IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th October 2010, 20:56
Аватара на Stennli
Stennli Stennli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Варна
Мнения: 93
По подразбиране

Той Шефа стои със затворени очи

Няма никакво значение кой е платил според мен, Щом се чувства по добре след това ОК. Е трябва да има и някаква благодарност все пак
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th October 2010, 09:34
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Недейте така, бе момичета! Говоря в множествено число, защото освен авторката на темата, сигурна съм, че и други се чувстват като нея. Имайте по-голямо самочувствие, вяра в себе си и се научете да се харесвате, независимо кой какво ви казва. Сигурна съм, че мъжът на авторката не е вложил кой знае какъв подтекст, като го е казал. Защо трябва това да рефлектира върху отношенията!? Всеки не харесва нещо в себе си. Не харесва и в партньора си. Но значи ли това, че каквото ни кажат и ще хукваме към пластичия хирург!? И аз казвам на мъжа ми, че коремът му е голям, той също ме бъзика, като сложа 1-2 килца на ханша си... Еее? Трябва ли реша веднага да си направя липосукция!?
Естествено, всяка от нас тук, след като се е подложила на тази интервенция е била водена от комплекс, липса на естетика и т.н. Но не мисля, че е нужно това да е водещото в характера, излъчването, обаянието на истинската жена.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th October 2010, 10:44
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Сама си платих и не съм търсила одобрението на никой,за това и го направих толкова късно...едва когато имах достатъчно собствени средства..Казвам достатъчно,защото пари винаги могат да се спестят,когато една жена е силно мотивирана,но ако това щеше да е за сметка на децата ми и техния стандарт на живот,определено не.....

А по отношение съпругът на авторката,не мисля,че е казал нещо обидно,все пак той години наред се е старал тя да си харесва гърдите,въпреки комплексите си... и това,че са изпаднали в някакви откровения не означава,че той не я харесва или,че нещо не му е достатъчно..според мен
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th October 2010, 11:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silvana-kalpazana

А по отношение съпругът на авторката,не мисля,че е казал нещо обидно,все пак той години наред се е старал тя да си харесва гърдите,въпреки комплексите си... и това,че са изпаднали в някакви откровения не означава,че той не я харесва или,че нещо не му е достатъчно..според мен
напълно съгласна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th October 2010, 11:26
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Всъщност много зависи как точно го е казал това. Едно и също нещо може да бъде изразено по сто различни начина и да бъде изтълкувано съответно по толкова. Въпреки това останах с впечатлението, че не е поднесено по най-тактичния начин. А може и тя да го е приела така, защото поначало това и е било комплекс.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th October 2010, 12:32
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Мъжът в случая, според така пресъздадената от авторката ситуация няма вина. Във времето тя просто е подтиснала комплакса си. И в бъдеще, когато има финансова възможност и когато ТЯ реши, че по този начин ще се чувства по-кофортно... защо не... може да се тунингова, но като допълнение към останалото в себе си, което е изградила в този период.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th October 2010, 12:55
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Големи гадинки сме това жените когато си харесваме циците,краката,дупето или каквото и да било,ако някой мъж ни каже,че не харесва достатъчно което и да е от изброените бихме реагирали по съвсем друг начин,например-тоя пък,яд го е,че изглеждам добре и за това така говори
А погледнато реално красивото не е еднакво за всички
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th October 2010, 14:19
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Не знам,момичета - съгласна съм с мнението на почти всяка от вас,но в същото време няма тактичен начин да кажеш "гърдите ти са малки/дупето голямо" и т.н. Ако нейният съптуг я харесва такава,каквато е, защо въобще е споменал този неин недостатък, защо 7 години я кара да забрави за него ( за което "Браво!") и после я "връща в първи клас" с такова недообмислено изказване. Може и просто ей така да го е казал,без да му минава и през ум идеята за операция, но за да го каже,значи го мисли,значи тези гърди за неговия вкус са малки. И Мим-Габ знае това. Иначе най-добре тя да си спести пари за мамопластиката сама и то преди да има деца.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th October 2010, 14:53
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq
Не знам,момичета - съгласна съм с мнението на почти всяка от вас,но в същото време няма тактичен начин да кажеш "гърдите ти са малки/дупето голямо" и т.н. Ако нейният съптуг я харесва такава,каквато е, защо въобще е споменал този неин недостатък, защо 7 години я кара да забрави за него ( за което "Браво!") и после я "връща в първи клас" с такова недообмислено изказване. Може и просто ей така да го е казал,без да му минава и през ум идеята за операция, но за да го каже,значи го мисли,значи тези гърди за неговия вкус са малки. И Мим-Габ знае това. Иначе най-добре тя да си спести пари за мамопластиката сама и то преди да има деца.
Нищо лично към нито един мъж, ама на моменти ми се струва, че ги надценяваме Все се изказват непотготвени. А моят ми прави изречения само и само за ви вкара някой и друг комплекс, когато ми е ядосан.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th October 2010, 15:03
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Нищо лично към нито един мъж, ама на моменти ми се струва, че ги надценяваме Все се изказват непотготвени.
С това съм напълно съгласна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвиплатитунинганабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:17.