IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2006, 10:00
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране Продукти на "ТЯНШИ"

Здравей те на всички .От доста време чета в тези форуми но много рядко се намесвам.Ето една нова тема с която аз се занимавам от доста време и съм добре запозната.Става ми ясно че начина по който аз и моите колеги работим остава скрит за много хора.

Темата ми е за Биоактивните добавки на Корпорация"Тянши".
Ако има такива които са чували и такива които се интересуват нека се включат.Става въпрос за нещо наистина сериозно и невероятно ,като продукти у нас са от няколко години насам.Ще кажа само че въздействието им върху организма е на клетъчно ниво.Напълно безвредни но сневероятно влияние върху организма изсцяло както за големи така и за малки.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th April 2006, 21:26
dimitur dimitur не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Пловдив
Мнения: 11
По подразбиране

.. ми аз лично за пръв път чувам тази марка хранителни добавки .. ако можеда да обясниш по подробно за какво става въпрос ..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th April 2006, 22:52
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dimitur
.. ми аз лично за пръв път чувам тази марка хранителни добавки .. ако можеда да обясниш по подробно за какво става въпрос ..

Така е много хора не са чували,защото няма реална реклама.находчивите китайци по друг начин гледат на разпространението им т.е. не се позволява да стоят зад някоя витрина
или да гледаш тяхна реклама.Истинската реклама е от уста на уста.През 2000г. у нас се състоя официалнота регистрация на продуктите на Корпорация"Тянши"в парк хотел "Москва"към МНЗ.Присъстваха много гости по точно лекари от Япония ,Китай,САЩ основно Украйна,Русия и др.страни.Почетни гости бяха Михаил Горбачов и такива други които използват БАД.С тях вече работят много наши лекари,но факта че ние трудно приемаме Източната медицина е основния проблем да не се знае повече за тях.
Това са неща познати от преди 5000г. преоритет са били на вишия ешалон на Китай.Сега се произвеждат от същите неща както и в миналото но при виши технологи.Притежават всички необходими съртификати.Само Биокалция им има 13 златни медала.Няма друга страна с подобен естествен продукт.Винаги съм смятала китайците за назадничави но съм се лъгала.Това не са лекарства,а по скоро био-храни.Ако сте чели нещо по въпроса за баланс на енергиите ЯН и Ин,енергията ЦИ.приемайки ги те сами по себеси не лекуват а помагат на организма сам да уравновеси баланса си,като действат изцяло на клетъчно ниво.Помагайки на тялото ни имунитета се повишава и Т-лимфоцитите сами се активират за борба със излишните неща в организма ни.ако не бях се срешнала с хората които ми помогнаха никога нямаше да зная каква роля играе Калция в организма.Да не говоря за холестерола,липидите и всичко от което бъкат телата ни.Изкарвайки курс за консултант научих че при тях няма микропедиатри,ендрокринол зи,гастроетролози,кожни лекари и др.При тях се изучава медицина традиционна/каквато е позната у нас/ и нетрадиционна/каквато са използвали в древноста а защо не и сега лами,гуру,свами/ За тях е толкова елементарно че щом ЯН и ИН са нарушени т.е. баланса, телата ни боледуват.Научих много за торзионните полета във финната материя как влияят на нашето здраве и много много неща.И тъй като ние ги предлагаме само ако някой има нужда хората у нас не ги познават.Но не е така в Европа,Русия и още 20 страни по света.информацията е огромна.Най важното което научих че за източните народи най вече ТИБЕТ тялото е храм.И те полагат всички древни знания за да го опазят здраво.Ние западняците се сещаме за ЗДРАВЕТО когато вече е или късно , или от суета за външния си вид.Например Хитозана в Япония се използва за пречистване на питейната вода ,у нас ние го правим с хлорна вар.Мога да пиша толкова много че се страхувам да не отекча някои.Ако нещо конкретно ме питаш е по добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st May 2006, 04:58
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

http://www.tiensmed.ru/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st May 2006, 09:11
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mairo
http://www.tiensmed.ru/
Здравей те.Надявам се че това не е адреса в интернет на някой който иска да покаже че продава тези продукти.Защото това не е търговия на едро или дребно.Това е сериозно отношение на знаещите хора.
Ако желаете да се легитимирате моля направете го иначе не лъжете и не подвеждайте хората.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st May 2006, 15:38
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Първо да ти се извиня! Незнаех че в този сайт се продават продyктите!!! Мислех си че просто са дали инфо за тези продyкти!

Второ какво лошо има ако си ги вземеш on-line? Ако само напи6е6 името им в някоя търсачка и ще ти излязат около 100 сайта които напълно легално, и с разрешение на Тян6и се извършва продажбата!!!

каво искаш да кажеш с това да не лъжа хората? ???

Легитимирам??? Защо първо не сравниш моят profile с твоят???Смятам че ти си тази дето трябва да се легитимира!!!! С този си е-мейл де то си го дала и в E_BAY неможеш акaунт да си отвориш, за кво легитимиране ми говориш??? Пък си представяла фирмата в БГ}}}}}}

Небях чyвал за тази фирма преди, и се радвам че наyчих, ама много ме раздразни последният ти пост!!!!!!

защо като за начало не пуснеш официалният сайт на фирмата.........
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd May 2006, 09:12
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Извинявай не съм искала да те засегна с нищо.аз не извършвам никаква продажба а предлагам информацията за желаещите да узнаят за "Танши".Избора е личен,нима може някой да те накара да купиш нещо което не познаваш ,защото аз не бих го направила.Сметнах че познаваш продуктите и целта ми бе да те накарам ако е така да пишеш за тях.погрешно си ме разбрал.
пак се извинявам ако съм те убидила.Ставайки въпрос за човешкото здраве те питам можели да става дума за някъкъв пазар?Да има такива които се интересуват точно от това. мен са ме обучавали в източния начин за гледане върху човека.И знаешли жалкото е че трудно можеш да откриеш здрав човек а болни под път и над път.Повтарям още веднъж аз искам да дам информацията която толкова време изучавам.Може би тона ми бе остър защото има много такива представители които предлагат неща за които и две думи не могат да кажат това е нещото което ме ядоса.да си сложа такъв грях на душата за "клиенти" е несириозно и убидно за мен.информацията е огромна така че ако си се заинтересувал давай и питай.

И още нещо това което си написал е добре.Но ти самия какво знаеш за Корпорация"Тянши" и какво ти става ясно като гледаш тези продукти.От едно две изречения всичко ли разбра.Как действат ,защо и кога.Е аз съм също специалист.Ето за предлагането по този начин имах предвид ,виждаш и хоп вече си клиент.А що се отнася да станеш дистрибутор също е много лесно.Какво би казал обаче на някой онкоболен или диабетик ,на наркоман и т.н.Много са сайтовете които имат тази информация но наякой да предлага обучение и информация.. поне аз непознавам.Човека е дар Божи , не стока.А да ти кажа още нещо което не знаеш официалния сайт на Корпорацията е само и само на АНГЛИЙСКИ и КИТАЙСКИ.Така че това което е в нашата мрежа е родно българско.Тук у нас има две основни групи руска и украинска.Не коментирам коя се бори за превес на пазара.Дано си ме разбрал сега правилно защо е такава реакцията ми.
ако искаш да станеш дестрибутор може срущу 10$ и започваш да ги продаваш.Но мен китайците не са ме учили така.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th September 2006, 14:38
nadinne nadinne не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Ако желаете посетете този сайт www.admedicine-bg.com, видях че обсъждате различни добавки,така че който се интересува може да разгледа, тези на ед медицин са наистина много добри.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПродуктинаquotТЯНШИquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.