IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2010, 09:29
mim-gab mim-gab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране Кой ви плати ,,тунинга,, на бюста?

Интересно ми е да разбера как сте платили в смисъл вие,мъжът ви или с кредит?
Мъжете ви съгласни ли бяха с решението ви?
Предварително се извинявам ако има друга подобна тема.
__________________
Глупавият мъж ревнува жена си от всички мъже, а умният само от този,който не буди съмнение
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2010, 09:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Сама си платих,разчитам само на себе си.Мъж нямам,а дори и да имах нямаше да ме интересува дали е против
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th October 2010, 09:48
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

С кредит.
Мъжете ми бяха против!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th October 2010, 09:49
mim-gab mim-gab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря за отговора ти.Аз съм омъжена от 3 години и наскоро моя мъж ми каза 4е циците ми били ,,малко малки,,
Останах потресена но както и да е.
Толкова пари не мога да намеря но правя вси4ко възможно(никога не съм работила и за кредит не мога да мисля)
))
__________________
Глупавият мъж ревнува жена си от всички мъже, а умният само от този,който не буди съмнение
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th October 2010, 09:58
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Тук е писано по въпроса, макар че линкът, който ще ти свърши работа е по-скоро за подмяна на мъжа
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=9625
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th October 2010, 10:07
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Е, той сега ли вижда какви са и какво се цели с подобно изказване ? Ако е склонен да ти плати операцията, добре. Но първо следваше да попита ти искаш ли да се оперираш, за да имаш по-големи гърди. Иначе ми звучи просто като заяждане без причина. Конкретно по темата : аз работя, така че платих със собствени средства, съпруга ми измърмори, че това било безумие, но не ми е забранявал или нещо подобно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th October 2010, 13:00
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Сама си платих със спестени пари. Кредит според мен не е много обосновано да се тегли за подобна интервенция,освен ако наистина не е сериозен проблем. Но от това,което си споделила, разбирам,че ти самата харесваш гърдите си и си готова да се оперираш заради съпруга си,а не заради себе си. Това рядко води до добри последствия. След като не харесва гърдите ти,нека се поинтересува какво мислиш ти, сложи пари на масата и те подкрепи,а не само да ти прави намеци (според мен поне обидни). Ако ти лично наистина го желаеш и смяташ,че ще подобри самочувствието ти, не се колебай и намери средства, но (пак казвам поне според мен) да задоволяваш прищевките на мъж,който си позволява подобни изказвания,без ти самата да жеалеш това, е необосновано, нерентабилно и рядко правилно. Както беше споменато по-горе в коментарите, по-вероятно мъжът е за смяна, а не гърдите
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2010, 13:15
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

абсолютно подкрепям твоето мнение SvetaDqvoliq
една жена трябва сама да стигне до решението че и е нужна каквато и да е интервенция.На последно място би трябвало да стои въпроса това решение да се взима заради някой мъж,било то и заради собственият.Когато аз реших да направя тази стъпка моят мъж определено не ме подкрепяше(особенно,когато реших да го направя за втори и трети път,направо ме обяви за луда),но желанието си беше единствено и изцяло мое,така че намерих средства сега съм доволна и нито за секунда не съжалявам за това,дори и за трите операции.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th October 2010, 14:01
mim-gab mim-gab не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Бургас
Мнения: 15
По подразбиране

Благодаря ви момичета за подкрепата.Грешката е моя че не казах кое как стои.Винаги съм имала малки гърди и това ми е било комплекс,с мъжа ми сме заедно ве4е 6-7 години по4ти а от 3 сме семейство и до сега никога не ми е намеквал за грдите,4е са му малки.Знаеше че това ми е комплекс но ме накара да го забравя,да се харесам и такава каквато съм.Една ве4ер си говорихме и го попитах какво ен харесва в мен а той ми каза ,,Гърдите,малко са малки4ки....,,
Останах като гръмната,та до сега ме караше да не ми пука винаги ме е карал да се 4увствам добре,и сега в един момент когато ве4е съвсем взех да е отпускам той направо ме върна в първи клас.От тогава отношенията ни са........безразли4но ми е вси4ко,обичам го оба4е искам да сме заедно.
Ако си направя някой ден операция ще е ЗАРАДИ МЕН САМАТА и после заради Мъжа ми .
Нямам средства да платя и той няма и направо ще се побъркам.
Дайте някаква идея.
__________________
Глупавият мъж ревнува жена си от всички мъже, а умният само от този,който не буди съмнение
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th October 2010, 14:19
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

mim,
това изявление на мъжа ти наистина е малко обидно и не звучи много сериозно (знам, че звучи кофти), защото ако те обича такава каквато си, и те е приел, не изглежда нормално в един момент да ти каже, че всъщност има неща, които не му харесват (чакал е да мине време, за да ти ги каже ли?..) Когато двама души решат да създадат семейство обикновено в основата стои обич (да не се бърка с влюбеност), доверие, желание за споделяне на живота с хубавите и не чак толкова хубави моменти и с идеята, че ще бъдете заедно, за да се подкрепяте, и защото заедно се чувствате по-добре отколкото по отделно или с някой друг.
Моето мнение е, че трябва да си поговорите отново за вас самите и отношенията ви. Може това, което е казал да не е било на сериозно, но понеже на теб ти е комплекс си го пприела по-вътрешно. Хората създават или не семейство не заради размерите на някои части от тялото на другия.
А колкото до това, че много искаш да си увеличиш бюста, заради себе си, има начин - може да започнеш да спестяваш - отнема време, но пък това ще ти бъде стимул да си намериш и по-добре палтена работа. Може с кредит или пари назаем...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.