IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 4th June 2009, 15:14
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Тенк ю, лейдис, за разбирането и съпричастието !
Дундина, разбирам те какво ти е и искрено ти съчувствам.. Аз поне няма да купувам истинска торта, колкото и да страдат гостите. Може да им отпусна малко сладоледена, но нищо повече .
Опитай се наитина да се ограничиш до едно парче...и не си режи половината торта наведнъж, та да ни се оправдаваш после и да си мислиш, че за веднъж ти се брои !
Само се моля непрекъснато да се чувствам леко заслабваща или поне недебелееща, защото почувствам ли се мазна и дебела и всичко рухва.. Много е странно - мотивира ме да се виждам добре в огледалото, а не зле (и оттам да се стремя да отслабна...). Вие как сте?
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #502  
Стар 4th June 2009, 15:17
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

здравейте мацки,
на 23 години съм, 162 висока, 52-3 кг., тренирам редовно и съм стегната, но искам да изчистя корема и малко от бедрата. Някъде 2-3 кг искам да смъкна.

Та въпросът ми е Дюкян за толкова малко кг ефективен ли е? Аз си се храня НВД по принцип, може би от около 2 години. И ми е добре, но заради хормонални хапчета качих кг и не мога да си смъкна.

Според калкулатора на Дюкян от 1 страница - кг който мога да задържа са 51, да му вярвам ли

Поздрави от мен,
Отговори с цитат
  #503  
Стар 4th June 2009, 15:18
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

Дунди, не е котенце, а адов демон, ма мърка (ако обичаш котки - прочети Автентична котка на Тери Пратчет - уверявам те много добро четиво е )

Изабо, има нещо такова - като се видя дебела в огледалото обикновено се запътвам към хладилника. При мен пък е много досадно като излизам откъщи - свежа, хубава, добре облечена, удобно ми е,...... до момента, в който се видя в някое друго огледало или витрина и ми иде да тичам вкъщи и да рева...
Отговори с цитат
  #504  
Стар 4th June 2009, 15:22
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

retete, вярвай му

Мисля, че един, максимум два протеинови дни са напълно достатъчни - може да включиш и овесените трици - на първата страница има линк към книжката с овесените трици - много интересно и кратичко четиво. Някъде накрая пишеше за няколко дни на овесени трици за бърза и много кратка диета, която да повече върне форма, отколкото да отслабва сериозно. Но изчакай за мненията на по-знающите дами
Отговори с цитат
  #505  
Стар 4th June 2009, 15:23
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Изабо,
разкри ме!
Точно тва възнамерявах!

Представяте ли си!!!
"Елате на РД,ама за вас няма торта,щот туй всичкото за мен!"
хахахаха
Аз малко се надявам, за мен да не стигне тортата!
Ама...ще ви кажа какво е станало,само веднъж да мине!
И...трябва малко да си овладееш психиката,
аз например,откакто почнах режима,
всеки ден се чувствам все по-добре-
мисълта,че правя нещо за себе си ме окуражава,
а и дрешките все повече шуптят!
Дръж още малко!
Като почнат да хлопат-повтаряй си:
ей,ама страшна работа,колко добре свалям!
Нещо такова,аз всеки ден го разправям на мъжа-
знам,че не ме слуша-той като гледа ТV никакъв го няма
ама аз си му ги дрънкам,т.е.на себе си!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 4th June 2009, 15:29
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

retete, защо да не бъде ефективен? Дюкан е супер стриктна НВД. Разбира се, най-вероятно няма да свалиш 3 кг. за една седмица, защото си слаба и стегната, но нота е диетата, с която ще можеш да го позгнеш. Или пък само спри ядките, плодовете и пълномаслените млечни от досегашната ти диета и увеличи движението .
Успех !
Лео, сори, че не питах за дзверо. Кучетата пасат трева, като им е зле на стомаха и я повръщат после (хем да ти е гот, че трябва И да чистиш, хем да да не можеш да кажеш, че са ти я отмъкнали безвъзвратно), ама за котките не знаех... Непрекъснато ли кълве по китките.., много странно... (не че разбирам от котки ).
Дунди..., стига си я мислила тая торта, че ще я изядеш предварително ! А моят даже сам каза, че съм отслабнала!!! Представяте ли си.., той по принцип забелязва чак на десетия килограм, че има няяяякаква разлика
Моите дрешки не хлабеят още потресаващо.. Ама какво искам..., на режима съм от 10 дни ...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #507  
Стар 4th June 2009, 15:31
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Лелеееее,
ЛЕОООО,
КАКЪВ ДЯВОЛ ГЛЕДАШ?????
И КАК ТАКА МЪРКА???
малиииии
чакай ша рова нещо да видя кво е пък тва нещо!!!

тц,тц,тц....,
ти ми скри шайбите

retete,
пробвай,и аз мисля,че ще е добре!
Но изчакай да прочетеш и другите на какво мнение са!

А,Лео,
и аз така:вкъщи е поносимо,обаче на някои витрини....
Закон-не поглеждайте как изглеждате по витрини и някои нетърговски огледала!!!
За нищо на света!!!
Отговори с цитат
  #508  
Стар 4th June 2009, 15:33
Аватара на Virtue
Virtue Virtue не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: София
Мнения: 335
По подразбиране

Изабо, мила, и аз съм по същия начин, най-много ме мотивира да видя хубаво телце в огледалото, а нееее некое хипопотамче... А като почнах режима си бях точно хипопотамче че съм и нисичка (1.60) и става страшно, като напълнея. Та сега като виждам хубав резултат съм окуражена и мотивирана страаааашно!

Лео, целуффки за адовия демон от мен

retete, мацка, ако си сигурна, че са сланинки - ок, ама ако е мускул предполагам знаеш че с протеинова диета ще го намалиш трудно. Иначе според мен няма причина Дюкан да не помогне за свалянето на малко килца. Успех!
Отговори с цитат
  #509  
Стар 4th June 2009, 15:34
Аватара на Leonarons
Leonarons Leonarons не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: Sofia
Мнения: 235
Изпратете съобщение чрез ICQ до Leonarons
По подразбиране

Izabo, моят пък почна да отбелязва, че съм спряла да свалям, когато дъвчейки мазната си пица, започва да посяга към моите пил. шишчета на скара и салатка.... Ама аз - НЕ - тука аз съм на диета!!! А той - ма ти откакто почна да го ядеш тва, спря да сваляш, я ми го дай на мен и си свари яйца

А котката ми е най-отмъстителното същество, което някога съм срещала.... Тя яде напук и естествено повръща после......... още по-напук.........Ма и тя душа носи (черна и злобна) и току като ми се размърка и прощавам, щот съм мека мара
Отговори с цитат
  #510  
Стар 4th June 2009, 15:36
retete retete не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 82
По подразбиране

благодаря мацки,

изабо, може би наистина трябва да спра ядките, плодовете и млечните. Ама особено млечните са ми голяма слабост.
Ето, да ви кажа какво ми е менюто за днес:
3 яйца, няколко лъжици кисело мляко, сирене, салата - домат и

Довечера някво месо със салата ще е пак. Не е кой знае кво, ма не съм гладна хич, макар че не се спирам по цял ден.

Ще взема да пробвам утре да съм само на яйца, месо, даже и без млечни и трици (блях, тва не мога да го ям, само мноогоо рядко мляко, овесени ядки, орехи и канела).

И ще ви кажа как се чувствам

Хайде и успеш на (не)хапващите торта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.