IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1191  
Стар 7th December 2010, 16:17
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Надявам се, че като се гледам нещо не ми вдъхва доверив, май сега ми криви на другата страна.Изглеждам като прасенце и едвам гледам от отоци, но още не съм пила обезболяващи.
Отговори с цитат
  #1192  
Стар 8th December 2010, 10:44
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Искам да попитам нещо имам застраховка '' ЖИВОТ '' , след операцията ми при доцента , която ще бъде по ЗК има ли шанс да ми се възтановят парите , които ще доплатя ? Може и въпроса да е излишен , но все пак ....
Отговори с цитат
  #1193  
Стар 10th December 2010, 15:32
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Искам да попитам нещо имам застраховка '' ЖИВОТ '' , след операцията ми при доцента , която ще бъде по ЗК има ли шанс да ми се възтановят парите?
Хаха, аз пък имам фиш от тотото...ако си сложа цици, има ли шанс да спечеля?
Баси хората, с които е пълен света!
Отговори с цитат
  #1194  
Стар 12th December 2010, 21:41
Аватара на kroasan4eto
kroasan4eto kroasan4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Във вторник съм на консултация при доц. Джамбазов. Когато си записах часа за преглед ми казаха, че на консултациите през декември, датите за операция, които дават са за февруари. Въпроът ми е дали наистина е така, понеже само през февруари мога да отделя време и за възстановяване? Притеснявам се да не би да ми кажат най-рано март, защото това при мен значи направо есента? Просто, ако не е през февруари, ще мога да отделя време чак през септември...
Отговори с цитат
  #1195  
Стар 12th December 2010, 21:57
Luboto Luboto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Лондон
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78
Цитирай:
Първоначално написано от ангелче
Искам да попитам нещо имам застраховка '' ЖИВОТ '' , след операцията ми при доцента , която ще бъде по ЗК има ли шанс да ми се възтановят парите?
Хаха, аз пък имам фиш от тотото...ако си сложа цици, има ли шанс да спечеля?
Баси хората, с които е пълен света!
Само ако не се събудиш.
Отговори с цитат
  #1196  
Стар 13th December 2010, 15:37
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте! Да споделя и аз, че моята операция мина. Беше на 09.12. и вчера се прибрах вкъщи. Имах изкривена носна преграда, гърбица и паднал връх. Всичко мина добре, дори нямах болки, единственият ми дискомфорт е, че още не мога да дишам добре, носът ми е доста запушен от секрети и кръв. Вече почнах леко да го почиствам със Стеримар, но съм много внимателна. Отоците ми са сравнително леки, под очите вече започнаха да пожълтяват.
А иначе съм възхитена от отношението на доц. Джамбазов, както и на д-р Димитров и д-р Ходжев и на персонала в отделението като цяло. Всички отговаряха подробно и внимателно на въпросите ми и определено ме накараха да се чувствам спокойна и в добри ръце, което е много важно в един такъв момент. Сега остава само чакането да видя какво се крие под гипса, но поне виждам със сигурност, че вече не е крив носът ми, което всъщност беше проблемът. Кураж на всички, които са се решили на тази стъпка - не е чак толкова страшно
Отговори с цитат
  #1197  
Стар 14th December 2010, 15:15
danylony danylony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Испания
Мнения: 11
По подразбиране RE

ето и моите снимки,в профил разлика има но в анфас е скръб,отоци имам много,това ми е 6 тиден след сваляне на лонгета,оставама вас да прецените,снимка.бг,потреб тел danylony,парола 130878
Отговори с цитат
  #1198  
Стар 14th December 2010, 15:52
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Danylony, в профил много добре се е получило, а в анфас явно е още много рано да се каже - все пак е доста отекъл. Шести ден след сваляне на лонгетата, а от операцията ти колко дни са минали? Защото на мен ми е шести ден от операцията, но лонгетата трябва да стои поне 2 седмици постоянно, може и месец, но само нощем...
Отговори с цитат
  #1199  
Стар 14th December 2010, 17:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, хубав профил, обаче в анфас наистина голям оток Аз чак такъв май не съм виждала. Така ли беше и веднага след свалянето на лонгетата или после се наду?
Отговори с цитат
  #1200  
Стар 16th December 2010, 08:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

не успях да направя разлика преди и след
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.