IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 23rd November 2010, 04:40
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от CrimeBoy
Е как да ти писне от секс само с гаджето като гледам се опитваш да се разнообразяваш с непознати момичета в разни тоалетни...
[b]мъжа е животно ,колкото и да му върви секса с половинката пак поглежда другаде тва е факт .. Тия дето отричат не ги слушай ,мързи ме да поствам документирани проучвания които са факт че природата е една и съща

Новото винаги е по - предизвикателно и по - интересно ,а изневярата е част от връзката .. Всеки изневерява ..

[/quote]
аз мисля,че не си прав
просто в мъжа е заложено още в древността да осеменява много жени да създава поколения и да се грижи за тях,биологично му е заложено.На жената пък е заложено да ражда,да се грижи за мъжа си и децата.
То и за това има държави в които има многоженство,но многомъжество,няма.
Това няма нищо общо с изневярата.Едно време хората не са знаели какво е изневяра,сега се е измислило за да си оправдаваме хойканията-ние съвременните хорица.А ако човек иска,може да не изневерява и мъжете също го могат.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 23rd November 2010, 06:29
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от CrimeBoy
Е как да ти писне от секс само с гаджето като гледам се опитваш да се разнообразяваш с непознати момичета в разни тоалетни...мъжа е животно ,колкото и да му върви секса с половинката пак поглежда другаде тва е факт .. Тия дето отричат не ги слушай ,мързи ме да поствам документирани проучвания които са факт че природата е една и съща

Новото винаги е по - предизвикателно и по - интересно ,а изневярата е част от връзката .. Всеки изневерява ..
аз мисля,че не си прав
просто в мъжа е заложено още в древността да осеменява много жени да създава поколения и да се грижи за тях,биологично му е заложено.На жената пък е заложено да ражда,да се грижи за мъжа си и децата.
То и за това има държави в които има многоженство,но многомъжество,няма.
Това няма нищо общо с изневярата.Едно време хората не са знаели какво е изневяра,сега се е измислило за да си оправдаваме хойканията-ние съвременните хорица.А ако човек иска,може да не изневерява и мъжете също го могат.
именно, на мъжете им е заложено, но вече не живеем в древността ... Никъде няма такъв закон божи, да се казва, че "всички мъже изневеряват, защото е по-интересно" или "защото им е в природата" Еми според приказките излиза, че на жената пък не й е в природата да изневерява ама се е научила да го прави =) . Така, че както жената се е научила да прави нещо дето не им е в природата, мъжЪ може най-спокойно да я последва.
А за мен лично, абсолютно сигурна съм, че любимия не изневерява, какво като има пишка... Пък и честно казано май нито аз, нито той поставяме секса на дневен ред . Пък и дори да изневери, нали само е правил секс с нея... стига да не се виждат повече, всичко е окей .
Отговори с цитат
  #153  
Стар 23rd November 2010, 11:03
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

В живота на жената мили съфорумци нещата се развиват много динамично за разлика при мъжете.

Жената е като спортиста. За кратко време трябва да постигне адски много неща. Да учи, да се наложи в кариера, да роди "Н" брой деца, които да осигури с подходящ баща и т.н.

Всичко това я прави да бъде много дисциплинирана и праволинейна в решенията си. Трудно би застрашила стабилноста на семейната крепост - нещо повече. Би се борила с всичките си хитри начини да я запази в цялост. Но! Тръгне ли една семейна жена да изневерява - има сериозна причина за това!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #154  
Стар 23rd November 2010, 19:15
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
биологично му е заложено.[/quote]
именно, на мъжете им е заложено, но вече не живеем в древността ... [/quote]
Ами,аз,за това казах БИОЛОГИЧНО ЗАЛОЖЕНО!!!
От биологията и от гена-бягане няма,скъпа.Така че ,колкото и години да минат,това остава,това е начин на мъжкото мислене,на мъжката физика,ако щеш./така мога да го обясня/
Все пак тези книги не ги пиша аз ,а разни хора ,които са го доказали научно и имат разни там награди по света
Аз когато не разбирам от една материя добре,само чета ,за да се науча и не ми минава през ума да споря за неща,които хора с много учене са го доказали.
Нека бъдем малко по-скромни!!!
Или както казва един мой приятел"Българина от чикии до ракети ,все разбира и е все номер1"
Отговори с цитат
  #155  
Стар 23rd November 2010, 19:20
Аватара на Dundi4ka
Dundi4ka Dundi4ka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1 088
По подразбиране

Дразни ме с това, че от известно време с нищо не ме дразни
Отговори с цитат
  #156  
Стар 23rd November 2010, 20:40
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
биологично му е заложено.
именно, на мъжете им е заложено, но вече не живеем в древността ... [/quote]
Ами,аз,за това казах БИОЛОГИЧНО ЗАЛОЖЕНО!!!
От биологията и от гена-бягане няма,скъпа.Така че ,колкото и години да минат,това остава,това е структурата на мъжкото мислене,на мъжката физика,ако щеш.
Все пак тези книги не ги пиша аз ,а разни хора ,които са го доказали научно и имат разни там награди по света
Аз когато не разбирам от една материя добре,само чета ,за да се науча и не ми минава през ума да споря за неща,които хора с много учене са го доказали.
Нека бъдем малко по-скромни!!!
Или както казва един мой приятел"Българина от чикии до ракети ,все разбира и е все номер1" [/quote]
изглеждам ли сякаш споря с теб за нещо ? м ?
Отговори с цитат
  #157  
Стар 24th November 2010, 01:13
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

не,бе,мила,просто обменяме мнения
това за лафа на моя познат-не се отнася за теб,а принципно за всички нас БГ. персони
Отговори с цитат
  #158  
Стар 24th November 2010, 14:10
aneliarankova aneliarankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Моя е недорасляк, Много се зарибява да играе компютърни игри понякога играе с часове и това направо ме вбесява.
__________________
Фотоепилация
Отговори с цитат
  #159  
Стар 24th November 2010, 19:31
Аватара на _Poli_
_Poli_ _Poli_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Виена, Австрия
Мнения: 312
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aneliarankova
Моя е недорасляк, Много се зарибява да играе компютърни игри понякога играе с часове и това направо ме вбесява.
И в това време все едно е като в друго измерение, нали Ни приема, ни предава

Познато ми е. А ние отскоро имаме Playstation 3 и е адското разцъкване. Но в интерес на истината, не ме дразни, оставям си го да играе щом му харесва. Пък и той през седмицата не прекалява с времето за игра, защото е на работа.
Той ми обяснява, че това е неговия начин да разпуска след работа.
__________________
Love is in the air....
Отговори с цитат
  #160  
Стар 24th November 2010, 19:47
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Poli_
Цитирай:
Първоначално написано от aneliarankova
Моя е недорасляк, Много се зарибява да играе компютърни игри понякога играе с часове и това направо ме вбесява.
И в това време все едно е като в друго измерение, нали Ни приема, ни предава

Познато ми е. А ние отскоро имаме Playstation 3 и е адското разцъкване. Но в интерес на истината, не ме дразни, оставям си го да играе щом му харесва. Пък и той през седмицата не прекалява с времето за игра, защото е на работа.
Той ми обяснява, че това е неговия начин да разпуска след работа.
ама вие сте добре бе ! имате само playstation , ние като имаме psp и ds , като свърши батерията на едното... пуска се другото естествено. След секс, като почне да ги цъка пощурявам, за тва и аз се научих да играя на игри и това е романтиката след секс... единия на едното другото на другото . Сега поне си играе само като е на работа (нощна смяна) . Цяла нощ се на играва и след това неще ! късмет !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквовидразнятполовинките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.