IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 16th June 2009, 09:47
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

Добрю девойки сладки!!!

Чакайте да съ пуфалъ!!! 67,5 и се вкарах в един тесничък панталон, който като го купих ми се впиваше, а сега стои чудесно (според мъжо)!!!

Напитоците от мен:




Целувки и минуси, красавици!
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 16th June 2009, 09:51
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Привет, сладурки!
Както се и очакваше днес ще се хваля....... с плюсче.

И аз като Неда на брега ще се удавя! Заветната дата е 19 юли!
Много се разлигавих- то сладоледче, то шоколадови бонбони, не спазих протеиновия ден тази седмица, вчера пропуснах триците / но днес вече ги изядох/.
За обяд си нося миш-маш от чушки, яйца и извара, демек, днес ще съм примерна.
Дано да няма други като мен! Желая ви минусчета!
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 16th June 2009, 09:55
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
....Надявам се да е някъде, където изразходва енергия, а не си я набавя
Това беше добро ! Ари уа, ДундаРино, ела изгрей... !
Аз съм о.к. Дреме ми се малко, ще взема да спретна едно кафе. Лошото е, че млякото в офиса е 3%. Не страдам от прекалени скрупули и си го ползвам по малко, честно казано..., от време на време...., ама ми се услажда и ме е страх, че се отпускам с него . Чакам да ми се накиснат триците, аз ги ям към 11ч. между другото.
Ето и кафето:

Някой се оплакваше, че не му се появяват картинките...Аз отварям картинката в отделен прозорец (десен бутон в/у картинката и Open image). След това копирам адреса й от новия прозорец и го пействам в мнението. След това маркирам линка и натискам IMG от менюто на мението и така...
И да те подхвана пак тебе, Ейнджи! Кажи ТИ как си? И, ако нещо не е наред (сакънь!) с мотивацията, да разрешаваме дружно проблема!!! Имаме си ние с теб мисия за изпълнение . Разликата е, че, ако я постигнем, само тогава ще има изгонвне от форума..., иначе доживот тук !
Неда, пазете го детенце много. Предполагам, че са му изписали имуностимулатори, но няма по-добро от пресни плодове и зленчуци, ЧЕСЪН (сигурно не обича, ама се налага), лук, лимони и т.н. и то в големи количества. Чела съм, че вече не съдържали толкова витамини, колкото едно време - следователно трябва да се папат в по-големи количества.
Ти и от нерви си се отпуснала сигурно с яденето, ама се стягай овреме, че така неусетно ще качиш доста повече от 2 кг. Минавай пак във втора, достатъчно си разнообразила менюто до момента. Дано режимът не те изнервя допълнително. Всичко ще мине !
Лео, страшна си бе жена ! Ти, откакто започна да се мериш, сваляш скорострелно ! Няма да спираш (да се мериш)! Честито за новите стари пинтилони ! Пожелавам ти скоро отново да не стават за носене, защото ще ти висят грозно на слабото дупи !
Дидна, не така!!!!! Поне не в един ден ! Марш да вариш яйца и да правиш упражнения !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 16th June 2009, 10:08
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте сладки !
Срам ме беше да пиша, но като гледам всички сте се уляли тия дни, така че споделената мъка е половин мъка.
Дундаринче, нормално е да се чувстваш като пребита в този етап от диетата. Виж някакви витамини.
Иве, това с третата фаза, много трудно става, особенно с тези гала вечери, то всяка вечер станаха галавечери и все си викам от утре ЧП а то, пак галавечеря.
Като се сетя колко стриктна бях докато пазех втора фаза.
Мацки теглете ми един пердах и да се стягам.
__________________
Добротворие и добронамерие, като второто е първото от двете.
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 16th June 2009, 10:23
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Изабо: Аз го очаквам всеки момент и съм 66.5кг. Тази сутрин за сефте ям елда с банан, иначе подробно описах какво правя в Дневника преди малко :P Ако искаш прочети
На море съм на 20 Юли и много бих искала да отслабна и стегна
Обещай да не ме оставиш на мира докато не отслабна
Аз обещавам да не те оставя на мира, дори и ти да ме оставиш
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 16th June 2009, 10:33
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
Добрютро, дами !!!
Кокодиди,нема да се пуашиш ! С бой и наказание вървим към ред и възпитание ...................
КОЙ АЗ ЛИ?
не моете ма уплаши
просто са ме налегнали едни такива мъки и ангажманти че не моа да са завърта в супера
даже забравям че не съм яла - добре че от време на време ме подсещат
Аз си знам че нищо не правя щото то така или иначе кантара не мърда мръсника и грам
ма ние по начало не се разбираме с него /мисля че не ме харесва защото е гей /
Дундаринче от моя нескромен личен опит знам че ми е отпаднало когато ми е писнало от всичкото съобразяване с храна и т.н.
Сети се преди да започнеш каква си била и сега каква си - ще ти дойдат нови сили и ще се усмихваш по често
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 16th June 2009, 10:34
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Изабо, приемам критиката. Само да се оправдая, че всичко това не е в един ден, но си е прегрешение.
Деска-поетеска, радвам се че си тук!
И аз като хапна сладоледче, го пиша галавечер. Само дето не съм сигурна дали не стават повече от 2. За лека компенсация - не ям хляб / не ме блазни/, обичам си най вече пилешкото месо, друго не ям.
Не ям макаронени. Абе нещо като ІІ фаза с гала вечери.
Страх ме е да се отпусна, защото често прегрешавам със сладко....
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 16th June 2009, 11:09
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Изабо, ти да не си доктор или телепат - имуностимулатори ще ни изпишат, но като закрепнем повече, за да не се претоварва и отслабва сега организма допълнително. Но ни казаха да яде здраво плодове и зеленчуци и аз се старая много, най-вече с плодовете. Излиза доста солено финансово, но съм много настоятелна и не приемам отказ, че му е писнало.
Режимът не ми тежи-напротив, тонизира ме. Като се разплюскам свински и тогава тонуса ми изчезва и ме мързи и едвам се влача по света и се чувствам грозна и противна.
Затова днес ще стискам зъби, че ми е като първи ден, пък от утре ще е по-лесно. мисля да си изкарам 5 дни ЧП като новобранец и да продължа послестриктно. Дано не ми мине котка път :P
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 16th June 2009, 11:17
Аватара на Virtue
Virtue Virtue не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 335
По подразбиране

Мили мои Дюканки, сестри по съдба и в борба, не може повече така - от утре съм пак Дюканка !!!!!!!!!!!!

То не бяха сладоледи, та цацка, та пържени картофи Мисля да започна с 3 дни ударен, пък после ще го мисля ... 5:5 май няма да мога... но 3:3 примерно... Приемам и съвети (пък иначе казах от утре, понеже днес стартирах кафето с бисквитки ) На нищо не прилича моето... Скарайте ми се, аз вмсто да се стимулирам, щото приятелят ми само ми се радва как съм отслабнала и ме хвали наляво надясно... аз...

Та такааааааааааааааа... приИмате ли мА обратну

Цалувам ви 'сииииички !
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 16th June 2009, 11:25
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

Virtue, разбира се, че те приемаме!!!!!! Отсега нататък нито комарски крак встрани от режима, мацки, че искам ама много искам скоро панталоните да ми висят грозно на слабото дупи (Изабо,) и искам да гледам слаби дупита у форумо и големи щастливи усмивки и като се видим живот и здраве - само да съ кефим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.