IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th August 2009, 20:33
VegaTest-Dimitrovgrad VegaTest-Dimitrovgrad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране ИЗГОДНО!!!

Продава се Вега Тест Машина ИЗГОДНО
Цена: 8 000 лв. ( възможно е и на лизинг )

Телефон за контакти:
Павел Рашков
0885070479
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18th August 2009, 21:48
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране Re: ИЗГОДНО!!!

Цитирай:
Първоначално написано от VegaTest-Dimitrovgrad
Продава се Вега Тест Машина ИЗГОДНО
Цена: 8 000 лв. ( възможно е и на лизинг )

Телефон за контакти:
Павел Рашков
0885070479
Колега, обслужена ли е? Масло? Ремъци?
Защо я продаваш? Минаваш на кристална топка?
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 26th September 2009, 12:14
Аватара на desimira
desimira desimira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 25
По подразбиране

Вчера си направих теста. Излезе ми ,че млечни и ядки са ми забранени.
90% от зеленчуците също са на границата. Сега искам да си сглобя някакво примерно меню което да спазвам. Реших да го направя този тест защото първо при познати има страхотен ефект и второ бях на Дюкан известно време от долу горе7/8месеца и се разделих с много малко кг. Килограми с който други Дюканки се разделят за месец най-много 2 ,а аз се влачих 7месеца и нямаха сваляне. Е той теста си и показа де. При първи резултати ще пиша .
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th October 2009, 16:12
neli_sf neli_sf не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 74
По подразбиране

Преди три седмици си направих теста ето тук www.vitastyle.org за 50 лв. Резултатът до момента е трайно свалени 2,5 кг., при не много стриктно спазване. Уви- въпрос на воля
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th October 2009, 18:31
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

az ne sam si pravila testa no chuh tuk edno momiche che si go beshe pravilo nqkade v sf kato i bqha kazali koi hrani ne sa polezni za neq i che palnee ot tqh i kakvo moje da qde opredeleno imashe rezulatati no e vapros na volq uspeh na vsichki s borbata s kilcata
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th March 2010, 14:12
VegaTest-Dimitrovgrad VegaTest-Dimitrovgrad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Вега Тест има и в Димитровград
за записвания:
Анита Рашкова 0895727003
Цена : 40 лв
за деца : 30 лв


При организиране на група от 3-ма човека,
правим посещение на място,
в други градове и села в страната.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18th March 2010, 15:05
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

на теста ме прати една позната, при нея имаше голям ефект, но на мен не ми попадна- спазвах го 2 седмици, -2кг, но не мога да ям под час и всяка седмица по един ден да карам само на вода (давам и нощни смени и като не ям след 7, ставам лоша през нощта........)
Отговори с цитат
  #68  
Стар 5th September 2010, 19:17
begem0t begem0t не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте хора, по принцип нямам навика да си пращам линкове към собствения блог по форуми, но в случая не мога да се сдържа.

научих наскоро за вега теста, и докато проучвах какво-що попаднах и на тази тема. тестът е абсолютна измама, и за подробности вижте тук е обяснено: http://begem0t.wordpress.com/2010/09/04/vegatest/

eто и материал на ббс по темата : http://www.bbc.co.uk/insideout/south...ga_tests.shtml

така че ако имате излишни пари по-добре ги дайте за качествена храна, а не на разни шарлатани. тези, които твърдят колко добре им е подействал най-вероятно са фалшиви потребители с цел реклама. или пък такива дето им е казано да ядат плодове и зелечуци и са се почувствали добре. ами това и аз мога да го кажа без пари. та така...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th September 2010, 22:36
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте,
преди 2 години си направих кръвния тест и съм много доволна.
Взеха ми кръв в определен ден от седмицата, за да стигне по-бързо до холандия, ако се забави, се взима 2-ра проба. Резултатите дойдоха след 3 седмици.
Причината, поради която се реших да го направя беше отчаянието ми от режима на Дюкан - много лишения за 1-2 кг. След като се захраних трупнах и отгоре!!! Та бях в някаква дупка и се чувствх много зле - нищо не ми ставаше и се чувствах като "налята". Висока съм 170 и тогава тежах 64кг - това беше абсолютен пик за мен.
Събрах си парите и го направих. Като дойдоха резултатите направо хлъцнах - най вредната храна за мен беше пуешкото!!
Изобщо няма зависимост между т.нар здравословни храни и личния ви метаболизъм.
Например мога да ям картофи, ориз, меса в неограничени количества. Забраниха ми хлебната мая, но се научих да си правя содени питки и пак отслабнах.
Не се учудвам че Вега теста не е толкова резултатен - не може да получиш нещо за 80 лева, като цената на оригинала е в пъти повече.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 11th February 2011, 13:53
bebs_ bebs_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 9
По подразбиране

А освен в Тракия и Кършияка,къде другаде има такъв салон за теста,и в момента е на промоция на 70лв,някой знае ли до кога е промоцията?!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.