IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd October 2006, 13:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Черно, сиво, червено, тук таме зелено и лилаво и никакви други ярки цветове. Войнишки стил, торбест стил - уффф,почти нищо елегантно
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd October 2006, 14:56
KASSI KASSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 187
По подразбиране

Като цветове Чуждата е права-черно сиво бяло лилаво бежово червено-особено като акценти.Например само червени обувки или червен колан чанта.Прави ми впечатление че се носят клинове с дълги пуловери като блузон и отгоре колан.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd October 2006, 15:02
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Аз пък мисля, че като цяло стилът тази зима ще е Уестърн
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd October 2006, 15:05
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

за шоколадовото и аз съм доволна защото принципно сум зарината с него, а ЧЕРВЕНОТО....................... точно вчера го опсаждахме и по точно страхотно чержени жисоки ботушки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd October 2006, 15:09
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Абе червени ботуши няма да обуя, ако ще да съм последната надежда на Дядо Коледа да намери наследник
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd October 2006, 15:13
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Абе червени ботуши няма да обуя, ако ще да съм последната надежда на Дядо Коледа да намери наследник
Е, ама какво чувство за хумор - разби ме !
А повод червеното - ОБОЖАВАМ всичко червено , коли, бельо, обувки, шалчета, червило, лак и каквото още се сетите
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd October 2006, 15:16
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от verita
Аз пък мисля, че като цяло стилът тази зима ще е Уестърн
и аз мисля,че каубойският стил ще е актуален,според това,което виждам по магазините(особено ботушите) и идеята ми допада,смятам да се докарам в този вид иначе в цветовете ми се струва,че сивото преобладава.червените акценти-определено съм за.кафявото в облеклото не ми е любимо,малко ми е е безлично.и тази зима залагам на черното,винаги стилно и актуално
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd October 2006, 16:50
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

За лилавото знаех още миналата зима.Казаха ми едни шивачки на облекло за износ,но тука нали идва всичко с малко закъснение,та чак тази зима ще е явно.Откъм грим с моя черен и натрапчив май чак сега ще съм модерна,за къдравата коса също чак сега няма да ми казват,че съм демоде,а доколкото разгледах въобще чак сега ми идва моята мода на цветове,виж с моделите пак няма да съм в час,че хич не ме кефят сегашните,но аз вече свикнах,че никога няма да съм в крак с модата.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd October 2006, 18:56
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Страхотна секция във форума!Поздравления!!!
По темата,понеже се интересувам от последните тенденции в модата-но рядко й робувам!
С няколко думи за модните тенденции есен-зима 2006/7.
Цветовата гама която се налага е черно,червено, бяло,черно-бяло,сиво, златисто и сребристо.Е ще има и в землистите тонове и много карета.
Захласнала съм се по този модел роклички ,и тършувам из бутиците в градът...Но'уви засега безуспешно.Май ще си я шия.Да ви я покажа и на вас,момичета...вижте тук ! :P
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd October 2006, 22:51
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

Хм, винаги съм си падал по червеното, черното и бялото, особено по бялото. Та модерно , не модерно това са основните цветове които се намират в гардероба ми. Баба ми, ,която е интелигент от по- старото поколение (на 60 е) ми подари уникална червена пола и нямам търпени9е да се изфукам, с нея.....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощесеноситазизима
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:30.