IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1551  
Стар 2nd July 2014, 12:09
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Вчера бях на консултация при доктора ... Не очаквах точно това което чух,а то беше следното,след като разбра ,че съм на 18 каза,че не оперира толкова малки ..трябвало поне още 2 години да изчакам ,понеже все още съм се развивала и след време можело да се получат размествания на костите и да изглежда ужасно и категорично отказа да ме оперира поради тази причина ...незнам,може би е прав до някъде но може би не е ,аз все още държа на това,че не е много прав ,понеже до колкото знам носа се развива до 16 годишна възраст ,но като цяло се разочаровах защото не ми се чака...
Отговори с цитат
  #1552  
Стар 2nd July 2014, 13:22
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ако нямаше проблем мислиш ли, че някой хирург ще ти каже така, вместо да ти вземе парите ??? Чест му прави на доктора, че не е мислил в случая да ти вземе парите и после да си чукаш главата след години ! Вие младите все бързате, всичките ви решения са емоционални и необмислени ! Ти знаеш ли колко живот още има пред теб ? Младостта ти няма да свърши след 3-4 години !
Отговори с цитат
  #1553  
Стар 2nd July 2014, 19:26
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Никъде не съм чела или чувала ,че е така ,от него научавам ,че на 18 не мога да го направя ,за по-малка възраст да ... за това се учудих
Отговори с цитат
  #1554  
Стар 7th July 2014, 10:33
irene irene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 4
По подразбиране

KHALEESI, по-добре не избързвай, всичко с времето си!
Отговори с цитат
  #1555  
Стар 10th October 2014, 21:38
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Къде работи д-р Йорданов сега?
Аз се оперирах при него преди година и половина и изобщо не съм доволна. Носа стана пак голям, върха падна отпред носа пак е широк. Общо взето беше добре първите 2 месеца и после се почна...появи се гърбичка, която подутина даже боли...
Обмислям варианта да го посетя. Двата ми профила са коренно различни, полупрофилите са ужасни. Попринцип не се вглъбявам толкова, но на моменти не мога да се гледам. Разбира се, по-добре е от предишния ми нос, който беше огромен, гърбав и с увиснал връх като на гарга, но и този не е прекрасен
Отговори с цитат
  #1556  
Стар 13th October 2014, 08:03
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ах, момичета
като ви чета и ми се свива стомаха

голям риск е да се подложи човек на реоперация при същия хирург, защото един непипан нос се прави в пъти по-лесно от опериран.
Щом док не се е справил първия път, как би се представил на ревизия!?

Много е сложна тая ринопластика, не е като при едни гърди, уши, лифтинг, корем...

Желая ви от сърце само успех!
Отговори с цитат
  #1557  
Стар 28th October 2014, 13:15
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Аз не мисля да си правя повторна операция, било то и за негова сметка. Научила съм се да се задоволявам с малко, а именно се радвам, че вече нямам нос като на гарван. Сега е по-скоро нещо като дело на Франкенщайн, особено забележимо е отдолу, някакви сраствания са се получили странни. Но след като си направих операцията се убедих, че повечето хора изобщо не забелязват голям нос, голяма уста, криви зъби. Гледат общата визия на хората, а когато съвсем свикнат да ви виждат всеки ден, нищо вече не им прави впечатление. Мен на няколко пъти ме бяха питали "че какво ти имаше на стария нос?" Така че момичета, препоръчвам ви да се харесвате такива каквито сте. Аз примерно хич не съм фотогенична и на моменти много ме е яд, защото си мисля, че ако имах по-малък нос ще е по-добре. Нооо здраве да е Успех ви желая, помислете добре преди да се подложите пак на нещо такова, да не се окаже после непоправимо! Много форумки са се оплаквали от окастрени носове, на които е трябвало да добавят хрущяли и кожа...на мен това ми звучи доста по-страшно. Прилагам една моя сегашна снимка, а това дори не е проблема, който ме дразни. Повече ме дразни една гърбичка, отколкото липсата на симетрия. Дано това помогне за решението на доста момичета и момчета.



Поздрави!
Attached Images
Тип файл: jpg IMG-20141024-WA0021.jpg (13,4 КБ, 259 views)
Отговори с цитат
  #1558  
Стар 30th January 2015, 15:48
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Подложих се на ревизия при д-р Йорданов и не съжалявам,напротив .. това е формата която исках.А и се възстанових много по-бързо ! Радвам се ,че му се доверих..отново))

Последно редактирано от Tedi83 : 30th January 2015 на 15:56
Отговори с цитат
  #1559  
Стар 12th February 2015, 10:15
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tedi83 Виж мнението
Подложих се на ревизия при д-р Йорданов и не съжалявам,напротив .. това е формата която исках.А и се възстанових много по-бързо ! Радвам се ,че му се доверих..отново))
Tedi, може ли моля актуални телефони за връзка с доктор Йорданов .
Исках да те попитам и колко време след консултация успя да си насрочиш операция. Дали е възможно от тази за другата седмица . И последно - цените фиксирани ли са или се определят според случая .
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #1560  
Стар 23rd February 2015, 11:45
monika.ilieva monika.ilieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,

Ето актуалния номер на д-р Йорданов - 0895 555 513.
Мен ме прегледа на 12ти и ме оперира на 18ти. Направи ми септопластика, наложи се поради чупен нос преди години и проблеми с дишането. Казаха, че операцията е успешна, в момента още съм с пластините, след два дни ми ги махат. Дискомфортно ми е, но д-р Йорданов обеща после да се чувствам "като нова".
В Софиямед оперират с лазер, като касата покрива само традиционния метод. Платих и за избор на екип, защото според старшата сестра другите сега се учели, а д-р Йорданов вече се е научил Всичко (с болничния престой една нощ) ми излезе 1400 лв. Изненада беше за мен, че ми поискаха допълнителни 200 лв. за анестезията, но аз имам алергии към някои стандартни упойки и може би това е била причината.
И въпреки, че другите хирурзи "не се били научили още", изключително впечатление ми направиха д-р Яначков, който асистира и д-р Грозданов, който ми свали тампоните. Надявам се и при свалянето на пластините всички да са така мили и успокояващи, защото съм леко притеснена.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.