IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th June 2009, 21:45
mirakrasivata_VEGATEST mirakrasivata_VEGATEST не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Салон Исати се намира в гр. Пловдив, ул "Харитон Куев" №1в кв. Кършияка.
На www.vegatest-bg.com ще видите карта на местонахождението, списък на тестваните храни и подробности за Вега теста.
Служтелката е освободена за некоректно отношение към клиентите,подаване на подвеждаща информация - както в случая с премественето на салона и събиране на такси от клиенти, по високи от определените промоционални цени.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th June 2009, 07:29
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Аха, ясно Благодаря много
Отговори с цитат
  #53  
Стар 22nd June 2009, 14:19
d_iakimova d_iakimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

i v Stara Zagora praviat Vega Test
0898 435647 Diana Georgieva
Отговори с цитат
  #54  
Стар 19th July 2009, 07:32
Аватара на Gery_m7
Gery_m7 Gery_m7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте,
Аз в петък си направих вега тест и не мога да кажа ,че съм удоволетворена от резултата-то ако се вярва почти не мога да ям храна ,а само подправки.Малко ми е странно как през затворената ампула с която се прави теста се разбира какво има вътре -ама ние не сме специалисти така,че го започвам от понеделник пък ще видим.Правех си го в един салон в който има промоция и ако отидете 3-ма цената е 55 лв.Успех на всички захванали се с поредната щуротия
Отговори с цитат
  #55  
Стар 19th July 2009, 21:59
mirakrasivata_VEGATEST mirakrasivata_VEGATEST не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

здравейте.
ще взема отношение по въпроса, защото съм собственичка на такъв апарат от 2 години и следя с интерес резултатите на клиентите - нямам нищо общо със салона, в който Вие сте били /при мен няма подобна промоция/. Първото нещо, което ще отбележа е по въпроса за ампулите. Теста е биоенергиен. Тези вълни се врияят от метали. Вероятно са Ви помолили да си свалите бижутата. Стъклото не влияе на вълните. Прави се затворен кръг между Вас, апарата и хомеопатичния разтвор на храната. За 2 години, няма клиент, който да си е спадвал теста и да няма резултати. Най-доброто постижение ми е на клиент, който за 8 месеца свали 65 кг. Това зависи естествено от теглото Ви. Като пример за ефективноста на биоенергийните вълни мога да дам още един апарат - Ултратон. От един сеанс /30 минути/ свалих по 2 сантиметра от обиколката на бедрата и талията и нищо от ханша. При положение че моето тегло е 57 кг, при 160 височина. Бедра 54, талия 75, т.е. не съм много закръглена. Без да искам да Ви притеснявам, искам да отбележа, че не разграждането на отделни групи храни е повод да си направите определени изследвания. Като пример искам да дам, че ако не разграждате около 90% от млечните, сте предразположена към образуване на контраменти в бъбреците.
Спазвайте тедта 7 дни и ще видите сама резултатите.
успех от мен.
Мирослава
Отговори с цитат
  #56  
Стар 19th July 2009, 23:48
VegaTest-Dimitrovgrad VegaTest-Dimitrovgrad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Вега Тест има и в Димитровград
за записвания:
Анита Рашкова 0895727003
Цена : 40 лв
за деца : 30 лв
Отговори с цитат
  #57  
Стар 21st July 2009, 18:08
Аватара на Gery_m7
Gery_m7 Gery_m7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Благодаря за информацията mirakrasivata.Наистина бях със свалени бижута ,а относно цената може би е такава,защото салона се намира в Лозенец и не е много посещаван въпреки,че е известен в София.Аз от вчера започнах да се ограничавам и да ям само това,което мога и се надявам наистина да има резултат.При първите свалени кг ще пиша да се похваля
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd July 2009, 19:29
mirakrasivata_VEGATEST mirakrasivata_VEGATEST не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 4
По подразбиране

отбелязах, че не съм от същия салон, за да не ме заподозреш в преднамереност. важно е да си мотивирана в това което правиш, защото не е лесно да се откажеш от любими неща за хапване.много се надявам, че освен резултата от теста са ти дали и хранителен режим и насоки по кое време на деня какво от "да-тата" да хапваш и в какви комбинации. успех от мен.
винаги съм щаслива, когато някой успява в такова начинание.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd July 2009, 20:36
Аватара на Gery_m7
Gery_m7 Gery_m7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

mirakrasivataи да си от този салон няма проблем,а относно режима чак с какво да бъдат комбинирани храните не получих много информация-освен да не ям плодове след 17:30 и всяка сутрин да пия хладка вода.Ако имаш повече инфо бих се радвала да я споделиш
Отговори с цитат
  #60  
Стар 28th July 2009, 19:02
Аватара на Gery_m7
Gery_m7 Gery_m7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 8
По подразбиране

[quote="mimika"]Моля ви, кажете ми каква е горе-долу цената на един такъв тест. Благодаря предварително [/quote В салони Престиж в София цената е по 55лв ако отидете 3
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.