IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 25th February 2011, 23:21
gerito_1988 gerito_1988 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

от две седмици съм на режима от вега теска и няма никакъв резултат може ли някой който е отслабнал с теста да ми каже кога идват първите резултати
Отговори с цитат
  #72  
Стар 10th March 2011, 14:17
VegaTest-Dimitrovgrad VegaTest-Dimitrovgrad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, аз се занимавам от 2 години с теста. Започнах да работя с него понеже с помоща на теста аз лично отслабнах 15кг. за 6 месеца. През цялото това време не съм си върнала килограмите. Много от моите клиенти не ми вярват докато не им покажа снимка как съм изглеждала преди. Ако сте си направили теста спазвайте го защото наистина ще има резултат. Разбира се не очаквайте да свалите 15кг за 15 дни. Много от моите клиенти имат точно такива очаквания. Това не е невъзможно, но е напълно НЕздравесливно. Освен че всички искаме да изглеждаме добре е важно разбира се и да бъдем здрави. При всеки се постигат различни резултати за различно време, защото все пак всеки организъм е различен. Бъдете упорити и ще видите резултатите
Отговори с цитат
  #73  
Стар 23rd March 2011, 14:02
Аватара на van4eska
van4eska van4eska не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Новорегистрирана съм и тръгвайки да разгледам форума, попаднах на тази тема. И понеже в момента е "актуална" за мене, реших да се включа. Много съм против различните мнения по подобни теми от рода на "не си давайте парите за такива глупости", "не се лъжете", "не си струва" и др. под. Нека всеки решава сам за себе си дали да пробва или не, тука просто се споделят резултатите. Та да се върна на темата, че леко се отклоних. Преди един месец аз също си направих вега тест в Пловдив. Платих си за което 70 лева. Смея да твърдя, че чак толкова стриктно и педантично не съм спазвала часове, храни т.н. В резултат на което свалих 7 кг към днешна дата. За мен е добре, при положение че нямам физическо натоварване като фитнес, ходене пеша. За моя радост много малко от храните, които обичам се оказаха несъвместими, ако мога така да се изразя. Не ми пречи и да ги елиминирам от менюто си. Доста зор ми дава разтоварващия ден, който съм решила да е понеделник. Но пък факт е, че вече ми е по-леко. Мисля, че драстичното сваляне на килограми не е полезно за здравето. Така че имайте търпение и бъдете упорити! Успех, аз също продължавам!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 25th March 2011, 17:04
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VegaTest-Dimitrovgrad Виж мнението
Здравейте, аз се занимавам от 2 години с теста. Започнах да работя с него понеже с помоща на теста аз лично отслабнах 15кг. за 6 месеца. През цялото това време не съм си върнала килограмите. Много от моите клиенти не ми вярват докато не им покажа снимка как съм изглеждала преди. Ако сте си направили теста спазвайте го защото наистина ще има резултат. Разбира се не очаквайте да свалите 15кг за 15 дни. Много от моите клиенти имат точно такива очаквания. Това не е невъзможно, но е напълно НЕздравесливно. Освен че всички искаме да изглеждаме добре е важно разбира се и да бъдем здрави. При всеки се постигат различни резултати за различно време, защото все пак всеки организъм е различен. Бъдете упорити и ще видите резултатите
здравей!А ти къде си направи теста,дай някакви кординати.Благодаря!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 28th March 2011, 15:43
VegaTest-Dimitrovgrad VegaTest-Dimitrovgrad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali.griice Виж мнението
здравей!А ти къде си направи теста,дай някакви кординати.Благодаря!
Ами малко трудно сама на себе си с помоща на сестра ми
Иначе аз ги правя от 2 години тестовете и през цялото това време си потдържам килограмите което е най- важното според мен. Защото е много гадно когато си се съобразявал и си свалил желаните килограми да си ги върнеш за месец. Ако имаш въпроси обади ми се 0895727003. Аз съм от Димитровгеад.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 5th April 2011, 15:08
meraviglia meraviglia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,ще си позволя и аз да изкажа мнение по темата за вега теста.
Преди година и половина отидох да си направя теста,защото точно в този период беше едва ли не модерно да знаеш кои храни разграждаш и кои не.Отидох в лекарски кабинет,докторката въобще не ми вдъхна доверие ,защото самата тя беше с доста наднормено тегло и си казах ,че ако това наистина действа ,защо тя не се е възползвала...но както и да е ...спазвах теста известно време,но нямах никакъв ефект.В същото време моя братовчедка си беше направила същия тест само че на друго място в салон Престиж и отслабна 25 кг за няколко месеца.Аз бях убедена ,че този тест не действа,но тя не спираше да настоява да си го направя пак.В крайна сметка ми подари за рождения ден подаръчен сертификат за Вега тест и аз отидох...отношението и обясненията ,които получих нямаха нищо общо с първия път.Резултатите бяха съвсем различни,теста беше проведен с професионализъм,а аз бях във възторг.Специалистката се казва Илиана Кюлева и аз ви препоръчвам от сърце да отидете там.Аз отслабнах 14 кг.,остават ми още три и ще съм в перфектна форма,на всичкото отгоре не гладувам и не се тормозя както при всички останали диети. Тестът работи на сто процента,трябва само да попаднете на точното място!!! Успех на всички...
Отговори с цитат
  #77  
Стар 5th May 2011, 16:21
shainy shainy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, и аз се интересувам от теста, може ли да ми дадете кординати на Илиана Кюлева ?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 22nd May 2011, 15:42
taysys taysys не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране Вега тест

Здравейте, аз си направих Вега теста в понеделник (16.05). От вторник пробвам да не вземам от "забранените храни". На мене не ми дадоха режим, та това което правя е, че се храня с храните, които най-добре се разграждат от организма + всички храни нецитирани в забранените. Ям повече пъти на ден и като количество е малко повече, понеже имам чувството, че по-бавно се наяждам.
Това, което ми казаха е да не приемам от забранените храни минимум три месеца.
Резултата от вторник до неделя е 2кг. по малко (не спортувам). Мисля все пак, че при всеки ще е индивидуално.
Все пак от "забранените храни" са ми захар (всичко сладко и безалкохолно) и хляб. Според мене тука може и да не е до Вега теста, тъй като мисля, че всеки който спре тези храни ще отслабне.
Но не съжелявам, че си го направих и ще пробвам да го спазвам три месеца, както ми препоръчаха, ще видим какъв ще е резултата дотогава (искам да сваля 10кг и се надявам ако не за три, то поне за 5-6 месеца да стане). За момента голямата ми гордост е, че от вторник не съм пила кафе, а все пак от години пия по 2-3 кафета на ден и мислех, че няма да мога без кафе.
За самите резултати не съм съгласна, че те са храните, които приемаме по много. На мене в забранените храни ми се получиха и гъбите, които не ям още от малка.
Относно това колко често трябва да си правим теста, на мене ми казаха че един път е достатъчен или най-много два пъти...

Последно редактирано от taysys : 23rd May 2011 на 12:15
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th June 2011, 22:25
natali.griice natali.griice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: GREES
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез AIM до natali.griice
По подразбиране

Здравей!Успешен курс на диетата !Но защо кафе не ти дават,ако е без захар или със захарин
Отговори с цитат
  #80  
Стар 13th February 2012, 19:09
Dexcudi Dexcudi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _Debelanka_ Виж мнението
Хайде да кажа и аз за теста Вега, като човек, който си го направи преди 1 седмица. Не мога да кажа дали при всички би имало ефект, но аз определено ще се опитам да се въздържа от храните в различен от зеления цвят.
Не знам до колко добре е обяснен теста в интернет, но на практика ти тестват поносимостта към 240 различни продукта и ако искаш някои комбинации от продукти и резултатите могат да бъдат 3 вида:
1) продукти в ЗЕЛЕНО - организма ти ги разгражда добре;
2) продукти в ОРАНЖЕВО - не ти препоръчват да ги ядеш 3 месеца и
3) продукти в ЧЕРВЕНО - не се пропоръчва да се ядат 6 месеца.
Значи за мен имаше и много изненадващи неща. На мен в оранжев цвят ми излязоха дини и пъпеши например. В червено ми бяха цигарите (а аз пуша и не се случвало често), патладжан, черен пипер, канела, краве сирене и др. неща, но тези бяха по-фрапиращите.
Колкото до достоверността на резултатите, мога да ви кажа, че моя позната си е правила и скъпия кръвен тест и теста Вега и резултатите, поне при нея, са се припокрили на 95%, което за разликата в цената е повече от добре.
Казах каквото знам, решението вече си е индивидулно.
Хубав ден!
Здравей, а къде си си го направила?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:41.