IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 19th June 2009, 01:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Това да чувстваш бебчето в корема си,е най-невероятното усещане на света :P
Да настина е така......уникално е и ми липсва понякога
Отговори с цитат
  #152  
Стар 19th June 2009, 07:33
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

дано да е скоро че вече започвам да се притеснявам ,какви ли не мисли ми минават през главата заради това че не го усещам ,че е много малко че ....абе все едно искам и аз
Отговори с цитат
  #153  
Стар 19th June 2009, 09:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако беше много малко, доктора щеше да ти каже, не фантазирай толкова много. Всеки усеща нещата по различен начин и време, има кротки и буйни бебета, не всички шават като луди. Аз пък предпочитам да не шава толкоз, ама ей на...вчера толкова осезателно беше туй пулсиране, че ми идеше да си затисна корема... за мен не е от най- приятните неща (моля, не ме линчувайте).
Отговори с цитат
  #154  
Стар 19th June 2009, 11:04
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ако беше много малко, доктора щеше да ти каже, не фантазирай толкова много. Всеки усеща нещата по различен начин и време, има кротки и буйни бебета, не всички шават като луди. Аз пък предпочитам да не шава толкоз, ама ей на...вчера толкова осезателно беше туй пулсиране, че ми идеше да си затисна корема... за мен не е от най- приятните неща (моля, не ме линчувайте).
Аре нема да те линчуваме

То не е приятно в началото, даже и после........ако е буйно бебето и не ти дава мира.......те дразнят ритниците, особено когато си уморена и лежиш, защото те точно тогава мърдат, когато мама си почива и не ги люлее с походката си.

Но ние сме отминали този период и сега има доза носталгия.......а и всяка от нас е запечатала в съзнанието си поне по един хубав момент когато коремчето се е "изкривило" или "подскочило"
Отговори с цитат
  #155  
Стар 19th June 2009, 11:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хаха, сигурно... то и училището едно време с нетърпение го чаках да свърши, а сега си викам "какво хубаво време беше"
Отговори с цитат
  #156  
Стар 19th June 2009, 23:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

движенията на бебето и мърдането на корема правят нещата доста по-реалистични не само за майката, но особено за бащата...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 20th June 2009, 15:33
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

аз докато не започнах да усещам бебо да шава и да ми се изкривява коремчо,въобще ама въобще не го осъзнавах това че съм бременна незнам защо а в момента в който започнах да го усещам ми беше много странно и интересно,постоянно се държах за коремчо да си го усещам,наистина е много приятно усещането,но и същевременно ми се иска всичко това да свършва и да си видя вече бебчо и най-важното е че още преди да започнем да правим опити с моя мъж(приятел) аз му бях казала,добре де ще си направиме бебче,но при едно условие........ да е момиченце,да е русичко и със сини очички иначе не се наемам,и той ми каза добре такова ще ти направя обещавам ти и какво се случва аз наистина очаквам момиченце в момента какво съвпадение само,сега живот и здраве остава да видя дали е със сини очички и дали ще е с руса косичка толкова искахме момиченце че ни отне повече от половин година докато го изрисува моя мъж такова каквото си го бях поръчала лелеее спирам се да пиша,че се разлигавих нещо с подробностите
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 20th June 2009, 16:55
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Жива и здрава да е само малката красавица...........и да надхвърли очакванията ти.
Така направи моя Хами.........аз също си го представях
Отговори с цитат
  #159  
Стар 20th June 2009, 17:00
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Жива и здрава да е само малката красавица...........и да надхвърли очакванията ти.
Така направи моя Хами.........аз също си го представях
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #160  
Стар 27th June 2009, 21:05
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

абе мацки,какво представляват контракцийте,какво е чувството?
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:38.