IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th June 2011, 05:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз мисля,че звездите плащат много повече за каквито и да било интервенции,от там идва голямият перфекционизъм до изпипване на всеки детайл.Все пак никой от тамошните имена в пластичната хирургия не иска да си загуби репутацията и работата си,ако се издъни "върху някоя звезда".И все пак няма начин да няма лоши резултати,поне аз съм виждала по снимки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th June 2011, 16:39
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Вера Словик, права си. Всички "звезди" малко или много са пипани и разликите "преди" и "след" (ако са положителни) само ги бутат на горе.

М.И.К, не знам дали е за това, че са готови да платят повече... Има и хора, които не ги дават по телевизията и също са готови да изсипят 2 шапки с пари за външния си вид, но хирурзите пак ги претупват
Аз по-скоро мисля, че се престарават заради името и репутацията си. Всяка "звезда" е ходеща реклама на хирурга си (особено пък Анджелина) и аз си мисля, че след нея този човек си е оплел кошницата до живот.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25th June 2011, 18:31
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

На мен лично много ми допада нослето на Джесика Алба,както в профил така и в анфас.Не мога да разбера по снимките дали и е правен или си е естествен,но наистина много ми харесва.Дано Джамбазов успее да ми направи същото или поне подобно носле...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th June 2011, 06:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Аз по-скоро мисля, че се престарават заради името и репутацията си. Всяка "звезда" е ходеща реклама на хирурга си (особено пък Анджелина) и аз си мисля, че след нея този човек си е оплел кошницата до живот.
Цените за звездите са звездни
А и,ако беше за репутация щеше да се знае кой е,нали?И след кофти резултат щеше да получи репутация,но не в негова полза
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th July 2011, 16:32
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

http://www.celebrityplasticpics.com/...n_nose_job.htm

ето и на Ашли нослето .. ..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th July 2011, 18:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мацката и със стария си нос е била много сладка
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th July 2011, 18:28
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Мацката и със стария си нос е била много сладка
aa , с новия е мн готина...
а стария и нос - е абсолютно същия нос като моя =надолу , но на мен ми стои по зле
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th July 2011, 20:30
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Според мен мацката не е нищо особено, на фона на всичките й колежки...
Разликата след риното е голяма и ако не си го беше направила сигурно щеше да е поредната бързозалязваща звезда, която след кратко време слава, никой не помни...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th July 2011, 20:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Едва ли една ринопластика би издигнала някого на върха...а какво остава да го задържи там
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th July 2011, 21:19
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Не бих казала, че Ашли Симпсън е била някога на върха и не мисля, че някога ще успее да бъде... Върхът отдавна е покорен от други нейни колежки.
Определено една успешна ринопластика би издигнала някого на върха. "Звездите" нямаше да са това, което са, без всичките си успешни операции. Има много, много примери за това. Даже в предишните постове бяхме дискутирали, как Анджелина Джоли се разхубавява с всяка една следваща пластика.
Хайде стига вече спам по темата, хирургът добре си е свършил работата при Ашли Симпсън, при всички положения, това не може да се оспори.

Последно редактирано от Oksana_ : 4th July 2011 на 21:30
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Носовенаизвстниилинеизвестнихоракоитохаресваме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:17.