IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 7th May 2007, 09:09
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

green eyes,можеш да си качиш снимките в "snimka.bg" напр. или да ги пращаш по мейл,но първо си чети личните съобщения в началото на всяка страница.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 7th May 2007, 11:10
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране Bibi-82

Биби-82, аз съм оперирана в Александровска и ме интубираха,да.Т.е.-била съм интубирана,обаче знам че в някои клиники носовете ги режат с местна упойка,ужасно!!!
Иначе не съм имала болки в гърлото след това или нещо подобно..
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #223  
Стар 7th May 2007, 11:17
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Росица, аз също ше се оперирам в Александровска. Разрах че дискомфорта след операцията в повечето случаи се дължи на интубирането - гадене, повръщане, болки в гърлото и т.н. но явно всичко е индивидуално.Ти доволна ли си от твоята операция там?
Отговори с цитат
  #224  
Стар 7th May 2007, 11:24
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;)

Предполагам че е супер индивидуално,обаче аз се чуствах супер.Нямала сам никакви болки,нито сам повръщала или ми се е гъдело след упойката,само в деня след като ме оперираха ми беше едно такова мързеливо-не ме еболяло нищо,ама ми се лежеше,нали знаеш като си много много уморен и не ти се прави нищо.
Иначе доц. Евстатиев ме оперира.
Даже сега си спомням как в деня в които ме оперираха бях вечерта така гладна,че ядох банани и шоколад...
Кога ще се оперираш?
Успех ти желая и горе главата!
Не е страшно
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #225  
Стар 7th May 2007, 12:11
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Момичета, на мен ми предстои махане на гипсчето в сряда. Нямам търпение вече, но малко се притеснявам от подуването. Я кажете как беше с вашите носленца?? Много ли отекоха, за колко време спаднаха видимо и т.н. Знам, че идва момент, в който вече само ние и хирургът ще забелязваме промените, спаданията и подуванията на нослетата си, но кога ли става това? Страх ме е да не отече нослето, както например очите и бузките ми бяха отекли след операцията... Разкажете ми как беше при вас, моля ви. Целувки на всички.
Отговори с цитат
  #226  
Стар 7th May 2007, 20:49
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;))

Миличка,само да не тръгнеш да си правиш извод за как ще ти изглежда носа веднага като махнат шината)),няма много общо с каквото ще се случва впоследствие.
Моят беше първите 2 дена след махането като незнам -сякаш някои ми беше намлял кроше-виждах че не е предишния ми нос,обаче не ми и и зглеждаше като да е перфектен)
Обаче после вс става ок,))),той почва да си влиза във форма.
Аз моя много си хо харсвам.Готин такъв,нищо общо с предишния.
Стискам ти палци да се харесаш и вс да е ок под шината.
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #227  
Стар 7th May 2007, 20:50
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

След козметична ринопластика, резултатът е видим чак след 2-3 месеца. До този момент има отоци, които макар и да са без синини, си ги има.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #228  
Стар 7th May 2007, 21:00
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

еххх... все си знаех,че ще има отоци, но поне се надявах да мога да се гордея с нослето си дори и в първите няколко дни знам, че след няколко месеца разликата ще е доста по-забележима, а отоците почти минимални, но все пак се надявам да нямам някоя мъничка круша под гипса и да не е прекалено отекъл, така че да се крия вкъщи още седмица, две докато поспадне... ами ще видим в сряда. аз всех,че сериозно се притесних. дано имам късмет
Отговори с цитат
  #229  
Стар 7th May 2007, 21:08
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Лично ти желая късмета и се надявам, че ринопластиката е успешна и резултата е задоволителен за теб. Много рядко има усложнения след ринопластика, като ако се появят такива, то това са най - вече сраствания на тампоните и клагулуми(съсиреци), които се задържат в носната кухина и се изсмукват с аспиратор напълно безболезнено.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 7th May 2007, 21:17
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Много,много ти благодаря lok451111! надявам се всичко да е наред. с тампоните нямах никакъв проблем, надявам се и със съсиреците да е така. като цяло до сега всичко мина изключително леко и благополучно. надявам се и да завърши така. ще ви пиша пак, след като видя резултата. целувки на всичкиииииииии!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:44.