IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th June 2006, 11:38
kali_ kali_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 45
По подразбиране

Аз обикновено използвам дамската Gillette Venus, точно тази с овлажняваща лента, но не знам защо ставам на малки пъпчици около триъгълника. Особено ако сложа дънки или нещо по мен и чувството е отвратително. Вярно, че кожата ми е бяла и чувствителна, но чак пък толкова... Направо вече съм се отчаяла и се чудя какъв метод на обезкосмяване да прилагам. Имам епилатор, но с него много боли. Кола само веднъж съм пробвала и никога няма да повторя. Много е мазохистично. И това с ел. самобръсначка ми остана последната възможност
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th June 2006, 12:22
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Опитай лазерна епилация. Ама си е скъпичко. Но ако наистина ефекта е 4-7 години, мисля че е идеално
__________________
...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th June 2006, 12:52
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

а опитвала ли си с епилатор,толкова ли ти е непоносима болката?
аз също от 15 години се бръснех и няма да кажа как ми се отрази това-ужас.подариха ми зимата епилатор на Филипс-от най-най-обикновените, за 50 лв.,с 2 степени.първите пъти наистина е болезнено и неприятно,особено от коляното нагоре.после обаче сякаш кожата посвиква и не е толкова зле.зависи и какъв ти е прага на болката,де.а има и хубави скъпи епилатори с разни екстри,може би с тях е по-безболезнено, опитай.аз лично предпочитам вече това отколкото да се стържа като...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th June 2006, 13:34
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Този епилатор примерно има "ИЗТУДЯВАЩА РЪКАВИЦА", което май е за да не се получава раздразнение на кожата.
__________________
...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th June 2006, 15:17
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Абе що не сложите по една лента със студена кола маска на бързо и няма да имате проблем нито с подкожните косми,нито с втвърдяването им,нито пък с пъпчиците също става за спешни случаи и си е най-ефикасното,пък и ефекта е по-дълготраен 8)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th June 2006, 15:30
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tina
Абе що не сложите по една лента със студена кола маска на бързо и няма да имате проблем нито с подкожните косми,нито с втвърдяването им,нито пък с пъпчиците също става за спешни случаи и си е най-ефикасното,пък и ефекта е по-дълготраен 8)
Ми защото мразя да ме боли каквото и да е, и защото толкова съм усъвършенствана в процедурата, че за 5 минути през ден, през два си минавам цялото тяло.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th June 2006, 15:34
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Цитирай:
Първоначално написано от tina
Абе що не сложите по една лента със студена кола маска на бързо и няма да имате проблем нито с подкожните косми,нито с втвърдяването им,нито пък с пъпчиците също става за спешни случаи и си е най-ефикасното,пък и ефекта е по-дълготраен 8)
Ми защото мразя да ме боли каквото и да е, и защото толкова съм усъвършенствана в процедурата, че за 5 минути през ден, през два си минавам цялото тяло.
Много си бърза е
__________________
...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th June 2006, 15:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Цитирай:
Първоначално написано от tina
Абе що не сложите по една лента със студена кола маска на бързо и няма да имате проблем нито с подкожните косми,нито с втвърдяването им,нито пък с пъпчиците също става за спешни случаи и си е най-ефикасното,пък и ефекта е по-дълготраен 8)
Ми защото мразя да ме боли каквото и да е, и защото толкова съм усъвършенствана в процедурата, че за 5 минути през ден, през два си минавам цялото тяло.
Много си бърза е
Ами тренинг стогодишен, а и нямам много косми
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th June 2006, 14:52
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

мен от това бръснене накрая краката ми ставаха на едни красиви червени точки целите и както съм бяла-красота.зависи от космите и от типа кожа.човек трябва да пробва за да намери най удачния вариант за себе си
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th August 2014, 10:54
vesela75 vesela75 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Аз съм много доволна от тази http://technika.bg/product/16130/vod...snachka-b.html . Всички други методи за обезкосмяване водят до нежелания реакции при мен... и така се радвам, че е водоустойчива
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дамскаелектрическасамобръсначка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:28.