IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th September 2009, 12:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Освен това се завръща на мода "овчата" глава, демек кошмарното студено къдрене от 80-те
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th September 2009, 12:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
пък и тези изправени коси с обем в корените ни заливат отвсякъде
Ооооо...това с обема в корените+изправена коса ми е като от филм на ужасите Харесва ми изправена по главицата коса, да си личи извивката на главата като на Клеопатра в профил И определено знам, че страшно ми отива така... Реакцията на хората около мен отдавна ми затвърди мнението Но ми е скъпо да я изправям и... си ходя като кошница в главата, ама от най разпарцальосаните - отгоре права и лъскава косата, от средата надолу - къдрава и заплетена
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th September 2009, 12:29
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Гуен каква ти е естествената коса?
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th September 2009, 12:32
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Гуен каква ти е естествената коса?
Чуплива е...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th September 2009, 15:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
отгоре права и лъскава косата, от средата надолу - къдрава и заплетена
Що не отрежеш къдреното?! Ще я скъсиш, но за сметка на това ще е здрава и ще расте по-бързо. Доколкото съм виждала на някои снимки, имаш достатъчно дължина и с отрязване, пак няма да е къса
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th September 2009, 15:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
отгоре права и лъскава косата, от средата надолу - къдрава и заплетена
Що не отрежеш къдреното?! Ще я скъсиш, но за сметка на това ще е здрава и ще расте по-бързо. Доколкото съм виждала на някои снимки, имаш достатъчно дължина и с отрязване, пак няма да е къса
Няма начин. Трябва ми. Имам си причина да я държа дълга - въпросът е дали да я сплета пак на негърски плитки, да я изправя ли трайно или веднъж в месеца да съм с изправена коса, а през останалото време - да се опитвам да не ми пука...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th September 2009, 17:27
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Щом няма друг вариант Гуен ,изправи я трайно.По-добре да стои права и изгорена,но гладка, отколкото изгорено къдрава и стърчаща.Със по-силни маски ще й предадеш някакъв що годе вид.Между другото има една маска на престиж в червена опаковка с кокосово масло,изключително силна и ми оправя косата за 2 дена. http://beautycosmetic.biz/prestige-m...sa-p-3451.html
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th September 2009, 17:37
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Уф, ама тя пак няма да е гладка... наистина става като метла
Гуен, от всичките ми експерименти мога да ти дам съвет да потренираш вкъщи с една кръгла четка и силен сешоар, като свикнеш, става за 10 минути точно. Междувременно това, което на мен най- много ми е помагало за растеж досега е силиций- гел или таблетки, подивя ми косата, докато го пиех+ маски с рициново олио и овчи витамини (за мен рицина е по- добър). И много често рязане по малко.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th September 2009, 17:59
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

гвен, когато за първи път открих форума, ти беше с един много хубав аватар с плитки..много късно научих, че снимката е лична....толкова "западняшки" изглеждаше..( дано не звучи смешно)..така че ако не можеш да понасяш сегашното си положение, направи я на плитки...дори и да имаш възможност на всяко миене да я изправяш при фризиор - то за една година ще останеш с метла на галвата, така че и това не е баш вариант...незнам само доколко плитките ' оскубват" косата...дъщеря ми беше 1 месец на плитки и после бая коса изпопада...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th September 2009, 18:25
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

Гуени, не можеш ли да свикнеш да си я дърпаш със сешоара след къпане вкъщи? Тя щом е чуплива, значи няма да се сплесква и ще става много хубаво. Аз мисля, че с малко повече тренировки ще добиеш сръчност. Аз на вече полусуха коса се оправям за 15 минути, а косата хич не ми е от податливите. Можеш да си вземеш и една преса само за фиксиране на резултата, да дърпаш само, където стърчи. При всички положения ще е по-добре за косичката от трайното. Впрочем доскоро беше с един аватар, където си изправена, и наистина много хубаво ти седи. Този с плитките не съм го виждала, ама като знам колко оскубват косата...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Трайноизправяне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:23.