IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th January 2008, 19:19
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
То освен удоволствие за мъжа е и удоволствие за жената.По този начин тя се чувства малко или много подвласна на мъжа, усеща че той има власта над нея и се възбужда от това.
Категорично не съм съгласна......свирката предостава цялата власт в ръцете/устата на жената........ той обикновено седи напрегнат и в очакване, какво ще направи тя с "най-ценното" му
Абсолютно съм съгласна с Ratamahatta. Цялата власт е у нас,все пак най-ценния му атрибут е под наше влияние.Пък ако мацката реши да си отмъщава за нещо и си покаже острите зъбки,направо не ми се мисли
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th January 2008, 21:23
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
Категорично не съм съгласна......свирката предостава цялата власт в ръцете/устата на жената........ той обикновено седи напрегнат и в очакване, какво ще направи тя с "най-ценното" му
Ами и аз не съм съгласен но щом си жена ще приема отговора ти.Явно различните жени по различен начин го възприемат.
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th January 2008, 12:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз пък по-скоро съм съгласен. От действията на жената зависят реакциите на мъжа - тоест контрола е в нея.

Разбира се има варианти, в които контрола е в мъжа. Някои по-специфични варианти за френска, в които цялото действие се извършва от мъжа, а жената не мърда изобщо.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th January 2008, 12:34
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Според мен и двете мнения са вярни и зависят строго специфично от това кой как се чувтсва в дадения момент.
Някой жени се възприемат като доминирани, подчинени на мъжа, който ги "кара" едва ли не да вършат нещо, което се е считало за непристойно.Поставят се в ролята на "робинята", която изпълнява покорно желанията на "господаря" си.
И другия вариант е възможен, когато мъжа се постави в ролята на доминирания, който "твърдо" казва "Не!", но въпреки това бива прелъстен от по-власната жена.Той подсъзнателно се оставя на удоволствието от това да отдаде тялото си на жена, която да прави с него каквото си поиска...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11th January 2008, 12:38
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

свирчосването бива приятно , когато удоволетворява и двамата партньори , както стана ясно до тук . то човек като се разгорещи поема нещата в свой ръце и настава едно лигавене
аз на сегашния ми приятел с желание доставям устни ласки на междукрачко , но с предишните ми се е случвало само 1 път и то тогава бях мега пияна
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th January 2008, 12:45
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy

Разбира се има варианти, в които контрола е в мъжа. Някои по-специфични варианти за френска, в които цялото действие се извършва от мъжа, а жената не мърда изобщо.
Говориш за случайте,когато жената е заменена с любимата надуваема кукла?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th January 2008, 12:47
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Никога не съм имал надуваема кукла, още по-малко пък любима. Но иначе да, в подобни случаи контролът би бил в мъжа.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th January 2008, 12:49
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Не визирах теб,а мъжа с контрола
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th January 2008, 14:04
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

По темата с контрола..... ако някой ми хване главата и почне "сам" да се оправя ще последва физическа саморазправа... От друга страна, когато някой прави орален секс с мен(т.е. на мен) в много случаи аз някак неусетно, особено към края, му хващам главата и не че правя кой знае какво...но така се получава просто обаче не съм забелязала това да е проблем за момчето...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th January 2008, 16:03
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magikka
... аз някак неусетно, особено към края, му хващам главата ...
Коя глава,ако може да уточняваме?Те мъжете нали са с две.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свирки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.