IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th November 2008, 15:38
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

Гуен, твоята липосукция с каква упойка беше?
Аз почнах да си вкарвам някакви филми, с тази будна кома в следствие на упойката. И голям страх ме гони, имам чувството че съм пред нервна криза.
Съжалявам, че ви обременявам с мойте неща, но няма на кого друг да кажа и да ме разбере.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th November 2008, 15:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

С пълна упойка се прави... не се притеснявай..Нищо не се усеща...абсолютно нищо.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th November 2008, 15:57
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аз защо си мисля,че ако е само липосукция , без други интервенции, се прави с епидурална??? или с такива впечатления съм останала, но точно при нГ даваха преди време липосукция по ТВ и си мсиля,че беше с епидурална...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 13th November 2008, 16:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
аз защо си мисля,че ако е само липосукция , без други интервенции, се прави с епидурална??? или с такива впечатления съм останала, но точно при нГ даваха преди време липосукция по ТВ и си мсиля,че беше с епидурална...
Гледала съм филмчета в нета на липосукции с епидурална упойка, но мисля, че тук в БГ се прави под пълна...да се презастраховат ли... знам ли защо...Но не съм чувала да се прави тук липосукция с друг вид разлеч от пълната анестезия, освен ако не е нужно съвсем малко мазнина като за липофилинг... Ако някой има друго инфо - да ме поправи...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 13th November 2008, 16:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

сега ме караш да си напъвам акъла, щото тва е било отдавна, но мисля,че в предването на ГАла " на кафе" даваха с директна връзка липосукция на някаква жена и беше с епидурална. на азис в пълня промяна мисля,че липодисърофия му правиха, и при него беше така...абе както и да е, няма лошо и да е с пълна упойка....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 13th November 2008, 16:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
липодисърофия му правиха, и при него беше така...абе както и да е, няма лошо и да е с пълна упойка....
да, това и аз съм го гледала...не споря, просто мисля, че вече така се прави...но не го твърдя на 100 процента...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 13th November 2008, 16:17
Alex M Alex M не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 27
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alex M
По подразбиране

При консултацията с Анастасов питах и за упойката. Той ми отговори, че всичко зависи от анестизиолога, и не знаел кой ще бъде на смяна когато е мойта операция. Имало анестеолози, които предпочитали спиналната упойка. Но при мен каза, че най-вереоятно ще е с пълна тъй като имам и паласки, които ще ми се правят. А спиналната упойка нали обездвижва от кръста надолу.
В неделя 18:30 часа трябва да съм в клиниката за да се срещна с анестезиолога, със сигурност ще го питам за всичко, което ме интересува и всички рискове на пълната упойка.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13th November 2008, 17:25
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Колко вида липо има - гледам тука споменавате доста
Някой интересувал ли се е по подробно ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 14th November 2008, 00:56
fanidemon fanidemon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране Gwen

Gwen, Kazvam se Stefka. Iz4etoh mnogo za liposukciyata po saitove i forumi. Rabotia v 4ujbina i moi priyatelki proveryavat v momenta kude e nai-dobre da si napravia tazi operaciya. Planirala sum ya za perioda ot 1 da 10 dekemvri.

Sled kato pro4etoh kakvo si napisala, akto i snimkite, koito si publikuvala...mislya 4e naistina e nai-dobre da napravia operaciyata si pri N. Geogiev.

Iskam da te popitam samo kolko ti stuvashe vsi4ko? 6te pravia bri4ove, bedra otvutre, kolena...dupe..ako mi ostanat vuobshte niakakvi pari

Blagodaria ti. 4akam tvoia otgovor.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 14th November 2008, 10:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Gwen

Цитирай:
Първоначално написано от fanidemon
Gwen, Kazvam se Stefka. Iz4etoh mnogo za liposukciyata po saitove i forumi. Rabotia v 4ujbina i moi priyatelki proveryavat v momenta kude e nai-dobre da si napravia tazi operaciya. Planirala sum ya za perioda ot 1 da 10 dekemvri.

Sled kato pro4etoh kakvo si napisala, akto i snimkite, koito si publikuvala...mislya 4e naistina e nai-dobre da napravia operaciyata si pri N. Geogiev.

Iskam da te popitam samo kolko ti stuvashe vsi4ko? 6te pravia bri4ove, bedra otvutre, kolena...dupe..ako mi ostanat vuobshte niakakvi pari

Blagodaria ti. 4akam tvoia otgovor.
Първо искам да започна с това, че колкото и да съм доволна - има други, които не са доволни от липосукцията си при него. Казвам ти го не за друго, а за да си прецениш добре, и да чуеш още някое мнение наспециалист. Това е важно решение и изборът трябва да си е трябва
да си е твой, след твоя консултация и лична преценка. Аз правих няколко операции накуп и цената беше обща - само липофилинга не знам колко струва като пари, защото при повече от една операция - обикновено прави отстъпка - пише и в сайта му - може да надникнеш... А най-добре като отидеш на консултация - да го попиташ - със сигурност няма да ти ги таксува по 1800 евро всяка; най-вероятно твоето е липоскулптура - а тя е между 2000 и 2500 евро. Няма смисъл да питаш секретарката му - на мейла отговаря тя, по телефона - също. А тя няма правата да определя преференциална цена, затова моят съвет е да го питаш лично него...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:50.