IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd August 2008, 13:24
kuss kuss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: стара загора
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до kuss
По подразбиране козметик стара загора

Здравейте от скоро се преместих да живея в стара загора и си търся козметик бихте ли ми препоръча ли някой ,чувам доста добри отзиви за козметично студио Visit ходили ли сте там какво мислите
__________________
Живота е една приказка която всеки сам избира как да разкаже
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd August 2008, 13:59
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

здравеи,има добри козметици там кадето практикува д-р ХРИСТОЗОВ-дерматолога,много съм доволна ходя повече от 2 год,добри специялисти и наи вече с добра техника,няма да съжеляваш,намира се до 4астната акушер-клиника.и не е скъпо
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th October 2008, 07:42
Albina Albina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София/Стара загора
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съм от Стара Загора, но живея в София. От години посещавам Lege artis - невероятни професионалисти, качествени продукти, компетентно мнение, високо ниво на обслужване. За тях мога да кажа само най-хубави неща. Толкова съм доволна, че не мога да се доверя на козметик в София и чакам да се прибера в Стара Загора, за да отида на при тях. Препоръчвам ти горещо този дерматологичен център, а за козметик там съм се доверила на Мария. Ето ти линк и към сайта им: http://www.legeartisbg.com/.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd December 2012, 18:50
diela33 diela33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 1
Question info

Здравейте искам да Ви попитам за един въпрос. В момента карам курс за козметик в Смолян Българо - Германският център но като завърша курса(средата на декември) искам да вляза във козметичен салон и да видя как стоят нещата нещо като практика .
Може ли да ми помогнете
0887 581 654 Меги от Стара Загора
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: козметикстаразагора
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.