IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 9th August 2008, 10:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Едва ли е толкова важно 450 ли са, 500 ли са... както и преди съм казвала - на едни мацки 350 сс им стоят като 500, на други - не личи, че изобщо имат импланти, на трети - 500 им стоят като 300 - виждала съм такива случаи...така че...относително
Отговори с цитат
  #372  
Стар 9th August 2008, 10:26
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Да Теда съгласна съм с теб.
но за cc-то на мацката мисля като Гуен...че ако не е имала много жлеза са някъде около 450, най-много 500.
Отговори с цитат
  #373  
Стар 9th August 2008, 11:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Едва ли е толкова важно 450 ли са, 500 ли са... както и преди съм казвала - на едни мацки 350 сс им стоят като 500, на други - не личи, че изобщо имат импланти, на трети - 500 им стоят като 300 - виждала съм такива случаи...така че...относително
аз съм се убедила в същото...при някой ефекта на барби с 500 може да се постигне с 400., например, при мен. при мен 500 са невъзможни или неразумно невъзможни.

та по тоя повод да ви питам,че скоро ми предстоят консултациите и искам да мОГА аз САМа да преценя кубиците, а не да се подлъгвам по мнението на еди кой си:
ТА, как се придобива предтсвата кои кубици колко големи ще стоят. аз си мисля,че като хвана дадена подплънка в ръка и ми я сложат с оновяа пробно сутиенче горе долу мога да преценя. тук обаче едно момиче сподели мение, да не съм се лъжела така, защото на нея в ръка импланта й бил изглеждал по-голям,отколкото поставен после

кажете вие вашите наблюдения и опит!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #374  
Стар 9th August 2008, 11:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
та по тоя повод да ви питам,че скоро ми предстоят консултациите и искам да мОГА аз САМа да преценя кубиците, а не да се подлъгвам по мнението на еди кой си:
ТА, как се придобива предтсвата кои кубици колко големи ще стоят. аз си мисля,че като хвана дадена подплънка в ръка и ми я сложат с оновяа пробно сутиенче горе долу мога да преценя. тук обаче едно момиче сподели мение, да не съм се лъжела така, защото на нея в ръка импланта й бил изглеждал по-голям,отколкото поставен после

кажете вие вашите наблюдения и опит!
Доколкото си спомням - теб те блазни надмускулния вариант, така че - в този случай това, което премериш - ще го имаш в пълния си вид; само при подмускулното се гълтат малко кубици...
Отговори с цитат
  #375  
Стар 9th August 2008, 11:17
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

да, така смятам засега, преди да съм отишла на консултации да ми пълнят главата с бръмбари

това,което казваш, ми е ясно. обаче въпросното момиче,което ми каза,че не е така, е също с надмускулно.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #376  
Стар 9th August 2008, 11:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Да Гуен трудно е да се прфецени но, нали приблизително си говорим, иначе и аз съм се изумявала как има мацки на които 300 им стоят удивително големи, а на дрги 350 са ми миниятюрни а старта им на снимки преди е еднакъв.
Отговори с цитат
  #377  
Стар 9th August 2008, 11:40
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Вижте на бившата мемберка на Destiny's Child- Kelly Rowand, тя е с импланти от преди няколко месеца.
Ама беше яко плоска от началото, и си мисля че малко доктори в Бг биха сложили на толкова плоска жена толкова cc-подмускулно.
Но пак може и да не са повече от 350, а да изглеждат към 400cc.
http://media.snimka.bg/0283/006821062-big.jpg
http://media.snimka.bg/0283/006821064-big.jpg
Отговори с цитат
  #378  
Стар 9th August 2008, 11:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Вижте на бившата мемберка на Destiny's Child- Kelly Rowand, тя е с импланти от преди няколко месеца.
Ама беше яко плоска от началото, и си мисля че малко доктори в Бг биха сложили на толкова плоска жена толкова cc-подмускулно.
Но пак може и да не са повече от 350, а да изглеждат към 400cc.
http://media.snimka.bg/0283/006821062-big.jpg
http://media.snimka.bg/0283/006821064-big.jpg
Ми специално тая жена е като мен - и преди и след... може, може... да се сложат... до желание е просто... аз нали се глася на 495 - 500 и мислех, че ще трябва да се разправяме с док, ама... възможно било...
Отговори с цитат
  #379  
Стар 9th August 2008, 12:02
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ами може аз неказвам че неможe, ама нали все се дърпат горките.
Отговори с цитат
  #380  
Стар 9th August 2008, 12:31
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Мисля , че няма мацка във форума с 450сс , която да е под 55кг. или се лъжа ?
Аз съм 160/46 и съм с 500сс
п.п. НО, аз не съм мерило - съвета на хирурга е по-важен

Къде си се оперирала Сладка Тони?



Абе хора Babri е слаба и е с 500cc, ама НАД
Бобе , ти даваш ли си сметка , че Сладка Тони е с 10 см. по-ниска от теб и съответно няма начин да изглежда кльощава , а сигурно си е супер добре.
Аз в момента нямам и 46кг и си мисля , че на мацка която тежи 55кг , 450сс ще и стоят доста по-добре ,отколкото на мен , защото 10 кг. си е разлика
А и кво значение има , който плаща , той поръчва и музиката
И 600сс да искате , повечето доктори ще се навият , защото са наясно , че колегата му примерно ще се съгласи и ще му вземе хляба
Щом искаш голееееми , действай
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чиигърдинаизвестниилинеженибихтеискалидаимате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:21.