IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th December 2008, 12:57
phoenix phoenix не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране Силно главоболие и световъртеж

Здравейте,
Надявам се някой да е минал през нещо подобно или да може да помогне. Приятелят ми страда от главоболие, проявяващо се през десетина дни, понякога и по-рядко. Когато му се случи е неадекватен от болка. От известно време към главоболието се присъединиха световъртеж и проблеми с концентрацията.
Направени му бяха пълни изследвания, скенер, консултация с невролог, с кардиолог и с очен лекар. Всичко е в норма и не се забелязват изменения или причини за тези проблеми.
Също така установихме проблеми с кръвното - на моменти е високо, друг път събира границите. Но никой не може да ни каже дали то е причината или симптом на друго заболяване.
Ще съм благодарна за всякакви съвети и препоръки.

Слънчев ден!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th December 2008, 13:47
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Ами кръвното при много хора причинява главоболие... Знаеш ли, аз по-скоро се притесних за това, че границите му се събират, а съм чувала, че това било малко опасно. Надявам се лекарите да са му казали какво да прави за този проблем и дано след това и главоболието да изчезне.

То ще изчезне, де, няма как да не се оправи момчето, успех!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th December 2008, 15:16
phoenix phoenix не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Ами това е странното - никой не се замисли сериозно за този проблем. Според мен до голяма степен нещата се случват заради кръвното + стрес, но имам усещането че лекарите пренебрегнаха точно този проблем и се фокусираха върху какво ли не друго. Замислям се сериозно за втора консултация с друг кардиолог.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th December 2008, 15:33
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

посетете други доктори с изследванията.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2008, 20:23
heike heike не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Здрасти,аз също имам такъв проблем като приятеля ти и на мен ми правиха какви ли не изследвания,даже и в друг град ходих.Хипер много ме болеше глава(не ме болеше само като спях)и едвам съм седяла,дори съм имала чувството,че ако не си подпирам главата,ще падне.Виеше ми се и свят.Навсякъде казват,че всичко е наред,само кръвното ми е по-високо,когато ми го мерят,но като ми сложиха катетер за 24 часа,нищо не излезе,кръвното беше горе-долу в нормата.Въпреки това вече 2 месеца почти пия хапче за кръвното и не ме боли (да не чуе дяволът).Дозата е минимална,но явно все пак има ефект.Кажете да ви изпишат лекарство за кръвното.Казаха ми и да отслабвам и да се движа повече,но това го казват на почти всички диагнози.Сега за по 2-3 минути(сутрин повечето пъти или вечер)ми става лошо и ми се вие свят,но бързо преминава и нещата са по-добре от преди.Дано нещата се оправят и при вас
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th December 2008, 21:01
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heike
Кажете да ви изпишат лекарство за кръвното.Казаха ми и да отслабвам и да се движа повече,но това го казват на почти всички диагнози.
На пациентите казва, а лекарите За отслабването и движението не го казват никога, ако няма наистина нужда и наднормено тегло. Ако е така, може би е хубаво да се вслушаш в това, което казват- наднорменото тегло и липсатана движение наистина са причина за много болести.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th December 2008, 10:48
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Според мен е необходомо да се направи и кръвна картина. Подобни симптоми /без колебания в кръвното/ имах и аз. След кръвни изследвания стана ясно, 4е съм анемична. А това би могло да предизвиква главоболието и виенето на свят, след като не става въпрос за проблеми с нервите. Аз на твое място бих изслушала мнението и на още 1 невролог.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th December 2008, 15:23
Ирина Батурина Ирина Батурина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Добыр ден, за вашата проблема, мога да ви посъветвам продукти на билкова основа от нашата фирма, снас работят лекари и има много добри резултати. Продуктите които могат да ви помогнат:

Лимфосан К
Жива клетка II
Жива клетка III
Адаптовит информация за тези и другите продукти можете да намерите тук:http://www.siberianhealth.dir.bg
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th January 2009, 11:02
danema danema не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Dobrich, Varna
Мнения: 14
Изпратете съобщение чрез ICQ до danema
По подразбиране

Много често тзеи проблеми се проявават при шипове на прешлените в основата на врата. Потърсете добър специалист- китайски масаж.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Силноглавоболиесветовъртеж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:41.