиша тук. А и този форум толкова опустя , че го обърнахме вече на лафмоабет тук, съвсем извън темите.
Хера, благодаря ти, това което ми написа е много хубаво.
Отговори с цитат
  #3372  
Стар 19th July 2013, 15:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Изтрих го, и аз съм съгласен с lily.ana , мнението и е насочено към моят пост. За съжалени и на мен ми се струпаха проблеми и сега избивах тук, за което се извинявам. Не съм някое ревливо дете, дори в реалният живот няма да ме видите така говоря за моята болка и такива неща и да хленча.

Така се получи, че и аз тъй като съм анонимен си позволявам така да си изливам душата и да се разтоварвам, но да разбирам, че прекалявам на моменти и някой хора това ги дразни и с право. Тука обаче това, което написах, го направих, защото смятам, че аз имам вина, така да се почувства Шоки.

Аз все пак не съм някой бездушен човек, много ясно, че ще ми стане неприятно от този факт, ако знам, че аз съм виновен. Въпреки това вие сте прави, отстрани изглежда смешно истана като турски серила, но аз сигурно скоро ще спра да пиша и всичко ще си дойде на мястото !
Отговори с цитат
  #3373  
Стар 19th July 2013, 15:14
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Когато някой споделя, че нещо не върви се опитваш да му повдигнеш духа, а не да го сдухаш повече със сополиви постове, които насочват вниманието към теб самия!
Абсолютно съм съгласен, просто явно съм в такъв период, но това за вниманието никога не съм го мислил, не съм го искал и за това сигурно ще спра да пиша с което ще ви докажа, че никога не съм търсил внимание. Аз съм просто един ник в този форум, какво внимание да търся, а и не го искам !
Отговори с цитат
  #3374  
Стар 19th July 2013, 15:26
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Шоки,незнам какво точно ти се случва,но искрено ти желая скоро да се похвалиш,че всичко лошо е отминало.
Повечето тук се познаваме виртуално,но лично аз ви чувствам като стари приятелки,момичета!
При мен също никак не е леко и от повече от половин година нещата се въртят в някакъв омагьосан кръг!А още повече ме хваща яд,когато хората,които ми причиняват гадости продължават със злодеянията си...
Но опитвам да мисля позитивно...всичко рано или късно се връща...Онзи ден сестра ми ми каза:"Колкото по-късно,толкова по-мръсно..."
Отговори с цитат
  #3375  
Стар 28th July 2013, 12:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ей, хора ... пожелавам ви само здраве, пък другото се нарежда все някак и все някога. Пуфката-Пафката кой знае какви ги е писал (не можах да прочета), но яко ще му дърпам ушите дето все пише: "айде, в скоро време ще спра да пиша ... щом дразня някого". Ами естествено, че все някой ще дразни някого ... такъв е животът, ако това ни спира по какъвто и да е начин ... ай, моля ви се ... не с толкова лабилна психика (нямам предвид, поплакването на нечие рамо; на всеки се случва).
Отговори с цитат
  #3376  
Стар 28th July 2013, 13:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей ти се появи Инче, надявам се получила вече дълго чаканата почивка и сега си с заредена с нови сили и енергия.
Като цяло нищо интересно не си изпуснала от както те няма, то в този форум няма и много живот и ще става и по зле.

Инак по случая бях написал, нещо повлиян от някви емоции и казах, че ми става много тъжно и неприятно, като гледам някоя жена да страда и в тази насока ми беше коментара. Не се замислих, че с такова изказване не помагам, а дори може да има обратен ефект.

Както казах по рано, аз бях написал един коментар в друга тема и разбрах, че заради него може да съм провокирал тези емоции и да съм натъжил Шоки и точно това ме накара да се почувствам много зле.Това вече е минало, но аз със си извадил бележка и е добре, че има хора, които ти посочват грешките !
Отговори с цитат
  #3377  
Стар 29th July 2013, 09:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Шоки вече е екстра. Като типичен овен пали и гаси от раз.
Отговори с цитат
  #3378  
Стар 30th July 2013, 16:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://10te.bg/zhivotat/zdrave/400-1...nite-korektzii
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3379  
Стар 3rd August 2013, 10:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей ти се появи Инче, надявам се получила вече дълго чаканата почивка и сега си с заредена с нови сили и енергия.
Като цяло нищо интересно не си изпуснала от както те няма, то в този форум няма и много живот и ще става и по зле.
Беших аз, беших ... за 5 дена на море. И откак съм се върнала все нямам време за Интернет и все ви чета набързичко и оттук-оттам ... Сега си чакам пак малко почивка ... малко ми е напрегнато на работата ... трябва да се решат някои неща, а не става всичко веднага ... но, ша се оправим ... такъв е животът.
Пуфпаф ... недей да пишеш, че форумът става все по-зле ... напротив, пиши обратното и го мисли ... ти поне го можеш това. Знам, че само с мислене не става, но ... знае ли човек ...
Отговори с цитат
  #3380  
Стар 13th August 2013, 08:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

оф това с банските наистина е голям проблем.Незнам защосарешели по стандарт, че жените с маки дупета не трябва да имат цици.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:30.