IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd November 2008, 13:08
an_e an_e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 23
По подразбиране

Гуен,много ти благодаря!Чакам с нетърпение
Отговори с цитат
  #122  
Стар 17th December 2008, 00:19
gpp gpp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте,момичета! И на мен ми се въртят мисли за липо на бедрата, та за това съм тук!
Гуен,много ми хареса новата ти форма!
Някой може ли да ми обясни повече за възстановяването след липо?Освен
чорапогащника, кога се тръгва на масажи,не боли ли много от тях и само това ли се прави?
Отговори с цитат
  #123  
Стар 17th December 2008, 11:34
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

Здравей gpp! За болката при всеки е различно. Аз не мога да кажа, че ме е боляло кой знае колко. Трудно ми беше ставането сутрин докато се пораздвижа, след това почти нищо не усещах. Само ако се натисна там където са синките. Моя първи масаж беше на 18-тия ден след липосукцията. Ходя два пъти в седмицата, като за сега ми прави само дренажни/мисля че така се казват/масажи. От следващата седмица ще почвам и антицелулитни.
Сега се чувствам много добре. Като килогрими съм смъкнала само 1кг, но влизам в дрехи, които преди не съм си помисляла да извадя от гардероба. Като номер на дрехи мисля че съм спаднала с два размера. Все още не съм си купувала нищо ново. Нагласила съм се за предстоящите празници да се стъкна
Отговори с цитат
  #124  
Стар 17th December 2008, 11:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз мога да ти кажа общо взето същото като Алекс ... Различното е само, че не ходя на никакви специализирани масажи, а ми ги правят (или сама си ги правя)... Правя стягащи упражнения и това е всичко. За размерите на дрехите при мен има още по-голяма разлика - от 29 номер сега нося 26 (за дънки и панталони)...
Отговори с цитат
  #125  
Стар 17th December 2008, 17:04
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Момичета, а някой правил ли си е лазерна липосукция? Четох някъде в женските списания за нова клиника в Лозенец, където правят този вид липо, като го наричат "липосукция в обедната почивка" - нямало никаква болка и се прави без упойка!!!
Обадих се на телефона, който беше посочен и пита за цена на липо само за корем и - познайте - 2000 евро! - само за корем!!! А колко ли ще струва и за бедра, бричове, колена...
Отговори с цитат
  #126  
Стар 17th December 2008, 23:22
gpp gpp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ви за инфо-то,Алекс и Гуен.Успокоително е като можеш да питаш някой ,който е минал от там!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 18th December 2008, 14:54
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

Браво Гуен, надявам се и аз още да поспадна, макар че нямам вече никакви отоци. Но нали казват, че до третия месец се разгражда част от мазнината.
И аз ходя на стягащи упражнения и ме гони такава мускулна треска, че не е истина .
Отговори с цитат
  #128  
Стар 1st January 2009, 20:48
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, желая на висички съфорумки много щастливи мигове!
Аз съм тук защото имам намерение да си махна с липосукция бричовете, които винаги съм имала дори когато съм достатъчно слаба. На поредния преглед при д-р Н. Георгиев свързан с уголемяването на бюста ми говорих с него за това мое желание и той ми предложи да го направи с mcrowave липосукция. Моля ако някой знае и може да ми каже повече за този метод - дали е достатъчно ефективен, с каква упойка се прави и т.н. ще съм Ви много благодарна. Иначе резултата от липото на Гуени много ми харесва, поздравления
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
  #129  
Стар 1st January 2009, 21:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jeny_m
Иначе резултата от липото на Гуени много ми харесва, поздравления
Благодаря ти! Желая ти и на теб един страхотен резултат!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 1st January 2009, 22:28
jeny_m jeny_m не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 113
По подразбиране

Гуени ти можеш ли да ми кажеш повече за mcrowave липосукцията.
__________________
172/54; 90-64-94
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.