IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2005, 14:26
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Я сподели коя ти е козметичката и сигурна ли си , че е добра , щот най-накрая и аз се реших да си оформя веждите Ама ако ме направи като некво гейче - ше трябва да я стрижа нила номер
Я споделете - са кат съм мъж , са не са ми гадни веждите (смятам , а и не само аз , че са ми готини) но понеже обичам да си се грижа за тялото , епилирам си всичко , маникюр , педикюр , солариумчета и т.н. , ама до сега само веднъж ми оформяха веждите , ама беше одавна , преди 4-5 години , та са ми щукна нещо пак да ми ги правят - я препоръчайте някоя добра козметичка в София

Тайна - можеш и ти направо да ме заведеш при твойта 72см/52кг)
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th May 2005, 16:15
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
ami mislia 4e oformianeto na vejdi se pravi nai - ka4estveno kogato samata ti go napravi6
i niama ni6to slojno v tova
prosto premahni izli6nite kosum4eta i pridai jelanata forma na vejdite si
ni6to slojno niama
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th May 2005, 17:18
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Аз няма да ти се вслушвам в съвета Лелеее - ако фана сам да си ги оформям...сигурно ше се направа кат Руши
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th May 2005, 17:25
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Може да отидеш при козметик да ти ги оформи, зада не са криви и т.н. и после сама да си ги скубиш, ако мислиш, че става по - хубаво... , защото аз не съм на това мнение... козметичката те гледа под лупа и дори руси косъмчета вижда и ги маха, докато ти малко трудно ще ги видиш... и нещо друго... Веждите отгоре не се скубят.. отидете да питате някоя стара козметичка да видите какво ще ви каже.. 8)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th May 2005, 20:38
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Mafia,според мен няма нужда да ходиш на козметичка да ти оформя веждите.Първо,защото си мъж,а и нали сам казваш,че са ти добре.Аз например,на приятеля ми му махам само косъмчетата между двете вежди и малко отгоре
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th August 2005, 00:29
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Цветът и формата на веждите и оформянето им влияе зна4ително върху израза на лицето,като красивите и правилнооформени вежди отжарят погледа.
ДЪЛЙИНА НА ВЕЖДИТЕ:
Идеалната дължина се установява с помощта на сигурен и лесен метод.Вземете молив и го наложете така,4е да минава от долния краи на ноздрата през външния ъгъл на окотопо посока на 4елото.То4ката,в която се преси4а молижът с веждата,би трябвало да определя нейния външен край.По съштия на4ин се определя и вътре6ния краи на веждата.
ШИРИНА НА ВЕЖДИТЕ:
ширината им най-4есто се определя от модните тенденции.Задължително е премахването на косъм4етата мейду веждите,защототе визуално събират о4ите и пражят погледа мра4ен.Скубането на вежди е наи-безболезнено,ако издърпате кожата леко нагоре и скубете по посока на растежа на косъма Ако след скубането койата се за4ервява,тушираите с лосион за лице или използваите куб4е лед.Лед може да се слойи и преди скубането,като се дуржи притиснат кум кожата 1 минута.
Използжаите пинцета с острошлифовани и равни краища
Срешете ги с помощта на специална 4ет4ица
ПОЗДРАВИ!
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оформяненавежди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.