IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 4th November 2010, 16:01
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

И аз приключвам с обясненията. Някои хора доста добре ме разбират, с други си губя времето, винаги ще намерят за какво да се заядат. Никого не съм искала да обидя, не го приемайте лично
Отговори с цитат
  #92  
Стар 4th November 2010, 19:24
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
офф, много задълбавате тая безмислена тема с обиди ....излишно....всъщност, ако трябва да съм точна, самата тема е глупава отвсякъде....какво значение има кой платил циците?, а колата, а тока, а морето... тва са щуротии...на всеки различно му се подрежда живота.....едни сме имали шанса за парите, други го нямат и т.н....платил този, който имал

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 6th December 2010, 16:30
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

"Тунинга"сама се реших да си го направя без мнението и помоща на никой.Дори родителите ми не знаеха до момента в който се прибрах след операцията Тогаващния ми приятел не искаше да го правя,но когато си реша нещо няма спиране.Бях си събрала една част от парите,другата -кредит.и все още смятам,че това са най-правилно похарчените пари!
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #94  
Стар 6th December 2010, 18:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o
"Тунинга"сама се реших да си го направя без мнението и помоща на никой.Дори родителите ми не знаеха до момента в който се прибрах след операцията Тогаващния ми приятел не искаше да го правя,но когато си реша нещо няма спиране.Бях си събрала една част от парите,другата -кредит.и все още смятам,че това са най-правилно похарчените пари!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #95  
Стар 30th December 2010, 12:11
Аватара на deni_90
deni_90 deni_90 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Бургас
Мнения: 58
По подразбиране

Половината си ги платих аз (от спестявания) другата половина - родителите ми
__________________
ВИНАГИ БЪДИ СЕБЕ СИ !!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 30th December 2010, 12:49
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Какво толкова има значение кой е платил! Ако приятелят е решил да помогне със средства за да се чувствате доре, със сигурност и той се е чувствал щастлив от това!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #97  
Стар 30th December 2010, 13:07
Аватара на deni_90
deni_90 deni_90 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Бургас
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Какво толкова има значение кой е платил! Ако приятелят е решил да помогне със средства за да се чувствате доре, със сигурност и той се е чувствал щастлив от това!
__________________
ВИНАГИ БЪДИ СЕБЕ СИ !!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st January 2011, 04:01
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

какъв е този въпрос "кой ви плати тунинга на бюста"
баба ми от ЧелопечеHe го плати...



аз платих операцията,a баба ми ми додаде 100 лева, които бях похарчила в последния момент.



Отговори с цитат
  #99  
Стар 1st January 2011, 04:37
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

.[/quote]

Нима искаш да кажеш че чалгаджийките, плеимеитките и такива подобни не се вписват в тази категория? И си помисли какъв процент от младите български жени са чалгаджийки, плеимеитки или искат да бъдат такива? Доста над половината по мое мнение и наблюдения. А и няма нужда да споменавам, че все пак 27 години съм живяла в БГ, и съм успяла да си направя изводите.[/quote]

вярно е..При положение че голяма част от плеимеитките стават именно такива след като преспят с няколко чичака , какво остава за някоя амбициозна софийска кокона?
Разбира се това не означава че всяко момиче чиято операция е платена от гаджето и е "кучка" или нещо подобно. Но определено има жени които си хващат "богати женени приятели" например, които им плащат тунингите. Имам такива познати, и нямам нищо против тях, но сме на много различни "вибрации" и комуникацията не винаги ни се отдава .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.